Mogen wij éven in u Dinsdag 16 januari 11.25 uur, De Tuinen 7642, Amsterdam-Centrum NIEUWS FLITSEN Koers AHVKF stijgt 13,7%* Going to Rio Veiling voor CliniClowns Ondernemersprijs Nieuwe salarisstrook Ahold Flitsen februari 2001 Het is rustig in De Tuinen wan neer moeder en dochter inkopen doen. De Dam wordt op dit mo ment opgeknapt en dat betekent dat het wat lastiger is om hier te komen. Desondanks weten de da mes de winkel probleemloos te vin den. 'Het is toevallig dat we hier zijn', vertelt Monique Bouland. 'We wonen in Purmerend en doen van daag een 'dagje Amsterdam'. Nu en dan spreken we zo'n dag af en dat Maandelijks stappen we één van Ahold's winkels binnen. We tikken een willekeurige klant op de schouder, stellen ons voor en vragen: 'Mogen we éven in uw tas ldjken?'Deze keer werpen we een blik in de boodschappentas van Monique Bouland (32), in gezelschap van haar moeder, bij De Tuinen aan de Amsterdamse Nieuwendijk. is altijd heel gezellig. Vaste prik is altijd een bezoekje aan De Tuinen. Lekker rondneuzen en kijken of we iets van onze gading kunnen vin den. Wat ik heb gekocht? Deze 'Happy massager'. Ik sta veel op beurzen en dat betekent dat ik aan het eind van zo'n dag een behoor lijk vermoeide rug heb. Dan is dit apparaat echt een genot. Daar naast heb ik geur kaarsjes, diverse kruiden, bruista bletten, jenever- besbadolie en douchecrème aange schaft. Eén product heb ik in laten pakken. Morgen is de juf van mijn zoontje van vierjarig en hij wil haar graag iets geven. Ik ken haar niet zo goed, dan is het lastig om iets passends te vinden. Daarom maar een sleutelhanger. Altijd han- dig.' Het AH Vaste Klanten Fonds is één van de grootste beleggingsfondsen in Nederland. Ruim 140.000 AH- klanten doen mee; een stijging van bijna drie pro cent met 1999. De waarde van een unit steeg het afgelopen jaar met 13,7 tot f 169,92. Het fonds vermogen noteerde met f896,7 miljoen, een stijging van 7,8 Sinds de start van het fonds in 1992 hebben deelnemers hun inleg ruim zien verdrievoudi gen. Greet Roeppel (59) uit Amstelveen doet twee jaar mee. 'Ik vergat vaak wat met de losse zegels te doen. Als belegger in het AHVKF lever ik de boekjes wél in. Zo groeit mijn vermogen ongemerkt. Volgend jaar word ik zestig en vier dat met een groot feest. De eerste bijdrage is dus binnen!' Meer informatie? Het prospectus ligt bij ieder filiaal of is opvraagbaar via (020) 627 74 11. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voorde toekomst Het AH Vaste Klanten Fonds is een beleggingsfonds met een vergunning van De Nederlandsche Bank en valt onder de Wet Toezicht Beleggingsinstellingen. Bij AH-filiaal 1180 in Alphen a/d Rijn lopen twee medewerksters met een 'verdacht' bruin kleurtje. Ineke van de Mark en Anja Kastelein mochten op kosten van Philips een week naar Rio de Janeiro, Brazilië. Behalve bakken aan de Copacabana, kon den ze er het Rock in Rio-festival bezoeken. Reden: in de zomer stond er in het filiaal een batterijendis play. De medewerkers moesten als bewijs daarvan een formulier terugsturen. 'Nooit meer aan gedacht' zegt SM Armin ten Wolde. 'Grote verrassing toen Philips meldde dat wij uit de grote stapel getrokken waren. De keus voor Ineke en Anja? Ineke heeft ondanks lichamelijke tegenslag kans gezien haar drogisterijdiploma te halen en Anja was tijdens de feestdagen vrijwel onafgebroken in touw.' Tijdens het kerstdiner van cluster Amersfoort werden topwijnen uit de privécollecties van oud Ahold-presi- dent Albert Heijn, huidig president Cees van der Hoeven, AH-directeur B&M Tom Heidman en AH- wijninkoper Jan Kempenaar voor een goed doel - CliniClowns Nederland- geveild. Ruim elfduizend gulden leverde dat op. 'Mensen die normaal gespro ken weinig geld aan wijn uitgeven, betaalden zonder meer f 500,- voor een Bordeaux Premier Cru', vertelt supermarktmanager Erwin Steendam van filiaal 1025 enthousiast. Het succesvolle initiatief zal zeker een vervolg krijgen. AH-filiaal 1284 in Amsterdam-Noord bewees uitste kend te kunnen functioneren in een krappe arbeids markt. Dat leverde de tweede plaats op in de onder nemersprijs die het stadsdeel jaarlijks toekent. 'Een erkenning voor de energie die we dagelijks steken in de werksfeer", vertelt supermarktmanager Herman Dupon. 'Aan personeel hebben wij geen gebrek. Mensen vinden het leuk om hier te werken. De sfeer is open, medewerkers voelen zich betrokken, dun/en elkaar kritiek te geven. Ook dankzij trainingen waarin normen, waarden en feedbackregels centraal staan. Een groep parttimers verruilde hun baan bij de con current voor een baan bij ons. Omdat ze het hier veel gezelliger vinden. En dat is het mooiste compliment.' Met ingang van week 7 ziet je salarisstrook er iets anders uit. De naam van Accounting Plaza staat er op. De naam van je werkmaatschappij wordt klein vermeld. AcPI is ontstaan uit de administraties van de verschillende Ahold-onderdelen. In de ondergrond van de strook zijn euro's afgebeeld en je bruto- en nettosalaris worden aangegeven in zowel guldens en euro's.

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 8