Oerend hard mm M/S/f/ J7 Op Hemelvaartsdag reden zeven AH'ers uit verschil- lende winkelgroepen mee in een grote motortoer- tocht met 350 motoren. Fred Rijckaert (49), motorrij- der vanaf zijn achttiende en een van hen, trommelde de motorrijdende collega's op. Wat een spektakel! r Wat was het voor toertocht? mamm grootschalig motortreffen dat, in verband met zijn 25-jarig bestaan, georganiseerd werd door de MotorToerClub Nuenen. Compleet met kerkelijke zege- nmg. was een boog waar alle motorrijders onderdoor moesten. Aan het eind stond een pastoor met een kwast. Leuk om mee te maken. Overigens had de pastoor die dag zijn eerste motorrijervaring: hij mocht een stukje meerijden in een zijspan.' ™Een supersport motor, een replica van een Grand Prix machine. Ik kick op bochtenwerk en platliggen, ga soms heel snel, met een hoop risico.' 'Dat niet. Maar nu MTC Nuenen 25 jaar bestond, wilde ik met zoveel mogelijk AH'ers meedoen. Uiteindelijk meldden twaalf AH'ers zich aan, maar er kwamen er maar zeven opdagen.' I 'Ja, maarwel metgeldige redenen: een onderdeel stuk, een kram in de achterband...' 'Het was geweldig. Alleen al 's morgens op het verzamelpunt: al die motoren, van oude classics tot choppers, motors met zijspan, supernieuwe moto ren... De helft liep nogstationair, ronkte en bonkte. En dan die geur van benzine en iedereen op en top in motorpak. Een heel gemeleerd gezelschap met eenzelfde voorliefde.' •Als AH-groep zijn we bij elkaar gebleven. Choppers voorop, snelle jongens achteraan. Ik had zwarte ban dana's met het AH-logo laten borduren die iedereen opdeed of om zijn arm bond... Kickenl' in een heel andere rol leren kennen. Zo reden ertwee operationeel mana gers mee. De een had een strak leren pak met franjes onder de armen. De ander, eigenlijk een heel serieus iemand, rijdt een gepimpte Harley Fat Boy. Hij ging als een klein kind uit zijn dak.' 'Nee. Eind augustus gaan we nog een keer rijden maar dan met enkel AH'ers. Iedereen van AH met een motor is welkom.

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 24