Rondje DC ve- 27 februari 2009. DC Zaandam neemt afscheid van controller Remko Wilson (links op de foto) en sitemanager Erik van Dulmen. Beide heren worden's ochtends met een vrachtwagen van huis opgehaald en draai- en de hele dag mee op verschillende afdelingen om zo van iedereen persoonlijk afscheid te nemen. Zo staan ze als bewaking aan de poort van het DC, serveren ze de lunch en verwisselden accu's op een hoog- werker. De dag wordt afgesloten met een afscheidsborrel. Op de foto met voetballer Cedric van der Gun, te gast bij AH XL 1626 Overvecht. Ingezonden door Cyriel Haggenburg. Verboden accu's te wisselen door niet opgeleide personen. Mijn zoon kan nu iedere dag dromen van een car- riere als topvoetballer! Rianne Wijnans, verkoper AH 1255 Geldrop. Assen, AH 1515. Samen met mijn dochter heb ik 6000 plaatjes op nummergesorteerd en per elftal in een zakje gedaan. De middag leverde ontzettend veel leuke reac hes op. Naar schatting waren er 1000 kinderen en veel pers. Meer over deze middag? Zoek op: www.drenthejournaal.nl en www.rtvdrenthe.nl. Janny HeresJLVA. Martine Sickinghe van Stichting Maxdeelde voetbalplaatjes uit tijdens een bezoek aan Bangladesh. Meer Max? Kijk op www.stichtingmax.nl. AH 8735 Maiden. Met de origineel- ste outfit wint caissiere Maaike de Breed een bon van 25 euro. .T MVC Jurmen (4 jaar) maakte voor zijn oma een heuse klassieker op papier: Ajax-Feyenoord, compleet met logo's, spelers en coaches. Ingezonden door klant.

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 8