'Wé, lan^nietgszien!' igRiida's trekken Zeilend naar de Zuidpool Alle antwoorden staan in deze Fitsen Daniella Trommel, AH 1181, Putten De laatste pagina van Flitsen vul je zelf in. Met gekke voorvallen, bijzondere momenten, opvallende mensen en verhalen die je graag aan een ander vertelt. Mail of fax ons als je denkt je collega's iets origineels te kunnen melden. Elke maand maakt de redactie een selectie uit het aanbod en wordt de tipgever van het meest originele bericht beloond met een Ahold-cadeaubon van 50 gulden. Houd je ogen en je oren dus open, speur naar het nieuws en zodra je beet hebt: flitsen@corp.ahold.nl Fax: 075 670 1502 (t.a.v. Ahold Flitsen). Heb je foto's bij je verhaal? Ons adres is: Ahold Flitsen, HK A 334, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. V Beantwoord de vragen in de daarvoor bestemde hokjes. Van boven naar beneden lees je een woord dat alles te maken heeft met onze business. Stuur dit woord op naar Ahold Flitsen, HK A 334, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam, t.a.v. Karina Duineveld, o.v.v. puzzel. Mailen kan ook. aus Venlo, grenswinkel Ter Huurne Aftellen naar de Fragua: getroffen winkels Voornaam AH-directeur hoeve Nieuw bij De Tuinen Ontdekkingsreiziger Hoeveel winkels opende Etos tegelijk? Annie Nienhuis, Rietmolen staat de veldkeuken De oplossing van de puzzel in de Flitsen van december was 'stokbrood' 'Ik voelde me net een ontdekkingsreiziger van 200 jaar geleden' van Bert Muller? Het is alweer een tijdje geleden, maar de manier waarop is zo bijzonder dat Flitsen er toch nog even aandacht aan besteedt. Op 27 oktober vorig jaar stapte Ronald van Roy, chauffeur bij Deli XL in Asten, in het huwelijksboot je. Alleen leek het niet op een bootje, zelfs niet op de traditionele trouwauto. Ronald reed zichzelf en zijn bruid rond in zijn eigen Deli XL-truck! 'Mijn vrouw en ik zijn allebei gek van vrachtwa gens', vertelt Ronald. 'En onze wens was om voor onze trouwerij een vrachtwagen als bruidswagen in te zet ten. En wat is leuker dan mijn 'eigen' truck? Maanden voor de grote dag heb ik mijn manager om toestemming ge vraagd en hij vond het direct een gran dioos idee. De dag zelf was een gewel dig succes. Ik heb Erma 's ochtends vanuit haar ouderlijk huis opgehaald en we zijn van daaruit naar het ge meentehuis, de kerk en later de recep tie gereden. De genodigden konden hun ogen niet geloven toen we bij het gemeentehuis aan kwamen rijden!' Op 10 maart a.s. is het feest in AH-filiaal Vlaardingen Westwijk. Vanaf 19.00 uur zal de ploeg van 1975-1990 hun supergezellige tijd in de winkel een avondje overdoen. 'Die periode was zo bijzonder', zegt Lia Bakker, toentertijd werkzaam in het filiaal. 'Ik kijk er erorm naar uit om m 'n oud-collega 's weer te zien, lief en leed uit die tijd weer even te delen. Medewerker Ahold Consolidation Re porting Jan Klees (49) maakte eind vorig jaar zijn droom waar. Met een zeilschip voer hij in drie dagen van Chili naar de Zuidpool. Daar trof hij een schitterend on gerept natuurgebied aan en bewonderde hij broedende pinguïns en zeeolifanten. 'De reis naar de Zuidpool was al een avon tuur op zich', zegt Jan. 'Op zee kan het nog al spoken. Bij de Drake-passage, tussen Vuurland en Antartica, hadden we wind kracht 9. Toch vond ik de reis erg leuk. We hielpen de bemanning met zeilen en aten 's avonds zuurkool met worst. Het laatste stuk zwommen er orka's met de boot mee. Dat was onvergetelijk.' 'Op de Zuidpool zagen we letterlijk duizen den broedende pinguïns. Ze zijn niet bang voor mensen en dus kon je er heel dichtbij komen. Verder hebben we zeeleeuwen en zeeolifanten, die lijken op reusachtige zee honden, gezien. Ik voelde me net een ont dekkingsreiziger van 200 jaar geleden', ver telt Jan. Ook was het bijzonder om vanuit het meest zuidelijke postkantoor ter wereld een kaartte sturen naar mijn collega's in Zaandam. Het kantoor is open van novem ber tot maart, want daarna wordt het winter en blijft het donker. Ik ben blij dat ik deze drieweekse reis heb gemaakt, want dat doe je maar één keer in je leven.' .L Zj AHOLD FLITSEN FEBRUARI 2001 flitsen(a)ahold.com

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 12