rWEE GROTE STROMINGEN n de MODE Begon bij de Beatles En de soep die niet zo heet gegeten wordt ch CU Amerikaanse vruchtensalade GROTE SCHOTEL MET ALLERHANDE KLEUREN f42.- f29.- Een salade van gevulde eieren Tuinparasol Windscherm V Planten- margarine NIEUW! Walnootreep Kinderzegen ziging in reisprogramma reizen naar Israël A oeft zich geen (zomer) hoedje te schrikken! Het gezicht wil ook wat! VEEL VARIATIE Gevulde aardappelen Grote namen Ontdek M iX Italiaanse salade 6 voor 1.- met de PMC CLUBPRIJS f898.- f998.- jlL 1966 ALLERHANDE d ]S IN DE KRINGEN ran de vr%uw-van- (jjd grote schrik en sitenis gezaaid. Daar- de haute couture d, Parys heeft, voor- ar dit voorjaar en de „de zomer, tijdens de t alleen maar zaken zien die bestemd ly- Oor jonge vrouwen en es en dan nog heel (j smalle en dunne fi- tjes. Het lijkt wel, als de foto's ziet van de huizen die gemaakt >n tydens de grote s van onlangs, of er andere vrouwen meer dan alleen heel-jonge »l-frêle. M| vergist men zich; deze indruk wordt gewekt ten gevolge Ben verkeerde voorlichting. Want, naast de tienermode die Hjèbaseerd lijkt te zijn op jurkjes en pakjes die nauwer en Ff nog zijn dan de onderjurkjes van vroeger, bestaat er een e, heel mooie en ook beslist niet zo korte mode. andere woorden: de Parijse soep wordt lang niet zo heet >en als zij opgediend wordt door de pers en de couturiers, kan namelijk duidelijk twee grote stromingen constateren, it betekent dat de vele vrouwen, die zich een (zomer)hoedje tken toen zij zagen hoe nauw en kort het allemaal leek len worden, zich niet ongerust behoeven te maken; zij zullen ieel aardig, flatteus en prettig en toch hoogst modern kunnen n in het komende seizoen. J-JET zal niet erg moeilijk zijn crp beide foto's na te gaan dat het verschil tus sen onderjurk en jurk nog maar héél gering is. Zoals in bijstaand artikel wordt aangetoond, behoeft de vrouw die daarin geen lust heeft, zich niet aldus aange daan op straat te begeven; er is nl. nog steeds een mooie klassieke mode. Het smalle meisjesjurkje met de brede garnering langs de zoom en de drie hoekige vlakverdeling van 't voorpand is een Engels jurkje van L erose ook hier verkrijgbaar) het Is ge maakt van crimplene needle cord en het is geheel gevoerd (in zwart, wit, marine en citroengeel). XREERST DAN EVEN de rklaring van het feit dat men nogal extreme kleuterkleding daar lijken veel jurkjes etc. krant en tijdschrift ziet en ninder die doodgewone, ele- heel wat normalere kle- 11e komend seizoen ook mode couturiers in Parijs hebben |ke schok te verwerken ge- Zij stonden jarenlang op ibereikbare hoogte in de rereld en meenden dat dit wel zo zou blijven. Zij ble- itig voortgaan met het cre- ran mode en zagen niet wat jh verder in de grote wereld begon, in hoofdzaak, met het aken" van de teenager en et daaruit voortkomende ver- sel van de teenagermuziek. In poor van de langharige mu- akende jongemannen ontstond igen jeugdmode. iturier C a r d i n begreep dit, de jongeman aangaat, en hij was het die de eerste reversloze, omboorde jasjes (later met zwarte kraag) voor de Beatles schiep. Zij althans maakten zijn stijl wereld beroemd. In plaats van toen te be seffen dat ook de jongemeisjes de modestijl van deze nieuwe „beat generatie" zouden gaan volgen, bleef Parijs bedaard voortschrijden op zijn deftige, dure haute-couture- weg. MARSVROUWEN Tót dan enkele vooruit strevende jonge ontwerpers in Zweden en Engeland, een stijl ontwierpen die geheel en al afgestemd was op de jeugdige mens, het jonge meisje, de zeer jonge, ranke vrouw. Toen Amerika, die immers de Engelse beat-groepjes graag binnen haalde, belangstelling begon te ver- VOORBEELDEN van wat de klas- lieke mode deze zomer brengt: jerseys en wevenitstoffen (te- hel zijn heerlijke soepele, moder- lisels) en een gematigde, rustige gante toepassing van de extreme lode-toetsen. i GOED VOORBEELD van een kalme zomerjurk (toch hoogst modieus) Is deze |urk van roze, tabakskleur rit, uitgevoerd in bedrukte aablé il crêpe, een befaamde kunststof, rist men bij een mouwloos boven- (nauwe armopeningenl) met een kraagje een zeer wijde, soepele die bewegingsvrijheid toestaat en op de knie valt; een gestrikte cein- markeert de taille. EN ONTWERP van couturier Y Saint-Laurent die veel heeft ontworpen voor de jonge vr< maar toch ook, zoals deze foto laat zien, klassieke stijl ontwerpt. Van fraaie twill-shantung, geïmprimeerd met violet- groene, bruine en witte motieven li dit model; de stof werd geweven door Abraham. tonen voor deze kleding en Parijs hierdoor buiten de produktie van dat alles kwam te staan, toen haast te zich Ungaro, de ontwerper van Courrèges en nog enkele anderen, om ook in Parijs een jeugdmode te gaan scheppen; we kregen toen die waanzinnige „marsvrouwen", die tot vorig jaar en zelfs ook al het jaar daarvoor tot mode werden bestempeld. Inmiddels echter was ln Enge land (o.a. Mary Quant) en Zwe den (Katja of Sweden) allang een hele confectie industrie opge bouwd op de jeugdmode. En daar stond en staat Parijs nog steeds buiten. Begrijpelijk nu dat men tracht met alle middelen en macht de indruk van achterstand weg te balen en dat men nu kramp achtig probeert te laten zien dat men het in Parijs ook best kan; dat men daar bést heeft begrepen dat de jeugd eigen kleertjes wil. PARIJS REAGEERT Het was gewoon een kwestie van reactie: Parijs moest, om den brode, wel duidelijk laten zien dat het er. ook op dit jeugdgebied, heus nog wel was. En het is nu eenmaal zo: de pers die aanwezig is en die een soort essentie van het getoonde moet laten zien, die pers kón niet anders dan steeds weer wijzen op al het korte, al het smalle, al het nauwe en al dat onderjurkerige van het modebeeld. En verzuimde daarbij dat kón bijna niet anders in het korte bestek van een kran- tenverslagje duidelijk te maken dat er ook nog heel wat minder- Jongs en minder-korts werd ge toond. En gaf zo de wat verkeerde indruk dat de mode er een was voor kleuters en lolita's. AL TE JEUGDIG En dat alles ware nu niet zo vreselijk ernstig vanzelfsprekend als niet de essentie van de hedendaagse mode, die gemak kelijke beweegbaarheid, losse élégance en sportieve, vrije los heid voorschrijft, daarmee ge heel in het gedrang kwam: de „kinderen" kunnen zich, met de korte rokjes niet meer behoor lijk bewegen zonder onfatsoen lijke vergezichten te tonen en het gevolg is dat ze, als opge dirkte, stijve stakkers, met tegen elkaar geknelde knieën moeten zitten en eruitzien alsof zij een jurkje uit hun kinderdagen aan hebben getrokken. Om dit alles nog te accentueren laten de couturiers en de mode fotografen de modellen, die deze jurken dragen moeten, exemplaren dragen die hun één, soms zelfs twee maten te klein zijn. Het ziet er dan uit alsof zij eruit zullen bar sten! Er zijn gevallen en wij laten er hierbij één zien waarin men ERDER «en. In on» land verkrijgbaar, model van het jersey-bedrijf Maag-Lotus; een jeugdige en klassieke jurk met modieuze haak- en een met bijougesp sluitende "'uur. Een rank, lenig model met halsopening zonder kraag en nauwe Openingen (daar moet men op let- I) De jurk is gemaakt ven suivere Trevira kunstvezel #n gebreid Vevenlt-trent. EEN MOOI aangepaste jersey-jurk van het befaamde Duitse bedrijf Erica Rössler; het is in eigen land te koop en is gemaakt van zuivere merino-wol; de moderne lenige lijn wordt geaccentueerd door de plisst- banen die ven de schouder tot de zoom doorlopen; een gevlochten wollen tein tuur wordt losjes omgestrikt. De foto met de twee model len laat werkstukken zien van Nina Ricci's Parijse huis het zijn creaties pan Gérard Pipart en ze tonen wel aan hoe de haute couture mee is gaan doen met de kleine meisjes-hemdjes-stijl. TT BEGINT WEER MET DE BODEM te bedekken met het bed van slabladen, fris en knappend. U snijdt de inhoud van een blik luncheon meat in blokjes en marineert ze in toat slasaus (AH-slasaus in flessen van 0.31 en 0.62 Itr.). En u neemt een bliikje kleine cocktailworstjes. Midden op het sla-bed legt u de blokjes luncheon meat en, in een krans daar omheen de worstjes. IN VAKKEN daaromheen legt u in fraaie afwisseling van kleuren: geraspte rauwe worteltjes, doorge-l roerd met een snippertje olie. wat: peper en zout, komkommer die u niet schilt, omdat ze nog jong is; maar wel in dunne plakjes schaaft, even aangemaakt met een saus-vinaigrette (olie veel, azijn weinig, een lepeltje mosterd, zout en versgemalen pepert, zoetzure bietjes die kant en klaar bij AH verkrijgbaar zijn, aardappelsalade voortijdig aangemaakt met boven genoemde saus-vinaigrette plus een geraspt uitje en vrij veel fijn gehakte peterselie, en uit een blik de kleurige macédoine de légumes waar u alleen maar wat slasaus doorroert na de groente goed te hebben laten uitlekken. Garneer de schotel verder nog met uitjeg uit het zuur en augurk- I jes van de fijne soort in waaier-1 vorm gesneden. Siel (o scherp Bedenk bij dit alles, dat salades nooit té scherp mogen zijn, nietj van krulden, niet van azijn. Als slot van de garnering nog wat par ten hardgekookte eieren en wat dunne schijfjes citroen. Voor de, variatie serveert u er cream crac kers en boter bij. Het mag ook1 Knackebröd zijn- p RAAG wordt hier een re- cept van gevulde aardappelen in herinnering gebracht. U vult ze met het zeer pittig aangemaakte gehakt met de geraspte ul en het teentje knoflook. U kiest hiervoor flinke grote aardappelen uit. liefst van hetzelfde formaat. UGAAT EERST de „dressing" U snijdt er een kapje af en holt maken of, zoals wij zeggen, de 7-e met een scherp mesje voorzich- slasaus". Dit is een wat bewerke-tig uit, zodat de aardappelwand lijke saus, maar het is een zeer ten slotte nog Slechts een halve feestelijke salade en die vraagt centimeter dik is. werkelijk niet meer weet of het om een onderjurk gaat of om bo venkleding. TNE PECHE MET .BA, het ver- fijnde nagerecht met Ijs perzik is genoemd naar de grootste vriendin van Alfred de Rotschild Nelly Melba, een befaam de zangeres die leefde van 1801 tot 1931; zij kwam uit Australië en was een der grootste operasterren van haar tijd. Een andere beroemd heid die zijn (bij)naam leende aan een culinair wonderwerk] e is de Engelse politicus Benjamin Dis raeli, burggraaf Hughenden of Hughenden; hij leefde van 1804-1881 en werd bijgenaamd ,Our Dizzy". Een heel fijn koud voorgerecht is „zijn" Truite farcie froide a la Dizzy", een forellenge- recht van in Rijnwijn gepocheerde voorzichtig ontvelde forellen die als ze voldoende zijn afgekoeld, gevuld worden met 30 tot 50 gram Beluga-kaviaar; ze worden afge werkt piet een met slagroom ver fijnde mierikwortelensaus en fijn gehakt dillekruld. Bij warme bros se toast en verse boter. Kardinaal de Richelieu gaf zijn naam aan de „Caille farcie a la Richelieu", een gevogelteschotel (zacht gebraden kwartel) opgediend met fijne saus met truffel, champignon en julien nes van kalfstong, Rossini's naam keert terug in de „Tournedos Rossi ni". De staatsman-schrijver Cha teaubriand leeft voort in de vlees schotel de Chateaubriand (osse- haas). Tussen haakjs; die „Tourne dos Rossini" is een mals biefstukje van de haas, op een crouton ge vlijd met erbovenop een echijfje getruffeerde paté de foie gras, het geheel overgoten «net een fijne ma deira saus dia weer op tmaak ls gebracht met truffelessence. ANDERE MODE Maar de oudere vrouw (en trou wens ook de Jongere die geen zin (of geen figuur) heeft om zich op straat te begeven in een raar, krap hemdje), hoeft niet bang te zijn dat er vóór haar geeii mode zou zijn. Er is nog steeds die rustige dus heel gedistingeerde mode. die smal van lijn is en een zekere rankheid suggereert en natuurlijk bepaalde elementen van de grote modelijn in zich draagt (sterk con trasterende garnering en meetkun dige vlakverdelingen en niet té lange rokken: tot óp de knie en beslist niét erboven als het wat rijpere vrouwen betreft) met daar naast een vloed van fraaie pakjes, deux-pièces, zomertailleurs en en sembles. De jasjes van de kostuums zijn kort; de schouders zijn wat vier kant: de taille wordt soms geaccen tueerd door een stofinzet in een contrasterende kleur en vaak ook met doorstiksels. Voor de deux- pièces wordt veel gebruik gemaakt van de jersey of de wevenit-brei- sels; deze zijn bepaald de kam pioenen van de toegepaste stoffen. En wat de japonnen in de klas sieke trant aangaat: vaak worden ze gemaakt van dezelfde stof als de mantels: ook ziet men veel jur ken die van dezelfde stof zijn ge maakt als de binnenzijde van de mantel. De taillelijn is ofwel ge plaatst in het middel ofwel er onder. De rokken zijn vaak rijk- plooiend en wijd of gérend; de kragen zijn klein of ontbreken en kleine rolkragen of staande kraag jes komen ook voor. Hier ook stof- inzetten.en de toepassing van meet kundige motieven. De tunieken ke ren terug. KEUS GENOEG Dus: wie goed gekleed wil gaan hoeft écht niet in een soort hemdje de straat op te gaan als zij dat niet wil. Zij kan uit een keur van gemakkelijk zittende, elegante kledingstijlen kiezen en zich,v door het prettige gevoel dat. zij zich bewegen kan een rustige, gedistingeerde indruk maken. En dat alles is het kenmerk van ware chic. Dus, mevrouw, het kopje niet laten hangen als het ernaar uitziet dat ook u in zo'n kleuter- jurkje zult moeten gaan lopen. Dat hoeft helemaal niet! dan ook om iets extra's. In een baln-marie, (een pan die in een pan met kokend water hangt en wel zo dat dat kokende water er niet in kan komen) ver hit u onder voortdurend roeren: een losgeklopt ei, twee eetlepels suiker, een snippertje zout, twee eetlepels citroensap, vier eetlepels sinaasappelsap, vier eetlepels sher ry en een afgestreken dessertlepel 1 boter. Zodra deze saus een beetje ge bonden is, neemt u de pan van het vuur en u laat de saus koud wor- den, ja u zet ze zo mogelijk een 1 poosje in de koelkast, i Intussen klopt u vier eetlepels ongezoete slagroom stijf (voorzich tig, niet tot kaas laten worden) en even voor het gebruiken roert u die room door deze zeer bijzonde re „sherry-dressing". Nu is het ergste werk verricht. Ananas en perzik U bedekt een grote schotel met mooie knapperige slabladen, waar u de nerf in laat en die u stuk voor stuk even met een doekje droogt. Op dat slabed legt u bijv. vier plakken ananas goed uitgelekt. Op iedere plak ananas komt een halve perzik, eveneens uit blik, en om die perzik, die met de bolle kant naar omlaag ligt, deponeert u als een steuntje drie parten goed ge pelde sinaasappel. In de holte van de perzik komt dan de „sherry- dréssing" die op zijn beurt weer versierd wordt met een „ma- rasquin-kersje" (in potjes verkrijg baar). U hebt het al begrepen: de ze schotel is voor vier personen bedoeld. En dit is dan een typisch voor beeld van een salade uit de Vere nigde Staten. U bestuift die uitgeholde aardap pelen even met wat bloem en drukt er dan met vaste hand het gehakt in dat er met een kopje bovenuit mag komen. Balanceer het aardappeldekseltje er boven op en bak de, aldus gevulde, rau we aardappelen in de vleespan lichtbruin aan in de boter, Als ze kleur hebben gekregen, voegt u er een flinke scheut water bij en u laat het geheel op een zacht vuur verder gaar worden. Dat is een langdurig proces want de aardap pelen staan ten slotte niet onder en het zal mogelijk meer dan een uur vragen. In de zomer combineren we dit met gevulde tomaten die hebben wat minder tijd nodig. U dient de gevulde aardappelen op een voorgewarmde schotel op, giet er de saus overheen, bestrooit de aardappelen met wat rode pa prikapoeder en garneert met wat takjes peterselie. Met de tomaten samen is dit ge recht een lust voor het oog en een streling voor de tong. Varkensgehakt T AAT VARKENSLEVER en tweemaal zovéél vet var kensvlees door de molen draaien. Hak twee uitjes fijn en fruit ze goudgeel. Maak het, gehakt aan met de gefruite uitjes, een ei, versgemalen peper, zout, een fijn gewreven teentje knoflook, wat fijngehakte peterselie en een wei nig paneermeel. Draai er balletjes van ter grootte van een fikse stui ter en haal ze door het paneermeel waarna u ze in de boter bruin en gaar bakt. Heerlijk met spaghetti- nature. Een veld boeket van twee meter doorsnede li PMC- Witte franje rond het kleurige bloemdessin imprimé, hoogte- verstelling tot maximaal 2.45 m en verchroomde knik voor meer- schaduw-stand. Vergelijkbare winkelwaarde f 64.50. Clubprijs in PMC-cheques. Bestelnr. F-830 PMC- Heerlijk in de zon en lekker nit de wind. Een beschut eigen plekje in bos of hei, aan het strand of waar dan ook. Erg groot (1.40 x 4 m) en erg sterk (maisgeel zwaar kwaliteitskatoen). Compleet met 4 lichte metalen stokken, grond- pennen, scheerlijnen met span ners. Het geheel in stevig fou- draal. Vergelijkbare winkelwaar de f39.-. Clubprijs in PMC-cheques. Bestelnr. F-820 albert heijn zich prachtig laat samenstellen. U| maakt nl. verschillende soorten gevulde eieren. Daartoe kookt QOK alweer een schotel, die ui en zeer fijngehakte cham- - pignons uit potje of blikje. een behoorlijk aantal van de „Welgelegen" eieren hard. U laat ze, na ze gepeld te hebben, afkoelen. Vervolgens snijdt u ze overlangs door Al deze verschillend gevulde ei- en haalt de dooiers er behoedzaam uit. De dooiers prakt u met een helften zet u in fraaie afwisseling vork zeer fijn en nu kunt u de volgende combinaties maken. 1. Op 4 eierdooiers komt een stukje boter ter grootte van een ei, 1 rauwe dooier, wat zout, peper en geraspte noot muskaat. Goed door elkaar wrijven en er de eihelften roy aal mee vullen. 2. De geprakte dooiers vermen gen met wat pittige mayonaise plus fijngeprakte sardines; zout, en indien nodig, wat pe per. Eieren vullen en bestui ven met rode paprikapoe der. 3. De dooiers vermengen met wat paté plus een beetje ge raspte ui en een snippertje fijngehakte peterselie. Met een blaadje peterselie garne ren. 4. Dooiers vermengen met wat boter, ansjovis-pasta, geraspte ui, wat gehakte bieslook, pe per. 5. Dooiers vermengen met wat boter plus wat geraspte pittig belegen kaas, daarbij geraspte nootmuskaat, peper, indien no dig zout. Garneren met wat t omaten k etchup. 6. Dooiers vermengen met een rauwe eierdooier, plus zout, versgemalen peper, noot muskaat, een beetje geraspte Gold Queen per pak Sfi slechts „Gold Queen" Plantenmar- garine, een fijne tafelmarga rine, is 100% plantaardig. Zuiver als de natuur" zelf en heerlijk van smaak. Boven dien licht verteerbaar en ongezouten. Verpakt in licht en luchtdicht aluminium. Silver Queen* Tafelmargarine aq per pakje 09 albert; heijn AAK EENS een lekkere Itali- aanse salade. Vanzelfsprekend, gaan we hierbij nit van koude ma- I caroni. Dat kunnen zowel schelp jes als elleboogjes zijn. U kookti ze, liefst met een scheutje olijfolie In het zeer ruime kookwater, pre-1 cies gaar en beslist niet te zacht. Met de olie verhindert u het aan elkaar kleven wat bij afkoeling zo makkelijk kan voorkomen. U laat dus de macaroni goed koud worden en dan vermengt u ze met de volgende gezellige ingre diënten: grofgehakte, hardgekook te „Welgelegen" eieren, olijven (er zijn de groene gevuld met een stukje piment of er zijn de onge vulde zwarten), stukjes verse ge pelde tomaat, AH-mayonaise, de in houd van een of meer blikjes to nijn, in stukjes verdeeld. OF ZALM i In plaats van de tonijn kunt u ook zalm uit blik nemen. Verder een rode en/of een groene paprika van pitten en zaadlijsten ontdaan en in kleine stukjes gesneden (dat doet wat aan confetti denken en het smaakt niet alleen heerlijk maar het staat ook zo feestelijk). Zorg ook voor het nodige zout en het geheel verdraagt behoorlijk wat versgemalen peper. Natuurlijk ontbreekt de geraspte ui niet en ook het lepeltje mosterd voelt zich in het gezelschap zeer wel thuis. Geef er diepvries fish-stjeks, die u mooi bruin frituurde, bij. Heerlijk, want die twee vissoor ten gaan ook zo goed samen! Na de Irish Coffee, de Capu- cino, en nog een hele reek» heerlijke chocolade spécia litészijn erweertwee nieuwe aanwinsten in het AH-assor- timent. Houdt u van walnoten? De combinatie van voortreffe lijke Delicata melkchocolade met kleine stukjes walnoot is een openbaring. 30 grams Delicata melkchocolade met gebro ken walnoot Delicata Koffie Cognac Reep, met de smaak van een verrukkelijke pousse-café. De groot-model reep - 100 grams chocolade - 55 ct. op een bed van knappende slabla den. Het ls een verrassende schotel waar ledereen zeker van zal genie ten. Bovendien kunt u zelf natuur lijk nog tal van variaties beden ken. Verse toost is er natuurlijk helemaal verrukkelijk bij. b TV/TEN NEEMT aan dat het grootste aantal kinderen, ooit door een vrouw ter wereld ge bracht, i« dat van 09 door de vrouw van de Rus Fëdor Vassilet (stierf ln 1872); zij bracht, tijdens 27 bevallingen 16 tweelingen ter wereld; 7 drielingen en 4 vierlin gen. Slechts enkele kinderen over leefden hun jeugdjaren. Over kinderen-krijgen gespro ken: de medische literatuur bevat verscheidene meldingen van geval len waarin vrouwen van in de ze ventig nog een kind kregen; deze gevallen echter zijn niet bewezen. Dé oudste jonge moeder waarvan onomstotelijk het vermaarde feit vaststaat is de Engelse mrs. Gnoaney uit Yorkshire die in 1906 een zoon kreeg en toen 53 jaar, zeven maanden en twaalf dagen oud was. Voor het derde jaar orgahiseert de PMC vliegreizen naar het zomerse, fascinerende vakantie land Israël. Met „half-pension" arrangement to Nathanya aan de zonnigste Middellandse Zee kust kunt u alle kanten op. Heerlijk zonnebaden en uitrus ten of gebruik maken van de vele extra mogelijkheden: dag trips, familiebezoek en de unieke PMC-israël tour waarbü u ge durende 7 dagen tijdens uw ver blijf het gehele land doorkruist (meerprijs f 270.-). Vraag uitgebreide reisfolder in de AH-winkel of neem recht streeks contact op met Hoog» stins Passages te Amsterdam, tel. 020 - 22 32 91, Doe het NU want eind oktober vertrekt het laatste vliegtuig en het animo is groot. 14-, 16- of 18-daagse reizen Van de Clubprijs: ƒ25.- in PMC- cheques te voldoen, de rest contant. albert heijn TTET IS MOGELIJK gebleken reis no. 7 voor dezelfde prijs met h twee dagen te verlengen. Hiervoor moest de vertrekdatum iets worden verschoven, zodat de reizen 7 en 8 thans vertrekken op 19 september en 10 oktober. Het reisplan voor de nog uit te voeren ISRAËL-reizen ziet er nu als volgt uit; Jteisnummer Datum Aantal Prijs dagen 8. IT/GHP 211 2 mot t/m 19 mol ..v.-..-.-* 18 993,- 4. IT/GHP 214 15 juni t/m 28 juni 14 898,- 5. IT/OHP 214 17 juli t/m 30 juli 14 998,- 6. IT/GHP 214 10 augustua t/m 23 auguatua 14 998,- 7. IT/GHP 214 19 september t/m 4 oktober 16 998,- 8. IT/GHP 218 10 oktober t/m 27 oktober 18 993,- In veriaand met da grot# belangstelling voor da raixan ii hat varstandlg tijdig «entert ap ta naman mat Hoogitint Passages ta Amsterdam, Prins Hendrikkade 44 (telefoon 223291).

Allerhande | 1966 | | pagina 7