A# Wedstrijd- L06B0EK Ch albert heijn ook bij ons verkrijgbaar! Dankzij een kop Ovomaltine een gezonde nachtrust! Dankzij een gezonde nachtrust de hele dag meer energie! ÖVÖMALTIME speciaal voor maakt vergeelde voor het wassen ALLE moderne witte weefsels in elke wasmachine witte weefsels. opnieuw wit! of met de hand. Geniet dubbel van de SCHAATSKAMPIOENSCHAPPEN '68 op de TV Wat is bi AH OMAL' WIE, zijn vuilnisemmer in het vervolg brand schoon wil houden, kan hiervoor bij AH voor 0,75 twaalf plastic vuil- nisemmerzakken aanschaf fen. De zakken, die als zij vol zijn niet geschikt zijn om uit de emmer te wor den getild, zijn voorzien van elastiekjes, waardoor het wegglijden uit de em mer wordt voorkomen. ALS U toch uw voorraadje Hoog, smal en toch schoon ALLERHANDE JANUARI 1968 f i voor de Europese, Olympische en Wereldkam pioenschappen met fijne actiefoto's veel gegevens over de snelste tijden en records van vroeger en nu, over klassementen en puntenberekening 16 tabellen om zelf de TV-uitslagen bij te houden Onmisbare informatie voor wie gemakkelijk en met kennis van zaken de wedstrijden op de TV wil volgen of deze zelf wil bijwonen. Haast u, de voorraad is nu een maal niet onbeperkt! Prijs per boekje zonder Oil verdere koopverplichting Uv cent. Wfweent van deze prijs komt ten goede aan het trainingsfonds van de Kon. Ned. Schaatsenrijders Bond. Alleen bij: Moderne witte weefsels vergelen niet meer! natuurzuivere energiedrank voor het hele gezin. lisi yyiJN als geschenk begint I steeds meer „in" te raken. Daarbij behoort na- jtuUrlijk een feestelijke ge schenkverpakking. Onder auspiciën van de Stichting Wijnpropaganda is er on langs een verpakking ont worpen, die een geschenk in de vorm van een fles wijn extra tot zijn recht laat komen. Het is een ge- schenkzak, geschikt voor ieder model wijnfles. In een aantal A.H.-winkels wordt deze zak gratis bij aankoop van een fles wijn aangeboden. Meer energie om de dag aan te kunnen. Om te kunnen wassen, stofzuigen, op ruimen, eten koken. Om opgewekt alles te doen, waaraan een huisvrouw de hele dag haar handen vol heeft. Een goede nachtrust geeft die energie. Wees uitgesla pen: neem elke avond "n kop smakelijke, gezonde Ovomaltine. De natuurlijke bestanddelen - gekiemde gerst, alpenmelk, ei eren, gist, melkeiwit en cacao - kalmeren gespannen zenuwen en zorgen zo voor een gezonde nachtrust. Doen. Vanavond al! £HIPOLATAPUDDING is een ware lekkernij, die voor de huisvrouw wel wat bewerkelijk is om klaar te maken. Jammer, want het is een tractatie od zichzelf Wat een uit komst dat er nu van Iglo een diepvries-chipolata- oudding in het assortiment :s oopenomen. In Diastic bakjes voor twee en voer vier oersonen (orii- zen resp. 1.09 en 2,09* kunt u deze pudding een week lang in het vriesvak van uw koelkast bewaren, terwijl hij in een echte J dieovrieskast natuurlek j veel langer goed blijft. Verrukkelijk chocolade aan het aan vullen bent, probeert u i dan eens die nieuwe 100 "rams Delicata-melkchoco- ladereep met walnoot. "ntroductiepriis slechts j" 0,60). U zult er vast op 'erugkomen. yooR allerlei vieze kar weitjes in de keuken (en elders) is de nieuwe AH-keukenrol een uit. komst. Deze 40 meter lange rol van „water-sterk" papier kost slechts 60 cent en past in elke houder, die op de markt is. ||EERLIJK na een fijne schaatstocht (en ook zonder dat) smaakt een bord dampende, geurige erwtensoep. Bij AH vindt u deze voortaan in een 1/1 blik inhoud 0.82 liter plus worst plus spek er in voor slechts 1,75. Voor wie wil is er echter ook erwtensoep in gecon centreerde vorm. Per Vi blik (waar u dan eenzelfde hoeveelheid water aan moet toevoegen) voor de somma-van 88 cent. Het schoonmaken van hoge, smalle glazenbe kers, vazen, flessen, fusten bakken, kommen en an derszins moeilijk-gevormde dingen, wordt aanmer kelijk gemakkelijker in dien u, geachte lezeres, een Scotch-Brite vaatwasser aanschaft (ten bedrage van f2,50). Want deze vaatwasser (van Scotch- Brite dus) reikt tot daar waar zelfs de smalste (en tederste) vrouwenhand niet reiken kan: geheel tot onderin de moeilijkste fusten en dingen dus. Het apparaat bestaat uit een steel, aan welke onder kant een verwisselbare spons werd bevestigd en die spons nu is aan twee zijden te gebruiken. De ene kant doet het vuile en grove werk (en is dus ruwer), de andere kant dient voor het verfijnde nasponzen en is derhalve zacht en meegaand. Men kan de spons, door een scharnier mechanisme, in de gewenste stand bren gen. Dat kan men. Heel makkelijk.

Allerhande | 1968 | | pagina 4