A «3i r f Gall Gall viert dit jaar haar 125 jarig bestaan 'Zonder verleden bestaat er geen heden of toekomst. Om dit verleden te leren kennen ben ik bij de familie Gall op bezoek geweest en heb plakboeken bekeken en herinneringen opgehaald', vertelt directeur Gall Gall Peter Zoutendijk. Een goed moment om nu een blik te werpen op het heden en de toekomst. Algemeen directeur Gall Gall Vol energie zit Peter Zoutendijk in zijn kamer op het hoofdkantoor van Gall Gall in Beverwijk. En dat kan ook niet anders met zijn levensmotto: 'Het kan wel'. 'Die tekst stond op een Loesje-kaart die ik van een collega kreeg toen ik afscheid nam als site manager van het LVC Nieuwegein. Dat motto schept zoveel ruimte. Je gaat erdoor op een positieve manier naar de wereld en naar vraag- stukken kijken.' Hoe heeft Gall Gall zich sinds jouw komst ontwikkeld? 'Gall Gall was volop in beweging toen ik startte. Na een wat mindere periode aan het begin van deze eeuw, heeft het toenmalige management er vanaf 2005 voor gezorgd dat een opwaartse lijn werd ingezet. Die trek ik door, inmiddels met een geheel vernieuwd MT. Onze "nieuwe generatie" winkel is ontwikkeld en het gedachtegoed voor de gei'ntegreerde Gall Gall binnen Albert Heijn is toen ontstaan. De afgelopen jaren hebben we gewerkt aan de versterking van onze positie in de markt.' Wat is het verschil tussen een reguliere Gall Gall en de Gall Gall geintegreerd binnen Alber Heijn? 'In de gei'ntegreerde Gall Gall-winkels zijn de servicebalie-

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 12