Loopbaandag op 4 oktober Food Facility Fair Deli XL Ferry Strikkers winnaar Gerrit-Jan Heijn Fellowship Vrijdag 17 augustus 12.25 Jamin Kinderwinkel 2100 Amersfoort Ahold Flitsen september 2001 Voel jij je lekker in de retail en zie je een toekomst bij een van de Ahold-werkmaat- schappijen wel zitten? Parttimers en sta giaires met een MBO-, HBO- of een univer sitaire opleiding kunnen op de Ahold Loopbaandag die op 4 oktober plaatsvindt een uitdagend kijkje in hun toekomst ne men. Albert Heijn, Etos, De Tuinen of Gall Gall, binnen de Ahold-organisatie we melt het van de talentvolle medewerkers die Ahold ook in de toekomst graag bin nen de eigen poorten wil houden. Dat be tekent dat er voor jou na je studie volop carrièremogelijkheden zijn. Ben je benieuwd en geïnteresseerd dan kun je je tot 21 september inschrijven. Op de Loopbaandag zijn er presentaties waar in de loopbaanmogelijkheden voor jonge ren met een MBO-, HBO, en universitaire achtergrond duidelijk worden. Naast de presentaties kun je voor vragen en meer informatie een rondje langs de verschil lende stands van de werkmaatschappijen doen. Tijd: tussen 13.00 en 17.00 uur. Plaats: hoofdkantoor van Albert Heijn aan de Provincialeweg 11 te Zaandam. Schrijf je in via email, post of fax. Ver meld je naam, adres, leeftijd, werkmaat schappij en opleidingsniveau. Adressen: loopbaandag@ahold.com of Ahold Loop baandag t.a.v. Brenda de Groot HK Al 22, Antwoordnummer 250 1500 VC Zaandam. Fax: 075 6598222. In de derde week van september vindt we derom de Food Facility Fair van Deli XL plaats in de Americahal in Apeldoorn. De beurs is bedoeld voor klanten en relaties van Deli XL en laat zien wat er op het bre de en boeiende food-gebied allemaal leeft. Op de Food Facility Fair presenteert De- li XL 'Bestel XL', een splinternieuw, inter actief bestelsysteem. Verder kunnen be zoekers van de beurs op interactieve wijze kennismaken met het proefplein Vers en is er - uiteraard - een presentatie van het uitgekiende wijnconcept Le Som- melier. Ferry Strikkers (21) uit Kampen, in het dagelijks leven student International Ma nagement aan de Universiteit van Maas tricht is de bofkont die een semester lang mag studeren aan de Cornell University in de staat New York. 'Ik heb er heel veel zin in. Het is natuurlijk een buitenkans om via de Gerrit Jan Heijn Fellowship in de VS te kunnen studeren. Omdat mijn moeder bij Albert Heijn in DC Zwolle werkt kon ik meedingen. Ja, echt hele maal top!' Feriy heeft zich ingeschreven voor verschillende vakken op Cornell. Eén vak springt er wat hem aangaat uit: 'Op Cornell wordt het vak 'Zakendoen in ont wikkelingslanden' gegeven. Daar ver wacht ik veel van.' Als zoon van een AH- medewerker heeft hij zich natuurlijk ook ingeschreven voor echte retailvakken. De Gerrit Jan Heijn Fellowship wordt ie dere twee jaar uitgereikt aan een partner of familielid van een Nederlandse Aliold- medewerker. Hoe het Feriy vergaat op Cornell kun je de komende tijd in Flitsen lezen. 'We zijn iedere woensdagmiddag vrij van school,' vertellen Domini que enjoëlle. 'Vaak gaan we dan naar dit kindercentrum. Er is hier van alles te doen. Er is een kinderkapper, een kinderrestaurant, er zijn kinderkledingzaken en speel goedwinkels. Soms staat er een springkussen op het plein waar je gratis op mag. Nu en dan doen we mee aan spelletjes. Ook in deze winkel Maandelijks stappen we één van Ahold's winkels binnen. We tikken een willekeurige klant op de schouder, stellen ons voor en vragen: 'Mogen we éven in uw tas kijken?' Deze keer werpen we een blik in de tas van Dominique (8) enjoëlle (9) bij de Kinderwinkel van Jamin aan de Mooierstraat nummer 10 in Amersfoort. is. Je kunt hier computerspelletjes spelen, jezelf in de lachspiegel bekij ken, verkleden, op knoppen drukken waarna je allerlei rare geluiden hoort. Het plafond vin den we ook heel bijzonder: er is veel op te zien. Soms komen we met z'n tweeën, maar nog leuker vinden we het wanneer een van onze moeders meegaat. Als we dan wat lekkers zien, kan die dat voor ons kopen.' Noot: per 1 september is de kinderwinkel van Jamin gesloten. Meer daarover in de volgende Flitsen. komen we vaak. Een groot deel van ons zakgeld geven we uit aan snoep. Wat ons favoriete snoep is? Zoute drop, aardbei-fruitmatjes, snoepge- bakjes, zuurstokken. Eigenlijk vinden we heel veel dingen lekker. Leuk aan deze winkel is dat er zo veel te doen

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 13