7 Allerlei over foundations en beha's ENORME VOORUITGANG IN VIJFTIG JAAR Nieuwe PMC- Voorjaars catalogus is uit Welke maten? keurig fleurig jeugdig elegant Ruime textielsortering in teken van nieuwe mode ER IS WEER BLOEMKOOL p iy* Ook de BEHA's volgen de nieuwe stijl: KANT, NYLON, LYCRA Sla op tafel! Met sausjes TUINBOONTJES vw MODELIJN BEPAALT SILHOLET VAN DE VROLW K >v> Alleen bij Albert Heijn Lente in de lucht: Alleen bij Albert Heijn 905 905 NIEUWE PREMIES: Ham met bananen samen in de oven Voor een feestmaal: uit de diepvries Alleen bij Albert Heijn MAART 1965 ALLERHARDE Jj^R IS EEN INNIG VERBAND tussen de mode en de ..foun dations", de grondslagen waarop de vrouw haar uiterlijk opbouwt, dus datgene „wat zij eronder draagt": korset, step- in, beha, gaine, corselet en wat er verder al niet bestaat. Als de mode een ranke lijn voorschrijft, en dat doet zij al vele jaren, dan zal de industrie die zich bezighoudt met de produk- tie van de „dingen die eronder gedragen woren", zich geheel richten op die ranke lijn en trachten, met behulp van haar artikelen, die lijn te benaderen. /TP DEZE FOTO ziet men hoe een lichtblauwe, zuivere Orlon-trui (van de N.V. Tricotfabriek A. Schmidt en Zn in Wïldervank)die wijd valt, jinst daardoor de vormen doet uitkomen en derhalve een decente foundation vraagt. Enkele jaren geleden vroeg de mode om tamelijk zware boezems; dat was in de tijd dat Hollywood bijzonder gul was met het vertoon van, op dat gebied, stevig ontwikkelde sterren. Het gevolg was dat de beha industrie zich moest richten op de constructie van beha's die tege moetkwamen aan de modewens van velen een gevulde boezem te hebben: men paste verschillende vullingen toe, ruches, schuimrub ber laagjes e.d. Het verband tussen mode en foundation is logisch: de kern van de inodelijn is telkens het silhouet 'Van de vrouw. En dat silhouet wordt bepaald door de goede foundation. Wie dus waar de hecht aan een verzorgd uiter lijk en welke vrouw doet dat niet! die begint bij het begin: lichaamsverzorging en meteen daarna een goede foundation. Van heel lichte, heel simpele correctieve of steungevende foun dations tot bijzonder stevige en soms zelfs medisch actieve, bestrijkt de foundationindustrie een groot gebied. Elke vrouw kan vinden wat zij nodig heeft en wat zij mooi vindt. De ontwikkelingen van de laatste vijftig jaar zijn beslist verbluffend. De goede beha is een onontbeer lijk kledingstuk: het geeft steun, het vervult een rol op het gebied van de moraal (het accentueert de ingetogenheid van de draagster; het geeft haar een goede houding; het beschermt haar op decente wijze) en het schenkt een gevoel van veiligheid: het is dus ook werkzaam in psychisch opzicht in die zin dat het zelfvertrouwen schenkt en een zekere fierheid daardoor. Het is bekend dat in verscheide ne SuperMarts van Albert Heijn beha's worden verkocht. Dat ook hier de bovengenoemde hoogst- moderne bustehouders de sortering vormen, behoeft geen betoog. Het leek ons aardig (en nuttig) eens een aantal inlichtingen te ver strekken over de beha en andere foundations. Waar de mode zit.... Wat de historie aangaat: de vrouw heeft al eeuwenlang, met allerlei al dan niet ingewikkelde middelen, getracht de boezem te vormen naar het vereiste mode beeld. Nu eens verborg zij haar schoonheid, dan weer toonde zij haar zeer openlijk; zowel maat schappelijke als „politieke" bewe gingen oefenden haar invloed uit op het modebeeld en dus op de boezem: in de jaren '20 was het hoogmode zó plat te zijn dat men als grapje van de vrouw zei: „W aar de broche zit, de v o or k ant." Later werd dat anders: uitbundi ge vormen werden mooi geacht. Na de oorlog werd de zaak nor maal en nu, met de terugkeer naar een modestijl van om de jaren '30, ziet men (of liever ziet men niet) opnieuw hoe mèn de boe zem afplat al is dat alleen nog maar het geval in erg voorlijke (en nogal buiten de werkelijkheid staande) modekringen in modecen tra. Normaal blijft de vrouw, zonder enig extra beklemtonen, de lijnen van de natuur ondersteunen en corrigeren. Zij heeft daar, als gezegd, prachtige hulpmiddelen voor. En niet alleen op het terrein van de beha's en foundations, ook op het gebied der lichaamsverzor ging: gymnastiek, cosmetica etc. etc. Over het passen Step-ins worden gemeten aan de hand van de tailleomvang en deze varieert dan ongeveer van 65 cm tot 95 cm (en meer soms, ja). Tussen taille-omvang en heupomvang bestaat een nauwe relatie die de maat grotendeels bepaalt. Met een middel van, zeg maar, 65 cm en een heup- omvang van 95 cm betekent het verschil tussen beide getallen (30 cm) de belangrijkste maat bepaling van de step-ins. Een vlakke heup betekent een dergelijk cijfer van nog geen 25 cm. De middelmatig-ontwikkelde heup geeft een verschil tussen taille en heupomvang te zien van 20 tot 28 cm. Een kleine vrouw met een nogal breedheupig figuur zal wellicht een langer corselet of iets dergelijks nodig hebben dan een grote vrouw. In het algemeen dient men, teneinde de juiste lengte van de step-in te bepalen, de afstand van middel tot dij te meten. Als die afstand zo'n 35 cm of minder bedraagt, moet men een kort exemplaar aanschaf fen; is de afstand 38 tot 40 cm dan moet men een middelmaat kopen en een lang exemplaar is geba seerd op een afstand van 42 tot 43 cm en langer. En dan dient men hierop ook te letten: wordt de maag voldoende gesteund; is het kledingstuk lang genoeg om het dijbeen in toom te houden; zit het goed strak om het middel zonder te snoeren of te los te zijn; buigen de strakkere delen mee of knellen zij te veel; kan men er gemakkelijk mee gaan zitten is het soepel genoeg zodat maag en middel zich kunnen voe gen naar de zithouding. D^Skundigen verklaren dat iede re vrouw méér foundation-soorten dient te bezitten: figuur en leeftijd hebben invloed op dit aantal, zoals spreekt. Twee step-ins (zeggen die deskundigen) één panty, één corse let, en vijf tot zes beha's zijn noodzakelijk. TN EEN AANTAL SUPERMARTS van Albert Heijn vindt men een uitgebreide sortering textielgoederen. Deze volgen nauw lettend de nieuwste modelijnen. Dat komt vooral tot uiting bij de beha's die, dit voorjaar, als vrolijke bloemen het oog verrukken in de winkel. Droegen onze grootmoeders nog gecompliceerde, stijve en ontoereikende beha's van eenvoudige stoffen en waren die dan voornamelijk verkrijgbaar in zalmkleur, in de afgelopen jaren is dat ander^ geworden: De beha's zoals die welke ook bij AH te koop zijn, worden steeds meer vervolmaakt. Zowel de pasvorm, de afwerking, de functie van steun en vormcorrectie, en nu de kleuren en stoffen werken bij tot de klasse van dit onontbeerlijke kledingstukje. STEP-INS TVE STEP-INS komen in eenvoudige, lichte vor men voor, bieden lichte steun en geven het slanke figuur een fraaie symmetrie. Zwaar dere soorten sluiten soms aan de zijkant en hebben krach tige voor- en achterpartijen. Er zijn er met volledige „panelen" voor en achter en soms zijn die nog voorzien van baleinen. Ook heeft men hoog „gebouwde" die dienen tegen de „rol op de maag", waarmee sommige vrouwen te kampen hebben. Onder shorts en pantalons die alleen gedragen mógen en kunnen worden door slan ke, liefst jonge vrouwen!) zijn de panty-girdles, volle dige broekjes dus van krach tig-elastische stof, een pret tige dracht die een goed silhouet verleent en toch vrijheid van bewegen garan deert. Uitstekend voor sport beoefening: tennis etc. CORSELETS TDEAAL Z s el ets. ZIJN DE cor- zwaargebouwde vrouwen. Ze worden gemeten aan de hand van de borstomvang: van 80 tot 130 cm. de afstand van oksel tot middel is voorts belangrijk voor de juiste maat; ze worden nl. in ver schillende lengten gemaakt. De cups ervan moeten diep genoeg zijn, goede steun ver schaffen en er mag geen druk uitgeoefend worden op de schouderbanden. Het goe- I de corselet mag niet opkrui- I pen. BEIIA'S TT/IE ZELF de juiste maat wil nemen voor een be ha, mete zich vlak onder de borst en voegt daarbij het getal 12. Als het grondgetal oneven is, ronde men het totaal af naar boven naar het volgende getal, uitgaande op 5 of 0. Bijvoorbeeld wie een meting heeft verricht als om schreven en dan uitkomt op 71 cm, moet, als basis, het getal 83 nemen, dat dus 85 wordt. Hier vindt men dan de Franse maataanduiding. De Engelse en meest gebrui kelijke aanduiding 30 t/m 40 of hoger vindt men door dit getal door 2,5 te delen (2,5 cm is 1 inch) diLs 34. De maat van de cups varieert. Bij AH vindt men bijvoor beeld. in de A-cup vier ma ten; in de B-cup vijf maten. Hoe meten we zelf de maat van de cups? Door de buste te meten over de grootste omvang. Is dit cijfer gelijk aan wat wij hierboven be paalden (ribbenkastomvang plus 12 cm en afgerond tot een even getal) dan moet men een A-cup hebben. A- cups zijn ondiepe cups (bijv. ook voor teenagers). Is het enkele centimeters meer, dan kope men een beha met B-cups; is het 5 cm meer dan kieze men C-cups en nog meer, dan worden het D-cups. Het meest voorko mend zijn A en B-cups op beha's. SCHORSENEREN LIT RLIK HADDES VROEGER era groenteboer die deze groent# met een hardnekkigheid een bete re zaak waardig, uitschold voor Schotse Nero's". Ze zjjn in blik een delicate, heerlijke groente, die zacht en mild de goede proever (ster) wer kelijk deugd doet. Temeer waar zij niet meer schoongemaakt behoeven te worden. De blikken zjjn ver krijgbaar in alle AH-SuperMarts. U warmt ze het smakelijkst in een Béchamel-saus. Tevoren hebt u ze natuurlijk laten uitlekken. Versier die Béchamel-saus met wat geraspte ui. peper en zout plus gemalen nootmuskaat. Combineer die „Schotse Nero's" nu eens met gebakken varkensle ver. De niet te dunne plakken haalt u door bloem tot ze een mooi jasje aan hebben, dan bakt u ze aan alle kanten fraai bruin, u zout naar smaak en u draait wat flink aan de pepermolen. Een snippertje geraspte ui door de jus doet wonderen. Gare lever De lever behoort precies gaar tt zijn, zet geen tè groot vuur onder de pan en zorg voor voldoende saus, regelmatig bedruipen en de lever blijft zacht en mals. Geef er verder versgekookte aardappelen bij. Begin deze smulpartij met een kopje bouillon en geef wat vers fruit na. Wat een maaltijd! CPECIALE IMPORT uit de U.S.A.: vederlichte aluminium stoelen met ijzersterk saranband: een sieraad voor uw tuin'. TAEZER DAGEN is de PMC-catalogus-1965 verschenen, de staalkaart van oude en nieuwe premies die de Premie-van-de- Maand Club voor haar leden in voorraad heeft. Vooral degene die nog of al over enkele PMC-cheques beschikt, zal er eens rustig een uurtje voor gaan zitten om te zien, wat er voor haar of hem bij is. Alleen al het spelen met de gedachte om dit of dat te bestellen, is een plezierige bezigheid met die catalo gus in de hand. ATOEN, NYLON, lycra en al- zijn overtrokken, (ƒ4,95) Voorts: ruitjes-beha's in wit-zwart, rood zwart etc. De schouderbanden zijn hier van dezelfde stof; driekwart cups. (ƒ4,75). Dan zijn er de bedrukte nylon beha's met bloe semrankdessins in blue en roze op wit fond, met beugel (ƒ4,95) en lerlei fantasie-ruitstoffen (wij; bijpassende jarretelgordel (ƒ2,50) zagen voor tieners leuke zwart-wit ruitjes, roze- en blauw-wit ruitjes, om er maar enkele te noemen met bijpassende gordeltjes) hebben hun intrede gedaan en ook bedruk te dessins (vrolijke bloemen in fijne pasteltinten) worden toege past. Wat de beha's aangaat in de AH- sprtering in klassieke types met B- cups: driedelige cups evenals de zijpanden geheel met nylonkant overtrokken, zijn al beneden de ƒ4 te verkrijgen. Iets duurdere, ook witte soorten hebben lycra schouderbandjes die niet kunnen krullen of dubbel vouwen; een ander voordeel van deze bandjes is dat ze meer naar buiten op de schouder gedragen kunnen worden; 'hun elasticiteit maakt dat mogelijk- In eenzelfde prijsklasse (ƒ4.95) viel ons op een witte nylon beha met rondgestikte cups van fijne kant; een mooi werkstukje. Duurder (ƒ7,50) zijn de beha's die geheel van lycra zijn vervaar digd en daarom volkomen elastisch zijn en dat ook blijven. Dit type lycra-beha is licht, opengeweven en laat de huid vrij ademen. De driedelige kanten cups zijn met een beugel versterkt hetgeen een fraaiere separatie van de boezem bewerkstelligt. De rug hier is laag uitgesneden. In dezelfde prijsklasse valt een voorgevormde lycra beha die A en B cups heeft. Aardig is te vermelden de nylon beha in prinsesselijn met licht voorgevormde cups van fijn nylon broderiekant. Dit model loopt door in een iets langere maagband en vormt een goede figuursteun; met verstelbare schouderband en B- cups. Boothalzen blijven Boothalzen blijven mode en dat betekent dat men een beha dient te dragen die daaraan aangepast is. Het gaat hier vanwege de lage decolletés die deze zomer mode worden! merendeels om beha's met driekwart cups, schou derbandjes die zo ver mogelijk naar buiten staan en op de cups aansluiten aan de buitenzijde. Meestal zijn hier de cups met een beugel versterkt. Men treft bij AH drie types B- cups aan voor deze modellen. Wij zagen nylon beha's met driekwart cups die met kant (wit of zwart) Al deze modellen hebben ver stelbare schoudersbanden en rug- sluiting. Leuks voor tieners A-cups (extra ondiep en geschikt voor teenagers) treft men aan bi; de eenvoudiger nylon beha me lichtvoorgevormde cups (wit); van kant gemaakt (ƒ2,75) Ook katoe nen dingsigheidjes met kleine ruit jes in roze-wit, bleu-wit, wit-zwart en bijpassende jarretelgordel (bei de ƒ2,50). Ook hier zagen wij de bloesem- rankJbeha's, licht voorgevormd en fijn van kleur (ƒ3,35) met bijpas send gordeltje (ƒ2,50). In de A-cup maten beschikt AH over de volgende maten: 30, 32, 34 en 36; wat de B-cups aangaat over: 32. 34, 36. 38 en 40. Een feit is dat de beha's van AH in de wasmachine gewassen kun nen worden bij een temperatuur van 30-40 gr. C. Mooier echter blij ven zij als men ze op de hand wast in een handwarm sopje. Overi gens: ook hier wordt onvoorwaarde lijk de kwaliteit en de pa9vonm ge garandeerd: niet goed, geld terug' Pittige koffie! Een harmoni sche melange van speciaal voor AlbertHeiingeimporteerde koffie- soorten uit Afrika en Brazilië. Melitta-maling .>e blijvend brandvers in |d«J vacuumblik 250 gram I Normale maling 155 vacuumblik 250 gram Koffiebonen 145 in pak van 250 gram I •Poederfijn en op de Juiste tempera tuur gemalen, de Ideale maling voor gebruik In snelfilter met fllterzakje ONDANKS DE sterk gestegen olieprijzen zult u een heerlijk aangemaakte sla op tafel kunnen brengen dank zij de slasaus van AH die voortreffelijk en voordelig is: slechts 0,81 per fles. Maak met de slasaus nu eens de volgende pittige sla. U neemt een geraspt uitje, een lepel Franse mosterd, wat zout en versgemalen peper en u bent met het zout liefst heel spaarzaam, want: u roert door de saus om te beginnen wat blokjes belegen Goudse kaas en verder wat brosgebakken blokjes mager gerookt spek. (Het spekvet wat daarbij vrij komt kunt bewaren voor een soepje of een saus.) Voeg daarna uw met een doek je gedroogde slabladen bij de aangeklede slasaus en schep voorzichtig door elkaar. Geef er friten bij. Met een soepje vooraf hebt u een voortreffelijk menu. In plaats van het soepje vooraf kunt u ook toostjes geven met roerei, waar u tomaten-ketchup naar behoefte en smaak overheen schudt. Het smaakt verrukkelijk en de poes zal met de lege magen beslist niet weglopen! WAN BLOEMKOOL kunt u op vele manieren genieten: gekookt, warm, v met alle mogelijke sausen en vleessoorten; als bloemkoolsoep; als sla in gekookte vorm. Rauw, in kleine roosjes verdeeld, en dan in sausjes gedoopt, bij een aperitief. Traditioneel is de bloemkool gekookt en dan versierd met het witte melksausje en de nootmuskaat in gezelschap van geurige saucijsjes of verse worst. Op zijn tijd erg lekker, maar u kunt nog zoveel méér doen. kruimelde wit van een of meer boterhammen goudbruin bakken (vooral roeren en niet te donker laten worden), de boter met de broodkruimels over de bloemkool gieten. Wat de sla betreft, een zeer bijzondere combinatie is bloem kool, vooral niet te gaar gekookt, verdeeld in boeketjes, samen met jonge rauwe komkommer (niet schillen, maar zo in plakjes scha ven), luchtig geroerd door een zeer pikante mayonaise. Tot de sausjes, waarin de rauwe bloemkoolroosjes worden gedoopt, behoren alle mayonaises als: geto- mateerde mayonaise, mayonaise met kerry, mayonaise met papri kapoeder, mayonaise met veel fijngehakte peterselie en zo kunt u er zelf natuurlijk nog wel meer bedenken. Overigens dienen die sausjes door toevoeging van een geraspt sjalotje, een vleugje knoflook voor de liefhebbers wat mosterd, vol doende zout en versgemalen peper natuurlijk van den beginne af behoorlijk pikant te zijn. Vol en aromatisch 100% pure Columbia koffie, de beste ter wereld! Speciaal geselecteerde koffie voor de liefhebbers. Melitta-maling blijvend brandvers in vacuumblik 250 gram Normale maling vacuumblik 250 gram Koffiebonen in pak van 250 gram •Poederfljn en op de juiste tempera tuur gemalen, de Ideale maling voor gebruik ln snelfilter met fllterzakje V-e-r-l-e-n-g uw zomervakantie per PMC en KLM Tuin- en strandmeubelen voor de komende zomer j^U HET VOORJAAR nadert gaan we weer aan „buiten" denken, aan zitten in tuin of op balkon, aan erop uit trekken naar bos en strand. En voor al die zomerse bezigheden zijn ge makkelijk verplaatsbare stoe len nodig. T TIT AMERIKA heeft de Pre- mie-van-de-Maand Club een serie lichtgewicht lig- en tuin stoelen aangekocht, die twee eigenschappen verenigen, die ogenschijnlijk niet te verenigen zijn, maar niettemin hoogst be langrijk voor dit soort meubilair: ze zijn ijzersterk, en aan de an dere kant zo licht als een veertje. Wat dacht u van drie pond voor een tuinstoel en nog geen drie kilo voor een ligstoel? Ondanks dat lichtgewicht zijn ze van een dermate prima kwa liteit, dat ze tegen het zwaarste stootje kunnen. En dat is van grote betekenis, want met géén meubilair wordt zo gesold en gezeuld, zo ver plaatst en getransporteerd, als met tuin- en strandstoelen. De talrijke Amerikanen die in deze stoelen genieten van zon en frisse lucht op hun balkons, in hun tuinen, in hun bossen en aan hun stranden, zijn evenzo- vele bewijzen van de grote kwaliteiten van dit tuinmeubi lair. Enkele technische feiten over de PMC-tuinstoelen: aluminium frame met saranbanden (een synthetische vezel). Per stuk 1495 gram. Ze worden per stel geleverd, de een geel, de ander blauw uitgevoerd. Clubprijs ƒ45 per stel. Vergelijkbare winkel waarde 70 per stel. Bestel nummer 125. De aluminium lig stoel heeft blauwe saranbanden en weegt 2795 gram. De club- prijs is ƒ42, de vergelijkbare winkelwaarde 69,75 en het be stelnummer 120. met allure, vergelijkbare win kelwaarde 300, PMC-clubprijs 185 en bestelnummer 840. Bovendien zijn weer in de collectie opgenomen al die an dere zaken als zonneschermen, parasols, campingmatrassen, zonnebedden, kortom al die an dere zaken die men onder „bui- tensport"-artikelen samenvat, en waarvoor de belangstelling met de dag weer gaat toenemen. Hieronder vindt u ze allemaal: EEN ZEER APART gerecht dat wij u warm willen aanbevelen als bijv. lunchschotel voor feeste lijke gelegenheden is wel ham met bananen. U neemt zoveel bananen als er disgenoten zijn, u pelt ze en wikkelt om iedere banaan een prachtige plak Gelderse ham. Van tevoren hebt u de ham echter heel licht bestreken met een mengsel van boter met een heel klein beetje Franse mosterd. U wrijft daartoe de boter wat romig en mengt de mosterd erdoor. De kant van de ham die u licht bestreken heeft, gaat om de banaan. Vervolgens legt u die bananen in een vuurvaste schotel en u giet er de gebonden kaassaus over. Alleen zult u er goed aan doen de kaas ditmaal niet van de Goudse soort te nemen, maar wel een geraspte Gruyère te gebruiken. Laat de schotel in de oven een prachtige kleur krijgen. Even voor het opdienen strooit u er een rand zeer fijn gehakte peterselie omheen. Het is een wat exotisch gerecht en u geeft er bij voorkeur knappend stokbrood bij. Het is weer eens wat anders. PMC-premies die deze maand in de belangstelling staan: PMC- Vergelijkbare Artikel Clubprijs winkelwaarde Bestelnr. Campingmatras Koeltas met twee koelelementen Zonnebed Macqueen met ingeweven ruit en hoofdkussen Parasol met fraai bloem motief 2 m doorsnede Roei-zeilboot Tuinfauteuil met luifel Windscherm Schommelbank 2 Lichtgewicht Tuinstoelen Lichtgewicht Ligstoel 16,— 15,— 42,— 42,— 49,— 29,— 185,— 45,— 42.— 22,50 25,— 65,— 64,50 525,— 75,— 39,— 300,— 70,— 69.75 410 850 830 420 810 820 840 125 120 JN DE LUWTE van het PMC- windscherm is het goed rus ten op een PMC-zonnebed. Maar daarmee is het nieuws nog niet uitgeput deze maand. De Zweedse luxe schommel- bank, die vorig jaar uitverkocht was vóór men er erg in had, is er ook weer. Een vierzits-bank SERVEER de bloemkool, vooral niet te gaar gekookt, eens met een saus van boter waarin een uitje, gesnipperd en wel. lichtge- bruind wordt terwijl er daarna wat 'tomaat bijgaat (vers, gepeld en ontkernd of in pureevorm uit een blikje) met een snuifje tijm, een stukje laurierblad, een kruid- nageltje. Zout en peper mogen natuurlijk niet ontbreken en u laat het sausje smeuïg en geurig wor den alvorens het over dé bloem kool gaat. U kunt de bloemkool ook over gieten met een pittige gebonden kaassaus en hem daarna in de oven zetten tot er een mooi bruin korstje op is gekomen. Nog een andere manier. De bloemkool koken, nooit te gaar, goed uit laten lekken. In een koekepan in ruim boter, het ver- TUINBOONTJES uit de diep- vries zijn werkelijk een vol maakte delicatesse. Ze zijn heel zorgvuldig gesorteerd, piepklein,] zeer blank en in een ommezien klaar. Weet u wat er meer dan heerlijk bij smaakt? Een mooi uitgebeend varkens-ribstuk, goed gebraden zo dat de buitenkant een ietsje knap perig is, de binnenkant precies gaar. U zout en pepert dus pas na het dichtschroeien van het vlees en u braadt met een open deksel, tenzij u het vlees in de oven klaarmaakt, dan wel dikwijls bedruipen en zorg vooral dat u jus genoeg hebt want die is bijzonder verrukkelijk. Met een scheutje water blussen nadat het vlees uit de pan is, even op groot vuur tot de kooktempera- tuur weer bereikt is en dan van het vuur er een stuk boter door roeren. Opdienen met versgekook te aardappelen. VWEEDSE SCHOMMELSTOEL (4 zits) een stijlvol bezit voor zonnige dagen. «.V Krachtige en bijznnder fijngeurige melange met de beste koff iesoorten uit Midden-Amerika. 'n Weergaloos lekkere koffie! Melitta-maling blijvend brandvers in vacuumblik 250 gram Normale maling vacuumblik 250 gram Koffiebonen 170 in pak van 250 gram I •Poederfljn en op de juiste tempera tuur gemalen, de Ideale maling voor gebruik in snelfilter met fllterzakje

Allerhande | 1965 | | pagina 5