Geniaal fc&r&ft 200 jaar ervaring in AH-1531 Me antwoorden staan in deze Flitsen 12 5#®®%Ahold Flitsen november 2000 AND THE WINNER IS... ffitsen(Cücorp.ahoid.nl De laatste pagina van Flitsen vul je zelf in. Met gekke voorvallen, bijzondere momenten, opvallende mensen en verhalen die je graag aan een ander vertelt. Mail of fax ons als je denkt je collega's iets origineels te kunnen melden. Elke maand maakt de redactie een selectie uit het aanbod en wordt de tipgever van het meest originele bericht beloond met een Ahold-cadeaubon van 50 gulden. Houd je ogen en je oren dus open, speur naar het nieuws en zodra je beet hebt: flitsen@corp.ahold.nl Fax: 075 570 1502 (t.a.v. Ahold Flitsen). Heb je foto's bij je verhaal? Ons adres is: Ahold Flitsen, HK A 334, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam. De kassa's waren drie keer zo groot, het prijzen ging nog met de hand en de AH Bonus kaart was science fiction. We hebben het over 1975, het jaar dat Fred Hendriks, Wil Bronkhorst, Agaath Coesel, Rietje den Hartog, Margo Kalisvaart, Afra Mol, Anny de Vos en Gobi Bergsma aan hun eerste werkdag in de supermarkt van het Heerhugowaardse winkel centrum Middenwaard begonnen. Op 3 september Jl. bestond het winkelcentrum 25 jaar en vierden de acht AH'ers hun 25-jarig jubileum. 'Toen ik als medewerker vulploeg begon was dit nog een Miro,' zegt de enige man van het jubileumteam Fred Hendriks. 'Ik heb in die 25 jaar de hele winkel gezien en veel functies gehad: hoofd vulploeg, medewer ker ontvangst goederen, de sigaren en de sigaretten en nu medewerker houdbaar. Wat me het meest opvalt ten opzichte van vroeger? De sfeer, die is nu veel gemoede lijker. Zelcer sinds we geen Miro, maar AH 1531 zijn. 'En een goede sfeer zorgt voor conti nuïteit, weet Fred: 'Waar gebeurt het nou datje met z'n achten 25 jaar bij elkaar blijft?' Margo Kalisvaart zat al die jaren met veel plezier achter de kassa. 'Vroeger hadden we lijstjes met prijzen naast de kassa's liggen en kende ik het aanbiedingen- krantje uit m'n hoofd. Dat is met de komst van de scanner wel veran derd.' Op 31 oktober werd er een feestelijke receptie aangeboden waarbij ook de partners aanwezig waren. Margo: 'We zijn een hecht team en proberen bijvoorbeeld nog altijd op eikaars verjaardagen te komen. Hoe ouder je wordt hoe meer je van dit soort momenten gaat genieten. Op naar de 50!' Beantwoord de vragen in de daarvoor bestemde hokjes. Van boven naar beneden lees je een woord dat alles te maken beeft met onze business. Stuur dit woord op naar Ahold Flitsen, HK A 334, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam, t.a.v. Karina Duineveld, o.v.v. puzzel. Mailen kan ook. Wijn bij kerst-kalkoen en reerug Plaats bij BWW-winnaar is Hart van zaal waarJamin feestvierde Restaurant Kunstenaar in de aanbieding Naam van de Chileense supermarktketen, nu bij Ahold Eén van de artiesten in Rosmalen Welke crackers gaan het de komende maand maken bij de Tuinen Vorige maand was er geen puzzel, dus is er deze maand ook geen winnaar. Je bent een échte kookgek en tovert regelmatig de meest fantastische gerechten uit de pan? Dat komt dan mooi uit, want Flitsen biedt je deze kerst de kans om de rest van Nederland te veroveren met jouw favoriete voor-, tussen-, hoofd-, of nagerecht! De bedenkers van de vier lekkerste kerstgerechten worden samen met hun partners uitgenodigd om in hel gerenommeerde Ahold-restaurant De Hoop Op d'Swarte Walvis in Zaandam een hele middag te smullen van hun eigen recepten. Die worden op smaakvolle en professionele wijze bereid door meesterkok Jan-Willem Teunis. (óatje moet cfö&n? Stuur je favoriete recept voor maandag 27 november naar Ahold Flitsen, HKA334, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam, flitsen@corp.ahold.nl. Voor 4 december krijg je schriftelijk bericht over de uitslag van de receptenwedstrijd en word jij misschien wel uitgenodigd om op vrijdag 8 december met je partner in De Hoop Op d'Swarte Walvis aan tafel te gaan. Bindels,

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 12