Schrijf je in voorde 25e Damloop 11*^ De Dam tot Damloop jubileert dit jaar. Voor de 25e keer zuilen enkele tienduizenden deelnemers van de Dam in Amsterdam tot de Dam in Zaandam lopen. Wedstrijdloop business Wandeltocht LOOPTRAINING, TIPS. VOORBEREIDING? CV PETER ZOUTENDIJK (45) raedewerkers van Albert Heijn opgeleid om ook klanten in de Gall Gall te helpen. In deze winkels verkopen we alleen gedistilleerde drank als aanvul- ling op het assortiment van Albert Heijn. A1 onze nieuwe winkels, ook die in de Albert Heijn, hebben een toegankelijke en lichte uitstraling. Klanten stappen daar makkelijker binnen dan in traditionele slijterijen die vaak een donkere uitstraling hebben.' Wat staat bij Gall Gall hoog in het vaandel? 'Keuze, kwaliteit en goed advies geven is belangrijk. De winkelmanager en zijn team maken echt het verschil. Ik was laatst in een winkel waar bijvoor- beeld altijd op vrijdagmorgen een fles jenever voor een klant in de koelkast wordt gezet. Zo heeft die klant's middags een koud borreltje voor het week end. Tevreden klanten zorgen voor mond-tot-mondreclame.' Hoe verloopt de samenwerking binnen Ahold Nederland? 'Eens per maand hebben we een gezamenlijk directieoverleg met Etos en Albert Heijn. We weten elkaar te vinden op het gebied van kennis, finance, mensen en vastgoed. Deze samenwerking geeft ons voordeel ten opzichte van concurrenten. Eind van dit jaar verhuizen Gall Gall en Etos naar het hoofdkantoor van Albert Heijn in Zaandam, dit zal de samenwerking alleen nog maar meer ten goede komen.' Sluit de strategie van Gall Gall aan bij de koers van Ahold Nederland? 'De strategie van Gall Gall is een afgeleide van de Ahold-strategie: winst- gevende groei in bestaande en nieuwe winkels. Dit willen we bereiken door met onze nieuwe generatie winkels ook een nieuwe doelgroep aan te trek- ken, zoals 30-plussers en vrouwen. Verder worden alle winkelteams opnieuw getraind met de nadruk op klantenbenadering. Hiermee willen we het 'hart' van de klant raken. Het 125 jarig jubileum gaan we ook groots richting onze klanten opspelen. Er komen speciale acties, prijsvragen en de winkels zullen feestelijk worden aangekleed.' Welk drankje wordt het helemaal dit voorjaar? 'Het zonnetje begint te schijnen, laat Pasen maar sprankelen en bubbelen met prosecco. Verder zien we dat de verkoop van whisky de laatste tijd stijgt en zijn cocktailskits zoals mojito een trend. Wijn is ook een belangrijke groei- groep. We hebben sinds kort, met het oog op de zomer, licht gekoelde rode wijn in ons assortiment. Op deze fles zit een sticker die verkleurt wanneer de wijn op drinktemperatuur is.' Hoe besteed jij je vrije tijd? 'In mijn vrije tijd doe ik aan lezen en spinning. Ik vind het belangrijk om een gezonde geest in een gezond lichaam te hebben. Verder ben ik gek op sport- wagens en alles wat daarmee te maken heeft, dus ook de Formule 1 kijken.' 1984 Diverse functies bij Albert Heijn waaronder assistent bedrijfsleider, assistent assor- timentsmanager, organisatie service manager en service manager DC Zaandam. p zondag 20 September gaat de 25e editie van de Dam tot Damloop van start. Het aantal collega's uit distributiecentra, het hoofd kantoor en winkels dat deel- aanmelden, deze moeten namelijk binnen 1 uur en 5 minuten finishen. Deze lopers starten in een apart wedstrijd- vak en vormen samen het Ahold-team. neemt aan deze recreatieve loop neemt jaarlijks toe. De afstand: 16,1 kilometer tus- sen Amsterdam en Zaandam. Daarnaast is er ook nog een 6,4 km loop in Zaandam. Voor de Wedstrijdloop Business kunnen zich echte die-hards De Dam tot Damwandeltocht vindt plaats op zaterdag 19 September. Dit parcours is 8, 17 of 25 kilometer lang. Ook kun je gaan nordic walken op de afstanden 8 en 17 kilometer. Gezeilig om aan mee te doen met een groepje collega's! Tot en met 17 mei. Via 2 aparte inschrijf- formulieren: 1 voor de Dam tot Damloop en 1 voor de Dam tot Damwandeltocht. Aanmelden Wedstrijdloop Business kan alleen via mail: DamtotDam@ahold.com. Winkelmedewerkers: inschrijfformulier WinkelWeb. DC-medewerkers: inschrijfformulier SupplyWeb. HK-medewerkers: inschrijfformulier Intranet. Het aantal startbewijzen is beperkt. De organisatie moet iederjaar mensen teleurstellen. Zegje na inschrijving alsnog af, dan ontneemje andere collega's de kans om mee te doen. Dus: inschrijven is meedoen. Definitief. Check www.mijnfitenfun.nl 13 2007-heden Directeur Gall&Gall 2004 Regio Manager Zuid West (AH) 2002 Site Manager LVC Nieuwegein (AH) 2000 CSM Cluster Tilburg en OM Rotterdam (AH) 199 Manager support DC Pijnacker (AH)

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 13