Nieuw: de beroemde 'vacuum-koffie' nu in Nederland - gemalen koffie die verser is dan elke andere Een halfuur na het branden luchtledig verpakt door Albert Heijn Alle 4 de smaken AH-koffie nu ook in vacuum-blik 1. Pffft...zegt het blik als u het open maakt 2. Altijd 'een half uur geleden gebrand' 3. 'Precisie-gemalen' - zoals het thuis niet kan 4. 30 miljoen huisvrouwen prefereren 'pffft'! LUISTEREEN KOFFIEREVOLUTIE! Pffft - het koffie-sein van deze tijd. Het laat u weten dat u de meest verse koffie hebt gekocht die er in Nederland te koop is: gemalen koffie in vacuum-blik van AH! Want wat betekent dat 'pffft'? Dat het blik luchtledig is. En waarom is het blik luchtledig? Omdat lucht de Grote Vijand is van het aroma - het breekt het af en tast het aan. Maar zónder lucht blijft versgebrande koffie eeuwig versgebrand! Een half uur na het branden is de koffie luchtledig verpakt. En vanaf dat moment staat de tijd stil. De lucht kan er niet in, het aroma kan er niet uit. Altijd blijft de koffie 'een half uur geleden gebrand'. Ruik maar, wanneer u thuis - pffft - een blik open maakt: nooit heeft u verser koffiegeur geroken dan op dat moment is alsof u een koffiebranderij in uw keuken heeft! het Een half uur na het branden luchtledig verpakt. En... precisie-gemalen, dus niet te fijn en niet te grof. Want u weet, te fijn gemalen koffie smaakt bitter, te grof gemalen koffie trekt onvolledig af. Bovendien tijdens het malen worden de molens gekoeld - want maal-warmte is voor het aroma net zo funest als lucht... In Amerika en Zweden is gemalen koffie in vacuum-blik allang de 'ik-wil-nooit-meer-andere' koffie van miljoenen verwende koffiedrinkers. (Wist u dat 50 lo van alle koffie die daar gedronken wordt 'vacuum- koffie' is?) En nu volgt Nederland. Morgen kunt u koffie drinken die verser is dan alle andere. Koffie die altijd 'een half uur geleden gebrand is'. Haal morgen zo'n wonderbaarlijk - pffft - vacuum-blik bij Albert Heijn. Morgen begint uw koffie-revolutie gs§ AH-koffie-experts ontdekten: er zijn in ons land 4 groepen koffie drinkers. Daarom creëerde AH voor alle 4 groepen de juiste melange Vol-aromatisch (goudmerk). Mild-geurig (groenmerk). Mild-krachtig (roodmerk). Pittig (paarsmerk). Vier exclusieve melanges die één gemeen hebben: de kwaliteit. Ze zijn alle 4 van de beste bonen gemaakt. Omdat er van de ene soort nu eenmaal meer groeit dan van de andere, daarom en daarom alleen is er verschil in prijs. AH-vacuum-koffie kost weliswaar een dubbeltje meer dan de gewoon verpakte AH-koffie - maar is minstens zo voordelig omdat ze nog sterker aftrekt. Bovendien: AH-koffie zelfs die in vacuum-blikis altijd lager in prijs dan elk ander kwaliteitsmerk. Kies uw eigen smaak! Kies uw eigen kleur! SMAAK KLEUR PRIJS PAK 230GR. VACUUM- BLIK 250GR Vol-aromatisch Goudmerk 168 178 Mild-geurig Groenmerk 140 150 Mild-krachtig Roodmerk 140 150 Pittig Paarsmerk 120 130 Open het blik als een normaal conservenblik. Sluit het met het aroma-verzegelend plastic deksel dat u GRA TIS krijgt. Albert Heijn

Allerhande | 1960 | | pagina 6