w I ffiS.,,». 8?" M. 10?® 6?s m 8?» 13?o 9?5t/ml37* 12?5 15?5t/m18?5 13?° t/m 16?° U?5t/ml4?5 10^13?° Marvel breiwol Sportwol zuiver scheerwol Patentwol Acryl pullover Draion sport Handnyl Een rijk gevarieerde collectie voor Herfst- Wintergarderobe. A Ia mode '68: zoals moderne, levendige, tweed-gemêleerde pullovers - modieuze truien met ceintuur - fantasierijke kabelmotieven en gloedvolle najaarskleuren. En zoals altijd: geprijsd a Ia AH: voordelig-laag! Kijk maar, lees maar: Tweed acryl-mohair Acryl pull-polo Terlenka/wol pantalon 55/45 Acryl-mohair pullover Leacril Zuiver scheerwol Aciffl Acryl-mohair 70/30 1990 Furhlend Acryl pullover Dralonpull-polo Shetland tweed rams Tweed pantalon Dralon-bies Dralon-kabel Acryl 9?® „„11?® Dralon-kahel 1050 13®° - ^lêÉÉÈÊCis alamo i APPLAUS AANBIEDING 't Bekende, befaamde merk van Albert Heijn, nu, door massale omzet, nog pret- tig-lager geprijsd. Handige kant-en- klaar-bollen In gegarandeerde kwali teiten en grote kleuren-variatie. Voor't vlug en voordelig breien van sportieve kleding. Keuze uit tien kleu ren, waaronder grijs,bruin,en mosgroen. Bol 100 gram Driedubbel applaus: graag gedragen door jongens en meisjes, voordelig-laag van prijs voor moeder. Ronde bals en vier forse kabels op bet voorpand. Goud, groen, marine, rood of bleu. Maten 116 Deze week U!) zuiver scheerwol Speciaal voor fijne fijnere pullovers en vesten. Keuze uit liefst elf kleuren. Bol 50 gram 89 Door duizenden huisvrouwen enthou siast beproefde kwaliteit. Prima ge schikt voor kinderkleding: (gemakkelijk te wassen, sneldrogend, krimpt en ver- vilt niet). In elf kleuren, waaronder olijfgroen, middelbruin en goud. Qjj Bol 50 gram i. 100% nylon. Fjjnè, zo goed als onverslijt- bare breiwol, speciaal voor babykleertjes of pullovers en vesten. Wit, citroen, bleu ofturkoise. fift Bol 25 gram 00 Wollig-zachte pullover van gemêleerde acryl en mohair. Zadelschouder en ron de hals. Modieuze tweedkleuren beige, bruin, goud, olijf, bleu of groen. Maten 40 t/m 46. |g90 Zoals de man hem deze herfst en winter in zfin vrije tijd draagt. Modieuze dubbel- kleurbies langs kraag, zakje en sluiting en in zes kleuren, waaronder beige, bruin, olijfgroen en marine. Maten M, ML, L en XL. 15?5 Sportief model met riem,twee steekzak- ken en achterzak. Grijs, groen of bruin. Maten 48 t/m 56. Stoere, "winterse" pullover van. zware kwaliteit. Met ronde bals, kabelmotief (ook lang3 de mouwen) en gekleurde bies. Warme, gemêleerde kleuren groen, eteenbrnin, R.A.F.-blue of beige. Maten M, LenXL. f ,r, Door de aparte kabelverwerking op het voorpand een karakteristiek voorbeeld van Italiaanse pullover-mode. Groen, wit, rood, marine of blue. Maten 42 t/m Eenvoudigmodel, speels gegarneerd met contrasterende biesjes en koperkleurige knoopjes. Pullover in effen kleuren marine, cognac, lever, rood en bleu. Maten 38 t/m 42. Veel gezien in de mode van nu: pullover met ceintuur en knoopjes. In zeven kleuren: o.a. tabac, donkerbruin, wit en blauw. Maten 42 t/m 46. Pullover in liefst zes kleuren, waaronder groen, bruin en rood. Charmante kabel garnering aan turtle neck, brede boord en manchetten. Maten 42 t/m 46. Zachte, soepel vallende pullover van lambswool met angora en nylon. Zadel schouder en op voorpand dubbele kabel. Camel, terra, lichtgrijs of marine. Maten 42 t/m 48. 4 Pullover Reclameprijs lil. 'n Modieuze zó-gewassen-zó-droog-pull- over. Kabel- voorpand en V-bals met in gezette pullpolokraag in contrasterende kleur. Rood, marine, beige of grijs. Maten 104 t/m 164. 00 Q JJ90 Prettig zittende pullover met kleur- biesje langs kraag en boorden. In marine bleu, rood, flessegroen, zandkleur of bruin. Maten 116 t/m 164. Vest - Reclameprijs Reclameprijs 103% wollen pullover met turtle neck, ingezette mouw, en kabel op voorpand. In vijf levendige gemêleerde herfstkleu ren, als groen, beige en bruin. Maten 40 t/m 44. |^90 Polyester/wol 55/45. Slank gesneden pantalon voor sportieve jongens. Rechte pijpen; met riem. Groen, roestbruin of grijs. Maten 128 t/m 164. Kokette meisjesmode '68. Pullover met kleurig contrasterend ceintuurtje en kleurbies aan de bals. Keuze uit vier warme kleuren. Maten 140 t/m 176. Sportieve pullover met kabelvoorpand. De kleur naar haar wens zal ér zeker bij zijn: bruin, oranje, groen, tabac, marine of'mosgroen. Maten 140 t/m 176. Nog zo'n aparte ceintuur-pullover met kabelvoorpand. Rood, bleu, groen of lichtbrnin. Maten 104 t/m 164. Reclameprijs Pullover met vier kabels op voorpand. In veel heel vlotte kleuren, zoals groen, tabac, bruin of rood. Maten 116 t/m 152. t/m

Allerhande | 1968 | | pagina 8