barrens vol vcm eieren. weergaloos lekker/ albert's corner albert heijn DOMO wan jBgTHeijntie en ver INTERNATIONALE WEEK l?5 IT9 92 pudding J39 -7 7 tfóózwt aii£ Goed nieuws voor goede eters ZONDER KOELING HOUDBAAR VANILLE CHOCOLADE ZO UIT HET PAKJE OP UW BORD Witte Puntnsperges KOFFIE Camembert Mocédoine de Légumes Mosel Perlé Ravioli Corned Beef Goulash Wijnzuurkool Engelse Drop Samos Grapefruit partjes Sardines I] Danablue Barbecue Sauce Crubmeut Witte Tonijn Chinese Thee Canadese Zalm Ananas Fruit- cocktnil Bulgaarse Salade 8Ï0- Birchermüesli Olijven met piment 8 ALLERHANDE A JUNI 1968 Ditmaal is deze rubriek speciaal gericht op dorsti ge kelen. Uw aandacht voor iets dat in warme dagen mensen van alle leeftijden verfrissing zal brengen: vruchtenlimona de met sinaasappelsmaak, maar zonder koolzuur. Vele kinderen hebben het n.l. niet erg op de prik begrepen, en er zijn oude. ren die er zich vanwege enigerlei kwaal van moe ten onthouden. Deze drank is in onze winkels weliswaar niet nieuw, maar haar verpakking is dat wel: een eenmalige fles van plastic, die, als U er gepakt en gezakt op uittrekt, licht en erg han dig is. De inhoud bedraagt 0,7 liter en de prijs 0,69. Voor wie het tijdens lange autoritten, picnics en verblijf op kampeerterrei nen nog gemakkelijker wil, is hetzelfde type limo nade als hierboven om schreven er ook in bekers. Deze zijn vervaardigd van een kunststof en bevatten 0,2 liter. Het deksel, dat absoluut niets doorlaat, is zonder moeite te verwij deren, De (volle) bekers kosten 0,29. Voor een container met twintig stuks gm Alle porties bij Albert's Corner zijn royaler geworden» vaak zelfs verdubbeld: meer vlees, meer groente. Van alles meer. En wie nu denkt dat ook de prijzen verdubbeld zijn, heeft het lekker mis. Wij zijn niet voor niets: Albert's Corner waar het eten goed is en de rekening meevalt telt U echter slechts 5,- neer. De mousserende wijnen die men tot dusver in Ne derland kende, waren alle wit. Albert Heijn echter heeft nu een bruisende, ietwat zoete Rosé uit het gebied van de rivier de Loire, een streek in Frank rijk waar deze types uit stekend gedijen. De kwa liteit is goed, het alcohol gehalte ligt tussen de 9 en 11 procent en de prijs bedraagt 2.25 per fles. Deze wijn doet het, goed bij alle gerechten, maar ligt ook in de avonduren plezierig op de tong. Van de limonade en de alcoholica keren we terug naar het gewone kopje koffie, dat toch op zovele manieren genoten kan worden. Voor wie eigen lijk koffiemelk zou willen gebruiken, maar dat niet doet omdat zij te machtig is en de slanke lijn be dreigt, hebben wij be langrijk nieuws: in onze winkels staan flessen Friso- mel voor U klaar, een ge steriliseerd, geconden seerd produkt van de „Friesche Vlag", dat min der dan 0,2 procent vet bevat. Pittig en luchtig; dat kan voortaan het ken merk van Uw koffie zijn. Opgelet nu, bevoor rechte bezitsters van af wasmachines!! Een regel rechte primeur op de Nederlandse markt is het onthardingszout dat de N.V. Kon. Ned. Zout In dustrie in Hengelo speciaal voor deze apparatuur heeft vervaardigd. In het grove keukenzout dat U vroeger voor dit doel moest gebruiken, zat jodi um, dat strepen tevoor schijn riep en het zilver zwart maakte, maar uit dit nieuwe produkt is dit kwaad geweerd. De pak ken, waarvoor AH graag een plaatsje heeft inge ruimd, hebben een netto- inhoud van 950 gram en zijn voorzien van een han dig metalen tuitje. De prijs Voor 0,45 bent U opnieuw van een zorg verlost. Om te voorkomen dat men bij het aansteken van een aardgasfornuis of gasstel de vingers brandt, heeft Albert Heijn sinds kort z.g, aardgaslucifers in zijn as sortiment opgenomen. Deze lucifers, die worden verkocht in dozen met 200 stuks (0,35), hebben extra lange stokjes. Met de normale kleine lucifers heeft men bij het aanste ken van een aardgasvlam, die veel feller is dan de stadsgasvlam, de kans de vingers te branden. De lange stokjes zorgen er dus voor dat de han den verder van het vuur zijn verwijderd. verkrijgbaar in 2 smaken per pakje 39 een» Internationale week bij Albert Heijn ter gelegenheid van het C.I.E.S. congres dat van 23 tot 27 juni in Rotterdam wordt gehouden. (C.I.E.S. Comité Internationale des Entreprises a Succursales). Internationaal contact is belangrijk voor moderne mensen en moderne onder nemingen. Zeker voor Albert Heijn, er altijd op uit zijn. klanten "van Heijndc en ver" van het goede der aarde te voorzien. De inkopers van Albert Heijn reizen de hele wereld rond op zoek naar nieuwe produkten, op zoek naar de goede oogsten, op zoek naar de voordeligste prijzen. Hieronder een 24-tai artikelen uit 24 landen, speciaal voor u! Uit Formosa Three Diamonds Mooie, blanke asperges (u weet wel, dat zijn de lekkerste!) voor een ver rassend lage prijs! 1/2 blik (425 gram) Uit Columbia Perla de Colombia 100 pure Columbia koffie. Door het speci fieke aroma een kopje koffie om extra voor te gaan zitten. Normale of Melitta-maling. Vacuumblik 250 gram ★Uit Frankrijk De beroemde kaas uit Normandië. Een de licatesse voor zeer spe ciale prijs. Ronde doos a 250 gram Uit België Gemengde, gesneden, fijne groenten: flageo lets, haricots verts, dop- g^ erwtjes en twee soorten 1% worteltjes. i/2 blik Uit Luxemburg "n Sprankelende, mousserende wijn. Fles 0.7 liter Uit Italië Simmenthal 'Deegkussentjes' met vleesvulling in pikante tomatensaus. Delicioso! Blik 470 gram Uit Argentinië Fray Bentos Alleen het Argentijnse vee van de pampa's le vert het fijnste vlees voor comed beef. Blik 340 gram Uit Joegoslavië Runder- Naar origineel Servisch recept. Opdienen met rijst, spaghetti, macaro ni, aardappelen of aard appelpuree. Blik 400 gram Uit Duitsland De echte Mainzer. Een braadworstje of sau- sijsjes er bij. Smullen! Pak 500 gram Uit Engeland De originele. En dat voor een prijs waar geen woord Engels bij is. Zak 285 gram Uit Griekenland De bekende zoete- wijn van het eiland. Fles 0.75 liter Uit Israël Jaffa Gold Citrusfruit uit lsraëlgaat de hele wereld over. Ook AH is een goede afne mer. En u ook. Om de kwaliteit! Blik 540 gram ★In een groot aantal AH-filialen. Uit Portugal in olijfolie. H Portugal, het land waar de lekkerste sardines vandaan komen. Blikje 56 gram ★Uit Denemarken Fijne, pittige kaas, heerlijk bij een glas wijn. bij dessert of gewoon op brood. Doos 110 gram ★Uit de f v Verenigde Staten ijs - Crown's Pittige saus voor vlees, in de jus of als ketchup. Grote pot 510 gram Uit de Sovjet-Unie Chatka Voortreffelijke crab, ex tra veel rood vlees. Su bliem in crab-cocktails. Blik 220 gram ★Uit Japan Gesneden, gerookte Iedere aanbeveling schiet tekort. Zelf proeven Blik 185 gram Uit China De thee met de apar te, krachtige smaak. Spe ciaal geschikt om met andere soorten te men gen. Pakje 100 gram Uit Canada Fancy pink. Garandeert het succes van uw zalm salade. Blik 220 gram Uit de Philippijhen Fijne, sappige, 'zacht- vlezige' ananas. Blik 20 halve schijven (567 gram) Uit Australië In Australië teelt men eerste klas fruit. Proeft u maar! 1/1 blik (822 gram) ★Uit Bulgarije (Bulgar Salat) Nog zo'n fijne groente om slaatjes en snacks een verrassend accent te geven. Ook heerlijk bij g^g* vlees of kip. Q «r Pot 360 gram VÜ Uit Zwitserland Voor een-kerngezond, vlug-klaar-ontbij t. Het bevat o.a. stukjes hazel noten, amandelen, ha ver, tarwe en gierstvlok- ken. (In alle AH-Super- Marts). Pak 368 gram^HT" ★Uit Spanje Pit is vervaRgen door geurige pimentvulling. V 45 Hersluitbare pot 95 gram J[

Allerhande | 1968 | | pagina 8