6? 41 15 Aha Hoe ziet de werkdag van een AH-vakantiewerker eruit? We lopen een dagje mee met Romy Brommer. De hele vakantie stilzitten, dat is niks voor haar. Romy steekt iiever de handen uit de mouwen. 'Ik kan altijd rs avonds nog naar het strand gaan', zegt ze. r ;t j. Romy Brommer medewerkerverkoopklaar,AH XL 1385,Alkmaar het op peil houden van de voor- raden in de schappen op de afdeling houdbaar, klanten te woord staan 13.10 uur: Een mevrouw in een rolstoel vraagt of Romy misschien bij het chocolade-ijs kan. Geen probleem. 13.40 uur: De laatste kar van vandaag. Het is Romy's eerste baan. Nouja, haareerste officiele baan. Op doordeweekse avonden werkt ze vaak als oppas. Romy: 'Ik i heb ook kort bij een visboer gewerkt. En een dag bij een patatzaak, over haar rooster. Hij is zeer over haarte spreken. 'Sommige vakan- tiewerkers zijn nogal snel moe' zegt hij. 'Maar Romy heeft een goede uitstralingenje hoeft de dingen aan haar maar een keer uitte leggen.' 11.00 uur: Nog even gauw kijken of er post is en dan aan het werk. maar dat was niks. Daar stond mijn baas een meter van me vandaan en daarwerd ikzenuwachtig van. Bij AH kan ik tenminste zelfstandig werken.' 14.00 uur: Het zit er weerop voor vandaag. Weekend! En bijna vakantie. Maar dat betekent eigenlijk: nogveel meerwerk... Romy werkt bij Albert Heijn XL in haar woonplaats Alkmaar. Een gigan- tische winkel, met mime versafdelingen, zestien kassa's plus een lunchroom, servicebalie met tabak, fotoservice en stomerij en zelfs een benzinestation. Er werken 320 mensen, die zorgdragen voor een

Personeelsbladen | 2008 | | pagina 15