v<wt)-kn ifwerk Alle antwoorden staan in deze Flitsen 23 september: Dam-tot-Damloop 3e week september: Food Facility Fair 4 oktober: Ahold Loopbaandag kan nemen Op vakan ik boadsckappenjedaan Dunedm. (ii was ook wel Ahold Flitsen september 2001 flitsen (Cl) aholdcom Winnaar 'mail van de maand'; Herman Cremer De laatste pagina van Flitsen vul je zelf in. Met gekke voorvallen, bijzondere momenten, opvallende mensen en verhalen die je graag aan een ander vertelt. Mail of fax ons als je denkt je collega's iets origineels te kunnen melden. Elke maand maakt de redactie een selectie uit het aanbod en wordt de tipgever van het meest originele bericht beloond met een Ahold-cadeaubon van 50 gulden. Houd je ogen en je oren dus open, speur naar het nieuws en zodra je beet hebt: flitsen@ahold.com Fax: 075 670 1502 (t.a.v. Ahold Flitsen). Heb je foto's bij je verhaal? Ons adres is: Ahold Flitsen. HK A 334, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. Figuurlijkejespraken kunje zyyen dat Albert Heyn een wereldmerk, is. wd Brum, medewerker van AH ir0£ m Alp ken a/d fzyn meldde Flitsen dat je dat ook keel letterlijk. kantie in tiieuw Zeeland keb in een supermarkt in wel een beetje nieuwsgierig ïnrduëten ze Wtn de andere kant van de wereld op de sckappen kebben Julia v/d Heide, Marvelo Maar tvt mijn verbazen? vond ik eenj rote pist AH Augurken en een pat Furoskopper appelmoes.' Met reckt een AH C ver- van)-kuesmerk' Beantwoord de vragen in de daarvoor bestemde hokjes. Van boven naar beneden lees je een woord dat alles te maken heeft met onze business. Stuur dit woord op naar Ahold Flitsen, HK A 334, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam, t.a.v. Karina Duineveld, o.v.v. puzzel. Mailen kan ook. Okay, de Albert Heijn-tas behoort in Nederland volledig tot het straatbeeld. Je komt de AH-tas op de gekste plekken tegen. Maar trouwe Albert Heijn-klant de heer Biezen keek op vakantie in Thailand toch wel even vreemd op. In het schooltje van een dorpje aan de Pai-rivier in Thailand hing de overbekende tas aan de muur. En dat is natuurlijk wel heel opmerkelijk. Als je al een tas van een Ahold-werkmaatschappij in Thailand tegen zou komen, dan verwacht je dat daar TOPS op staat, de Thaise Ahold-keten. In ieder geval wordt de AH-tas goed gebruikt als 'opbergkastje'. Het ziet er naar uit dat de heer Biezen niet de eerste Albert Heijn-klant in het dorpje was. Bekende Nederlander uit AH-spot Hier gaat de nieuwe rubriek in Flitsen over Koffie voor Zweden Nieuw blad van De Tuinen De Tuinen wil van aanbiederworden bestemming voor beste Gall Gall winkel Fresh Nieuwe aankoop Huis-aan-huis-folder

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 16