C-store in ziekenhuis Colofon Jubilea25\ Jubilea In memoriam NIEUWS FLITSEN De Walvis in actie voor Warchild ooo,. Surfen naar Vastgoed De Tuinen Eindhoven-Woensel maakt indruk Sterker in Chili - Ahold Flitsen november 2000 De heer J.J.J.M. van Berkel, magazijnmede werker, DC Tilburg. 20 oktober 2000. Viering heeft reeds plaatsgevonden. De heer T. Tichelaar, medewerker afde ling Retouren, DC Zaandam. 1 november 2000. Viering heeft reeds plaatsgevon den. De heer A. Mol, chauffeur Deli XL, Ede. 3 november 2000. Viering heeft reeds plaatsgevonden. De heer I. Ayaz, medewerker afdeling Retouren, DC Zaandam. 14 november 2000. Viering heeft reeds plaatsgevonden. De heer J. Koen, praktijkinstructeur, DC Zaandam. 14 november 2000. Viering heeft reeds plaatsgevonden. De heer J.M.M. de Brouwer, management assistent Albert Heijn 1521, Tilburg. 24 november 2000. Viering 23 november vanaf 19.00 uur in de Kookschool, Jan Heijnsstraat 10 in Tilburg. Mevrouw A.C. van Bellen-Binda, bedrijfs leider Etos 7237, Zoetermeer. 28 novem ber 2000. Viering in besloten kring. Mevrouw H.P. Pellen-Meynen, verkoper II Albert Heijn 1103, Wageningen. 1 december 2000. Viering 30 november vanaf 19.00 uur in café-restaurant De Clochard, Marlet 16 in Wageningen. De heer WA. Haens, magazijnmedewer ker, DC Tilburg. 15 december 2000. Viering in besloten lering. De heer G.M. Hendrix, verkoper II Albert Heijn 1019, Geleen. 15 december 2000. Viering 15 december vanaf 20.00 uur in het filiaal, Rijksweg Zuid 2. 57e Jaargang, nr. 9 november 2000 Oplage 70.000 Postbus 3000 Kamer HK A 334 1500 HA Zaandam Algemeen tel.nr. 075 - 6599111 Redactie tel.nr. 075-6592571 Fax 075 - 6701502 Redactie: Diana Philippi/Saskia Aalbers (hoofdredactie), Gijs Coffeng (eindredactie, LRM) Karina Duineveld (coördinatie), René Wagenaar Redactionele bijdragen: Linea Recta Media, Els Witte, Sjaak van Hal Fotografie: Johan Weemhoff (tenzij anders vermeld) Vormgeving: Studio Tigges (lay-out en DTP opmaak) Lithografie: Lithohouse Druk: Roto Smeets Weert Adreswijzigingen van personeels leden worden automatisch via de personeels- of salarisadministratie verwerkt. Andere ontvangers kunnen adreswijzigingen uitsluitend schriftelijk doorgeven aan de redactie, met toezending van het oude adresstrookje. De heer I. de Bruin, magazijnmedewer ker, DC Pijnacker. 16 december 2000. Viering 18 december in het personeels- restaurant van het DC, Laan van Ruyven, Delfgauw. De heer A.P.P.M. Mathon, verkoper II Albert Heijn 107i, Oosterhout. 20 december 2000. Viering wordt later bekendgemaakt. De heer N.M. Kembel, medewerker afde ling Effecten Pensioenfonds Ahold, Zaan dam. 29 december 2000. Viering in beslo ten lering. Mevrouw R.M. Burgman-Schaaper, caissiè re II Albert Heijn 1586, Krommenie. 28 november 2000. Viering 28 november vanaf 16.00 uur in café Atlantic, Zuider hoofdstraat 84, Krommenie. Albert Heijn had al jaren een winkeltje in het Academische Ziekenhuis van Groningen. Een winkel die z'n assortiment naar eigen inzicht aan paste aan de omgeving en de klanten. Sinds 13 oktober is AH 1600 officieel een C-store, een gemakswinkel waarvan AH er ook al zes heeft geopend op grote NS-stations in Den Bosch, Breda, Haarlem, Alkmaar, Amsterdam Sloterdijk en Maastricht. De komende tijd zullen meerdere van deze winkels opengaan op plaatsen waar de klant even snel een boodschap wil doen. Winkel manager Bert Wolfs: 'We verkochten hier voor een groot deel producten die in een omgeving met veel zieken goed lopen. Denk aan fruitmanden en bonbons. We zitten tenslotte in een ziekenhuis. Onze klanten zijn het ziekenhuis personeel, de patiënten en hun visite. Toen AH met de conven ience stores be gon, lag het voor de hand dat onze winkel daar prachtig inpaste. Naast de dagelijkse boodschappen verkopen wij nu ook boeken, cd's en video's. Ook nieuw is dat we een bake off afdeling hebben. Je treft in een C-store vooral een assortiment gericht op de eet- momenten van de dag. De klanten zijn enthou siast over ons vernieuwde assortiment en de ver anderde inrichting. De gangpaden zijn ruimer en breder geworden. Dat is belangrijk want nu kun nen ook de mensen die in een rolstoel zitten of met een infuus lopen, overal makkelijker bij.' De volgende C-store gaat deze week open op het Centraal Station in Amsterdam. Bert Wolfs: 'Onze klanten zijn het ziekenhuispersoneel, de patiënten en hun visite' Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Pieter André Df. Jong In de leeftijd van 44 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij de grote inzet en betrokkenheid waarmee hij 25 jaar lang in ons bedrijf werkzaam is geweest. De heer De jong was onder andere Winkelmanager in ons filiaal aan de Van Egmondkade te Utrecht. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen, verdere familieleden en vrienden. Wij wensen hen allen sterkte bij het verwerken van dit zware verlies. Utrecht, 22 september 2000 Medewerkers Albert Heijn Cluster Utrecht Mevrouw H.W. Ruikes-Molenaar (64) 9 september 2000 Albert Heijn 1021, Nijmegen Gepensioneerden en oud-medewerkers De heer J.W.P. VAN DER Wouw (69) 14 september 2000 DC Tilburg De heer GA.M. Meijer (68) 12 oktober 2000 Albert Heijn 1401, Oldenzaal De heer J. Groenhout 78) 13 oktober 2000 Albert Heijn 1072, Deventer De heer K. van Proosdij (86) 17 oktober 2000 PB Zwanenburg Ahold De heer A.G. Crol (90) 18 oktober 2000 Sterovita Aliold-restaurant De Hoop Op d'Swarte Walvis in Zaan dam organiseerde op 11 oktober een speciaal diner. Een groot deel van de opbrengst was voor de stichting War child, die zich inzet voor kinderen die oorlogsslacht offer zijn. We vinden het belangrijk om nu en dan iets voor een goed doel te doen', vertelt restaurantdirecteur en Warchild-ambassadeur Arie Siliakus.Het geld dat we nu verzameld hebben, wordt onder andere gebruikt om de kinderen creatief bezig te laten zijn. Zodat ze hun verleden enigszins kunnen verwerken.' De Walvis behoort tot de toprestaurants van Nederland. Er waren voor het speciale diner 80 plaatsen beschikbaar en een diner kostte 250 gulden per persoon. Siliakus: "Van iede re gast ging er 100 gulden naar Warchild, het uiteinde lijke bedrag kwam dus op 8000 gulden. Gastheer van de avond was Joop Braalchekke die iets vertelde over het doel van de stichting War child. Vervolgens doken alle gasten opnieuw in de portemonnee. In totaal is er f25.750,- opge haald.' Volgend jaar is er weer een diner voor Warchild. CHEQUE Vorige maand stond in Flitsen een interview met Marcel Kokkeel, directeur van Ahold Vastgoed. Voor surfers en andere digifreaks met interesse in vastgoed is er ook een website: www.aholdvastgoed.nl. Hier leun je razendsnel en overzichtelijk alles te weten komen over de organisa tie, de samenwerking met de werkmaatschappijen en de toekomstvisie van Ahold Vastgoed. Er is ook de mogelijk heid om zélf winkelruimte aan te dragen en met één klik op de muis zie je waar Ahold en haar werkmaat schappijen in het land al winkels en andere panden heb ben. Kortom, een site die staat als een huis! In de jaarlijkse race om de 'Drogist van het Jaar' kwam De Tuinen Eindhoven-Woensel als een van de beste ze ven van Nederland uit de bus. 'We hebben het hele jaar hard voor deze positie gevochten', zegt franchiser Christ van den Bemt. 'Het goeie aan zo'n wedstrijd is natuur lijk datje scherp blijft, datje extra je best doet om de winkel er piekfijn uit te laten zien. In het juryrapport wordt onder andere onze uitgebreide kennis van onze producten, de rustgevende sfeer in de winkel en ons hechte team genoemd. Het is trouwens voor het eerst dat er een winkel van De Tuinen genomineerd werd voor deze wedstrijd. Ja, daar ben ik best trots op. Ik hoop dat we met het bereiken van deze plek voor volgend jaar een voorbeeld hebben gesteld voor onze collega's.' Met de overname van Supermercados Agas door de joint venture Ahold/Santa Isabel, versterkte Ahold midden ok tober haar positie in de Chileense hoofdstad Santiago aanzienlijk. Supermercados Agas heeft op dit moment 17 grote win kels in Santiago, samen goed voor een omzet van circa 100 miljoen Euro. Voor Ahold is het van groot belang om vertegenwoordigd te zijn in Santiago. Van de totale Chileense bevolking (±15 miljoen) woont bijna de helft in de hoofdstad. Vóór de overname had Santa Isabel in Santiago maar 8 winkels. Naast Chili heeft Santa Isabel ook supermarkten in Peru en Paraguay.

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 2