ups downs 4 ELVEEL lERGIE Het bezoeken van onze winkels rondom de feestdagen geeft elk jaar opnieuw heel veel energie. De afgelopen dagen heb ik samen met collega's van het hoofdkantoor extra veel winkels bezocht in verband met de jurering van Klanten Kiezen TopShop '09. Albert Heijn wil het bijzondere bereikbaar maken en dat is ook dit jaar weer goed gelukt. Het aantrekkelijke AH Excellent voor de Feestdagen assortiment dat speciaal voor deze periode is ontwikkeld geeft de winkels een extra luxe en gezellige sfeer mee. Zoals elk jaar in december komen er veel nieuwe klanten naar onze winkels en veel van die klanten zullen de feestdagen thuis doorbrengen. Gezellig zelf koken voor familie en vrienden. Een uitgelezen kans om ze zo te verwennen in onze winkels dat ze ook straks in januari weer graag terugkomen. We kunnen nu het fundament leggen voor een relatie in 2010 en verder. Op het Hoofdkantoor is hard gewerkt aan de voorbereiding van de feestdagen en op de DC's wordt met man en macht gewerkt om alle bestellingen op tijd naar de winkels te krijgen. Nu komt het op onze fantastische winkelmedewerkers aan om de puntjes op de i te zetten. Aha 2 Afgelopen maand be zocht ik als ver antwoor de - lijke voor de Albert Heijn Foundation lever- anciers van onze verse producten in Ghana. Je leest er meer over in deze Aha. In de ruim twee jaar dat de Albert Heijn Foundation nu bestaat zijn er al veel (deel-)projecten succesvol afgerond. Ik ben trots op deze resultaten. We gaan onverminderd door met bestaande en nieuwe projecten. We zullen duurzame inkoop nog belangrijker gaan maken in ons dagelijkse werk. Duurzame cacao en ook duurzame palmolie zullen in assortiment onder eigen merk beschikbaar komen, net als destijds de Utz-koffie. Ook in de Aha een achtergrondverhaal over blauwe buurten en het gericht inzetten van verschillende winkelformats door Albert Heijn. We zijn tevreden over de eerste resultaten van de uitrol van de kleine supermarkt. Daarnaast gaat in 2010 de ombouw van veel winkels naar het concept van 'de nieuwe supermarkt' onverminderd door. Vrijwel wekelijks zullen er een of meerdere winkels worden verbouwd. I Ghana Veel verbouwineen

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 2