Verse vis doet intrede in AH-filialen *1 c albert heijn x 69 99 T T THEE 3.- T T 98 KINDEREN HEBBEN HUN VRIJHEID NODIG dsmsisiD J Luncheon Heat Berner Platte: een compleet gerecht in blik Jsi Zuurkool: juist ook in de zomer Jaffa Gold waarborg voor topkwaliteit Heintje speelboek is weer uit 't Is maar een weet Dit is ons toekomstplan voor jonge mensen Vl' Blikjes Koffiemelk sj/ Formosa Darjeeling *1/ 'ttl-Tomaten ketchup Proper Geduld Oudere kinderen De groten 2gexinsflessen89et PMC-premies - 5»/ 4 blikjes I#™ v!/ JUNI 1968 ALLERHANDE A 9 -*INDS 12 december van het vorig: jaar verkoopt Albert Heijn verse vis. Dat gebeurt in het filiaal in Buitenveldert, Amster dam. Er gaat evenwel achter dit artikel een probleem schuil: de huisvrouw kan haar maaltje natuurlijk zo mee naar huis nemen, maar zU heeft ook de mogelijkheid het, terwijl ze erop wacht, bij aankoop te laten bakken, waarbij geuren vrijkomen die moeilijk ijjn te vernietigen. Weliswaar wordt er met medewerking van het TNO in IJmuiden naarstig gezocht naar methodes om dit euvel doelmatig te bestrijden. Daarom gaat Albert Heijn nu in de pandstad Holland en in Limburg proeven nemen met de verkoop van voorverpakte vis. Kersvers: „'s morgens verpakt, dezelfde dag nog in de filialen". In dit produkt heeft men in Zaandam het volste vertrouwen, en daar zijn allerlei redenen voor. Voor een natie die een mas sale vissersvloot op zee heeft dobberen, eet ons land maar betrekkelijk weinig vis. Het grootste deel verdwijnt via de export over onze grenzen. Een enquête van het Produktschap heeft uitgewezen, dat de zo op hygiëne gestelde Nederlandse huisvrouw vaak wordt afge schrikt door de wijze waarop dit artikel wordt gepresenteerd. rtf TOONBEELD van pro perheid is de visafde- jing in Buitenveldert. Daar bestaat voor de tong, de schelvis, de roodbaars, de regenboogforel, de zalm, de gebakken schol, de lekkerbek- jes enz. dan ook een grote be langstelling. Al deze soorten, die iedere ochtend vers door de groothandelaar worden aange voerd, liggen in speciale koel vitrines die uit Amerika af komstig zijn. Alle resten zijn daarvan verwijderd, zodat daarvan niemand meer hin der heeft. MAAR er kleeft, zo wees het opinie-onderzoek uit, nog ten bezwaar aan de vis zelf. Wij leven in een jachtige tijd en het geduld dat nodig is om het zeebanket te bereiden en te eten (..met al die graten") ontbreekt bij velen. Het is vooral daarom dat men in Zaandam in het versvoorver- pakte produkt gelooft, dat pan klaar is en ontdaan van alles dat niet voor de menselijke consumptie is bedoeld. TTOEWEL A minder DE huisvrouw vrij is in de keuze van de hoeveelheid en en ook het assortiment niet zo omvangrijk kan zijn als bij de normale aanvoer het geval is, heeft de nieuwe aanpak in En geland een enorm succes ge had. Men is er daar een jaar geleden mee begonnen en sindsdien is de visomzet duide lijk gestegen. De kans is groot dat dit in Nederland, waar de ontwikkelingen op dit gebied eerst kort geleden op gang kwamen, ook zal gebeuren. V Hero brengt een groot blik met een compleet ge recht dat de fraaie naam Berner Platte heeft ge kregen De Berner Platte bestaal uit een behoorlijke dosis zuur kool plus aardappelen die in vrij dikke schijven zijn ge sneden en verder twee plak ken spek en een in tweeën te delen worstje. Nu zegt de gebruiksaan wijzing dat dit blik geduren de' 20 minuten behoort te ver blijven in een pan met ruim kokend water, maar mag ik u bekennen dat ik dit gerecht bevrijdde uit zijn blikken gevangenisje en het met een stukje boter en vrij veel vers gemalen peper extra, gewoon opwarmde in een pan. Zeer tot mijn genoegen want de zuurkool behield daardoor (Aduertentie) Om „rauw" in te bijten! De kleine Peter Borgo 1 jaar uit Amsterdam en AH's Zaanse beschuit! Verstandig Is het om het eigen bedje en matrasje en kussentje mee te nemen en na tuurlijk het knuffeldier en de geliefde pop en het andere on ontbeerlijke speelgoed. Zulke echte gewoontediertjes als de kleuters zijn, zo'n afkeer hebben grotere kinderen van de sleur van alle dag. Zij dan ook met hun bewe- gingsdrang bloeien op als de druk van de schooldagen voor bij is en zij vrij en blij kunnen bewegen en doen wat zij wil- Zuurkool is heus geen ge recht om alleen maar op koude winterdagen op tafel te bren gen, zoals blijkbaar zoveel huisvrouwen nog steeds den ken. Heb.t u die heerlijke-frisse AH-zuurkool bijvoorbeeld wel eens als slaatje op tafel ge bracht? Neen? Dan moet u dit eens heel gauw doen. Zuurkool - op allerlei manieren rauw verwerkt smaakt niet alleen pittig en fris, maar is boven dien een belangrijke bron van vitamine C en rijk aan melk zuur, kalk, fosfor, ijzer en mi neralen. Omdat zuurkool aan de andere kant weinig eiwitten vetten bevat en hierdoor dus weinig calorieën heeft, wordt zuurkool bij verschil lende aandoeningen (slanke lijn!!) aanbevolen. De grote rijkdom aan vitamine C maakt dat deze groente voortreffelijk helpt tegen de zogenaamde voorjaars- en andere vermoeid heidsverschijnselen. Enkele voorbeelden om u op dreef te helpen? Hier zijn ze en u vindt er nog veel meer in het veelzijdige boekje „Zuurkool met fantasie". ZUURKOOLSLA MET AP PELS EN RADIJS 125 gr zuurkool, 1 grote ap pel, 1 bosje radijs, yoghurt, wat citroensap. De zuurkool fijnsnijden, de appel raspen en citroensap eroverheen druppe len. De schoongemaakte ra» dijsjes in schijfjes snijden. Op een schotel wat blaadjes sla leggen en hierop het mengsel van yoghurt, geraspte appel en radijs (eventueel wat zout toe voegen). Hierop de kleingesne den zuurkool. Garneren met hele radijsjes en schijven ap pel. Fijn voor de lijn! ZUURKOOLSALADE MET ANANAS EN KERSEN 125 gr. zuurkool, drie schij ven ananas uit blik, 8-10 kersen (op sap), zout en peper, Op een schaal de in kleine part jes gesneden ananas u kunt er een paar stukjes van achter houden voor de garnering. Hierop fijngesneden zuurkool, die overgoten wordt met wat ananassap. Naar smaak zout en peper bijvoegen. Garneren met kersen of bigarreaux. ZUURKOOLSALADE MET BACON EN TOMATEN 125 gr. zuurkool, 2 tomaten, een ui, 2 eetlepels slaolie, zout en peper, 100 gr bacon, wat mayonaise. De tomaten doorsnijden en de vochtige kern weghalen, daarna in kleine stukjes snijden en vermengen met de fijngesneden ui en de slaolie. Zout en peper naar smaak toevoegen. Van de ba con vier plakjes achterhouden. De rest op oen schaal, waarop wat blaadjes sla zijn uit gespreid. Over de bacon het mengsel van tomaat met ui en daarover de fijngesneden zuur kool. Het geheel gameren met de plakjes bacon in rolletjes en tomaten plus wat mayonaise. len. Dat geldt vooral voor de kleinste schoolgaanden; zij hebben een moeilijk aanpas singsjaar doorgemaakt en hun gewoontediertjesschap is hevig belaagd in die eerste klas. Ze moesten vaste dingen doen op vaste uren en kregen taken en werden beladen met plichten en „ineens" (dat gruwelijke woord!) ineens veranderde de voorheen zo milde, zonnige we reld van „bij moeder thuis", in een harde pijnlijke aangelegen heid die eigen regels had en die wetten oplegde met enorme kracht en gestrengheid. De kleuter werd, na jaren vrij ontplooien in eigen temp» en eigen omgeving, ineens to*, een ander ritme gedwongen, tot an der handelen en dat in een vreemde omgeving met uitslui tend vreemde mensen om zich heen. De tranen van zo'n eerste schooldag stromen bepaald niet zonder reden! De vrijheid van de vakantie en het deels terug vallen in de oude, vertrouwde routine is heilzaam en nodig voor elk kind. Kan het wrede avontuur dat dat schooljaar voor hem of haar was een beetje „ingevoegd" worden in een rustiger en vrediger avon tuur met vader en moeder, broers en zussen samen in een andere omgeving, dan zal het zich normaal-ontwikkelend kind dat, ondanks een aanvankelijke vage weerzin (die nog stamt uit kleuterdagen), graag meebele ven en er zeer van genieten. Voor de groten is vakantie de enige tijd van het jaar „dat zij werkelijk leven." Om aller lei redenen: zij zijn ontheven van de grote druk van het on derwijs, het werk; zij zien nieuwe werelden opengaan en vooral: de tijd die ze ter beschikking hebben, is einde loos! Het komt er bij grotere kin deren op neer; de plichten van alle dag worden heerlijk on derbroken tijdens een va kantie, „je vergeet alles!" en „je wordt een ander mens." Op merkelijk inderdaad is vaak te zien hoe een klas gedurende de zomervakantie (van een school b.v.) „verouderd" is, wijzer lijkt te zijn geworden, volwas senen Daarom is voor oudere kin deren vakantie ook zulk een heerlijke tijd en daarom ook dient men wel goed te overwe gen of het verstandig is grotere kinderen te lang tijdens hun vakantie te laten werken voor een zakcentje. Het grotere kind, de tiener, heeft een groei ende behoefte aan zelfstandig heid en onafhankelijkheid; op school en tijdens het werk kan deze behoefte op geen stukken na voldoende bevredigd wor den. Daarom kan het heilzaam zijn als tijdens de vakantie juist die kant van de persoon lijkheid wordt ontwikkeld en de jonge mens die op school of tijdens een opleiding etc. ge dwongen is te zeer in het gareel te lopen van het lesrooster en de leraren, in de vakantie het avontuur van geheel ander werk (dat bovendien nog wat geld opbrengt) te beginnen. Bo vendien leert zulk werken 1) wat werken eigenlijk is; 2) wat bepaalde beroepen feitelijk in houden; 3) begrip voor zekere organisatienoodzaak; 4) om gang met meerderen uit totaal andere levensfeer en 5) leren hoe „duur" geld is als ervoor gewerkt moet worden. Want al gaan er heel sterke verhalen over de verdienste van vakan tiebaantjes, de werkelijkheid is heel wat minder mooi: als er werk te vinden is, dan zijn de verdiensten maar zelden zo astronomisch als men (vooral enkele jaren geleden) wel eens hoorde zeggen. Wat het vakantiebaantje aangaat nog dit: de ouders doen er verstandig aan eens te bekijken of hun kind wel bestand is tegen de sfeer en de omgeving. Men doet er verstandig aan om. als er ge werkt gaat worden, die ar- beidsperiode in het begin van de vakantie te laten vallen; daarna kan het verdiende geld worden uitgegeven en kan ge rust worden voor een nieuw school- of werkjaar weer een aanvang neemt. En tevens kan die sfeer van zelfstandigheid en onafhankelijkheid waarin men meende te leven tijdens het vakantiebaantje weer een beetje aangepast worden aan de komende periode van braaf huiswerk maken, braaf opzit ten en braaf pootjes geven. limonade nog iets knapperigs en de aardappelen kookten niet stuk. Mag ik in de winter graag een zuurkool eten die j goed gaar is. in de zomer (en daar gaat het nu om!) is zo'n knapperige zuurkool een zeer frisse delicatesse. Zo'n blik Berner Platte is werkelijk ideaal voor de huis vrouw die het zich op een warme dag tijdens haar kam- peervakantie. eens gemak kelijk wil maken. Vooral als zij er bijvoorbeeld nog wat knakworstjes uit blik aan toe voegt (vergeet u niet er de geurige mosterd bij te zei- ten?> want in de vakantie blijkt de appetijt extra groot te zijn door het buitenleven. Trouwens Nederland is één van de weinige landen waar men in de zomer geen zuur kool wil eten terwijl het juist zo'n lichte en verfrissende 1 groente is. Daarom verkoopt Albert Heijn ook 's zomers zuurkool in zakjes en in blik. Zomersalade Kook wat jon ge aardappelen in de schil, pel ze en snijd ze in kwarten. Maak radijsjes schoon. Verder hebt u nodig een blikje macédoine de légumes die u goed laat uitlekken. De haring is weer in het land en u neemt een paar harin gen die u in stukjes snijdt. Er komt ook een appel aan te pas die u schillen kunt en Het is ieder bekend, dat Israël citrusvruchten voortbrengt die louter prijzenswaardige eigen schappen bezitten. De grapefruits, sinaasappels en citroenen uit dat land zijn dan ook in onze winkels altijd artikelen geweest die de huisvrouwen eenvoudig niet kon den laten liggen. Met één zeer hoog aangeschreven lid van de Israëlische citrusfamilie heeft AH u echter nog nimmer kennis kun nen laten maken: de mandarijn. Deze verrukkelijk zoete oranje appeltjes kunnen de lange reis naar Europa niet verdragen en; worden daarom niet geëxporteerd. Maar verwerkt tot bijvoorbeeld: limonadesiroop gaat het natuur lijk wel en wij melden met vol-| doening, dat de mandarijn thans' in deze „vorm" in ons assortiment is opgenomen. Op de fles (0,75 li ter, 1,95, geen statiegeld) prijkt weer een etiket met de bekende woorden „Jaffa Gold", en ontel bare AH-klanten weten, dat dit op zichzelf al een waarborg is voor top-kwaliteit. De huisvrouw die mandarijn- limonadesiroop koopt, kan haar kinderen dubbel verrassen: met de kostelijke drank èn.het Heintje speelboek, dat voor slechts 0,50 het kroost een onuitputte lijke bron van vermaak verschaft. Vorig jaar was er ook een der gelijke uitgave, waarin «Ie ge vierde Popeye de hoofdrol speekie, maar dit keer is onze eigen held, Heintje, op de voor grond geschoven. Er is nog een verandering. Ge hoor gevend aan de adviezen van talrijke moeders is besloten min der ruimte te besteden aan het inkleuren, omdat vele kinderen het boek mee willen hebben op vakantie en dan geen kleurpot loden of -krijt bij de hand heb ben. Daar staat nu echter zoveel anders tegenover, dat zij bijna niet klaar zullen komen met alle activiteiten waartoe zij worden uitgenodigd. Er zijn tientallen spelletjes, puzzels, uitknipfigti- ren, zoek- en tekenplaten. en ver der een sprookjesspel (in de trant van het befaamde ganzenbord) plus een compleet stripverhaal. Neem voor uw kinderen Heintje als speelgenoot mee, een grappig, parmantig kereltje dat nooit las tig is. geen hinderlijke vragen stelt en weinig plaats inneemt. Formaat van het boek: 19,5 26,3 centimeter! Als men twee premies heeft besteld en ze worden niet ge lijktijdig afgeleverd hoeft men zich niet ongerust te maken. De P.M.C. heeft namelijk verschillende afzendadressen en verschillende manieren van verzending, aangepast aan de betreffende premie. Zo worden er premies per post en per bo de verzonden. Een matras komt bijvoorbeeld uit een andere hoek van het land dan de koel kast. Er kan dus in afleve ringsdatum soms enig verschil zitten. Duurt het te lang dan is even informeren natuurlijk nuttig. Vruchtenpers Bij het bestellen van een vruchtenpers moet men duide lijk vermelden of men de Pro gress Citruspers wil hebben (bestelno. F 606) Clubprijs 26 in P.M.C.-cheques, of dat men de aanvulling wil hebben voor de Kenwood Chef. Die vruchtenpers kost 17 in P.M.C.-cheques bestelno. C-2k, maar kan uitsluitend op de keukenmachine Kenwood Chef worden gebruikt Hebt U trou wens gezien dat die prachtige keukenmachine in prijs is ver laagd? Dat voordeeltje danken wij aan het gedevalueerde En gelse pond. PMC-coneerten De klanken van het laatste P.M.C. concert klinken nog na in de oren en reeds nu bestel len velen plaatsen voor het sei zoen 1968-1969. Dat ziet er dan ook weer veelbelovend uit. Voor hen die wel eens moeite hadden op tijd te komen... Op veler verzoek zullen de concer ten voortaan beginnen om kwart over acht. Komt U wel tijdig want om 20.15 uur gaat de zaal onherroepelijk dicht om storing bij de uitvoering van het eerste gedeelte te voorkomen. PMC-service De P.M.C.-service heeft er een nummer bij gekregen. Wilt U bellen voor een storing aan wasautomaat, koelkast, centri fuge, dus premies met een bestelletter A. of B, bel dan 02150 - 41851 daar wordt Uw naam en adres genoteerd en dan komt de monteur. Wilt U inlichtingen over pre mies met de bestelletter F, zo als tent, boot of ventilatorka chel, bel dan 02150 - 41656. Gaat het om premies met an dere bestelletters zoals de naai machine en horloges dan niet Hilversum bellen maar U wen den tot het adres dat op het garantiebewijs wordt vermeld. Raadsel Een P.M.C.-lid bemerkte na enige tijd, onder de polyether- matras een vochtige plek op de spaanplaat, waarop deze ma tras lag. Er was niet met water gemorst en de slaapkamer was droog en bovendien centraal verwarmd. De oorzaak bleek echter gelegen in de spaan plaat. Polyester neemt name lijk geen vocht op zoals kapok. Wanneer door bijvoorbeeld transpiratie vochtige lucht in geringe mate door de tijk in het polyether komt wordt deze door beweging van het lichaam door de duizenden cellen van het polyether naar beneden ge drukt door de tijk aan de on derzijde. Wanneer de basis, in dit geval de spaanplaat, niet voorzien is van een voldoende aantal ventilatiegaatjes zal dit vocht altijd te zien zijn aan de matras-onderzijde en op de plaat. De ideale onderlaag is dan ook altijd het bekende gaatjesboard of spaanplaat waarin een voldoende aantal ventilatiegaten zijn aange bracht OPLEIDING-EN PSOMOTEPLAM MANNElUK FTUAALPERSONEB. SM EN ZB OPLEIOtNG laASSISTENT OPLEIDING t« ASSISTENT Albert Heijn is een modem, expansief bedrijf.'Wie z'n ogen de kost geeft, heeft daar zeker iets van gemerkt fn J967 werden 28 nieuwe SuperMarts cn Zelfbedieoingszaken geopend, wat hel totaal brengt op 403(!l AH-Glialcn. verspreid over bed Nederland. Voor die snelle groei komt natuurlijk enorm veel kijken. Fén an de belangrijkste faktoren: inventieve, praktische mensen in de leeftijd van 20 lot 25 jaar. die een behoorlijke algemeen voortgezette schoolopleiding hebben genoten. Jonge mannen die alles in zich hebben om na I a 3 jaar de leiding ie krijgen van een afdeling in een AH-Super MarC of Zelfbedieningszaak. Die de capaciteiten en bet doorzettingsvermogen bezitten om uiteindelijk door te klimmen tot bedrijfsleider van zo'n zaak. Mogelijk bent udie man! Boeiend werk Kijk bijvoorbeeld maar eens-wat de taak van een afdelingschef is. Hij moeto.a. de omzet bevorderen, de kosten jo de gaten houden, een goed personeelsbeleid voeren en de administratie verzorgen. Daarom is de functie van tiliaal-bedrijfsleider of afdelings chef er niet één die men zo maar "'even" bereikt. Dat is wel te zien aan het schema hiernaast. Maar als u de juiste mentaliteit hebt en flink wilt aaopakken. bepaalt a voor een groot deel zelf de snelheid waarmee u carrière maakt. Het aantrekkelijke van de AH-opIeiding zit vooral in de afwisseling. Studeren en vakdiploma's behalen gaan samen met "t werken in de praktijk. Als u deze aantrekkelijke kans op een mooie carrière wilt aangrijpen, schrijf dan naar Albert Hegn N.V., Ce*trale Personeelsdienst H 407, Westzijde 26, Zaandam, met vermelding van AHj in de linkerbovenhoek van de bnef. Groei mee met op het laatste moment heel fijn snippert. Meng wat olijf olie met een scheutje krui- denazijn en zout en peper en roer alle ingrediënten voor zichtig door elkaar waarna u deze dressing erover giet en een en ander gedurende een paar uur op een koele plaats laat staan Af en toe voorzichtig omscheppen. Apart in een kommetje zet u wat mayonaise op tafel die u extra op smaak hebl ge bracht met cayennepepcr Geef er knapperige broodjes en boter bij. Gevulde tomaten Een uitstekend f**v recept om een hv rest droogge- Nwroy' kookte rijst weg Um te werken, maar laat .niets u let- ten om er speciaal rijst voor te koken. U neemt mooie, egaal gro te tomaten, snijdt het kapje eraf en laat het vocht en de pitjes eruit lopen. In de koe- kepan fruit u een fijn ge snipperd uitje met wat ma ger gerookt, aan dobbel steentjes gesneden spek. goudbruin. Roer er de rijst doorheen en voeg er flink wat fijngehakte peterselie bij benevens vers gemalen peper naar smaak. Voorzie ook de tomalen van een klein beetje zout en peper naar smaak. Beboter een vuurvaste schotel, vul de to maten met de farce en zet ze in de schaal. Strooi flink wat geraspte kaas over en laat de tomaten gloeiend worden en d-e kaas met een verrukkelijk korstje gratine- n. Vanzelfsprekend mogen de slaatjes in hun nooit eindi gende variatie zich in de zo mer in onze speciale belang stelling verheugen. Wat zoudt u denken van een Koud vleesgerecht Blokjes koud vlees en dat kan bestaan uit ver schillende vlees waren of resten vlees die dobbelsteentjes snijdt en die u in vakjes keurig netjes op een grote schaal legt. Verder; maakt u kommetjes waarin verschillende sauzen zijn, bij voorbeeld: remouladesaus, ge wone hartig aangemaakte mayonaise, mayonaise mengd mei zeer fijn gehakte peterselie, kervel en een en kei blaadje selderij, mayo naise waardoor u naasl de mosterd, het zout en de pe per plus hel geraspte uitje ook nog de inhoud van een blikje tomatenpuree roert en mayonaise tenslotte die vermengt met kerrie naar smaak plus het. geraspte uit je. de mosterd, de vers ge malen peper en het zout. Een ieder bedient zich zowel van de vleesjes als van de ver schillende mayonaises Uit stekend met geroosterd brood, boter en apart, een flinke bak kropsla. Kalfsvlees en rijst Kook, het klinkt misschien merk waardig, rijstebrij. Die rijstebrij moet vooral romig zijn. u gebruikt dus naar verhouding veel melk en weinig rijst. Verder zout u deze rijstebrij en u houdt de suikerpot er zorgvuldig verre van. Kalflapjes hebt u van te voren in wat boter gaar ge smoord, tezamen met wal in plakjes gesneden champig nons. U snijdt de vleesjes klein nadat u ze van voldoen de zout en vers gemalen pe per hebt voorzien Klop een paar eieren los werk de rijstebrij, het kalfs vlees met de champignons en de jus plus de losgeklopte eieren door elkaar. De massa mag vooral niet te droog zijn omdat in de oven het gerecht vanzelf wal aan vochtigheid verliest. Zet het gerecht in een matig warme oven en laat er een mooi bruin kleur tje op komen. Voor dat deze schotel in de oven gaat. con troleert u nog even of u een en ander wel pikant genoeg vindt. Nasi-Goreng en Bami-Goreng. f. Ook Unox biedt de vrouwen het gemak van de Nasi en de Bami die al kant en klaar zijn Beide produkten smaken voortreffelijk en zijn heer lijk gekruid. De blikken laat u gedu rende een kwartier in ko kend water gloeiend wor den. Maak het blik daarna aan beide kanten open en zie hoe prachtig grootkorrelig de nasi is. Maak met een vork de nasi los en bak ze in de koekepan in boter nog wat na. Zet één of meerdere sambalsoorten op tafel, ver geet de ketjap niet, bak een eitje over en zorg ver der voor dikke schijven kom kommer. mango chutney, augurk plus heerlijke kroe poek. Een waar eetfestijn waar u het koele glas bier zeker bij zult waarderen Ook de Bami Goreng be handelt u op de zelfde wijze volgens de aanduidingen op het blik. Blik 200 gram Blik 340 gram Heerlijk op de boterham, in plakken gebakken bij de warme maaltijd ol in blokjes gesneden bij een macaroni schotel. Smaakt ook uitste kend bij Nasi of Bami Goreng! verser bij Speciale partij (Hochwald) Inhoud blikje170gram Handig, die blikjes, om op reis mee te nemen. En wat let u, neem er een stuk of wat in huis, al was het alleen maar om het prijsvoordeel dat u daarmee in de wacht sleept. verser bij I jr In alle AH-SuperMarts en een groot aantal AH-Zelfbedie- ningszaken. Zak 250 gram FORMOSA THEE Opde hellingen van de Hima laya groeit de fijnste thee Ier wereld, de beroemde Darjeeling thee. Albert Heijn is de enige theepakker in Nederland die deze thee zelf mengt volgens een zeer oud recept. Nog wel een advies: laat Formosa Thee iets langer dan normaal trek ken, dus ongeveer 8 minuten! verser bij I fles 340 gram verser bij T

Allerhande | 1968 | | pagina 9