Topproducten van december Een echte Scholte voor een schijntje rondvraag Ahold Flitsen november 2000 11 'Hoe erg is het als de wagen te laat is?' December is de maand van de chocoladeletters, de kerststollen en de champagne. Verwachten we daar dit jaar weer veel van of zijn er andere producten die het dan helemaal gaan maken? vindt een originele verras sing. De stemming zit er me teen goed in!' 'VOORGEBAKKEN BROOD', zegt Gé Happe, category manager brood AH. 'De trend is nu al dat mensen vers brood willen eten en ik verwacht dat ieder een in de koude december maand zeker aan het voorge bakken brood zal gaan. Je doet het een paar minuten in de oven en je hebt direct vers, warm, heerlijk geurend brood op tafel. Succes gega randeerd!' Mischa Simons, communica tie manager bij de Tuinen, verwacht veel van het cadeau artikel: de CHRISTMAS CRAC KERS. 'Het is een feestelijke verrassing voor de feestda gen', vertelt ze. 'Een grappige traditie die is overgewaaid uit Engeland. Je legt op alle bor den een cracker en voordatje met het eten begint, trekt ie dereen aan de uiteinden er van. Je hoort een knal en je De Vrienden van de Goede Wijn is in het leven geroepen door Albert Heijn. Leden daarvan kunnen tegen een leuke prijs bijzondere wijnen kopen. Sinds drie jaar is het Product group manager wij nen bij Gall Gall Henk Zir- schky is er van overtuigd dat de BORDEAUXWIJNEN goed zul len verkopen. 'Bij lekker eten hoort nu eenmaal goede wijn', zegt hij. 'En wanneer je indruk op je gasten wilt ma ken, kun je het beste een van onze gouden medaille win- ook mogelijk om via deze club kunstwerken aan te schaffen. De Vrienden hebben nu voor het derde achtereen volgende jaar een kunstenaar gevraagd om exclusief voor naars uit Bordeaux op tafel zetten. Ze passen uitstekend bij onder andere kalkoen, kip, biefstuk en reerug.' 'De NAGELLAK uit de nieuwe Etos cosmetica-lijn', zegt Eva Rutten, category manager bij Etos. 'Deze nagellak wordt in week 46 tot en met week 48 geïntroduceerd in 42 verschil lende kleuren. Waarom ik denk dat dit product een suc ces gaat worden? Iedereen vindt het toch belangrijk om er mooi en verzorgd uit te zien? En zeker rond de feest dagen wil je je op je best pre senteren. Met 201 nieuwe producten wordt dit een groots succes.' Arthur Arriëns, catogory ma nager chocolade en balkwerk bij Jam in weet zeker dat de SCHOENARTI KELEN het goed zullen doen. 'We verkopen 40 verschillende artikelen, varië rend van chocolade kikker tjes, tot chocolade pennen en potloden', vertelt hij. 'Het leuke aan deze artikelen is natuurlijk het verrassingsele- haar leden een serie zeef drukken te vervaardigen. Na Corneille en Carel Willink was dit jaar de eer gegund aan Rob Scholte. Hij selecteer de 6 werken van een serie ment. Je weet van tevoren nooit watje in je schoen zult vinden. De schoenartikelen zijn trouwens los te koop, je kunt dus je eigen verrassende samenstelling kiezen.' John Valster, category ma nager vlees en gevogelte AH heeft al bedacht wat hij rond de kerstdagen op tafel zet. Hij is er van overtuigd dat veel anderen hetzelfde zullen doen. Groot vlees, zoals fri candeau en rollades, is dit jaar weer helemaal terug. 'DE KALKOENHAAS MET VRUCHTEN COMPOTE past hier helemaal bij', roept hij. 'Bij kerst hoort nu eenmaal kalkoen. Het mooie aan de kalkoenhaas is dat hij op een aluminium- schilderijen met als centrale thema 'De Fles'. Wil je weten hoe deze werken er uit zien? Surf dan naar www.ah.nl/wdgw/scholte -sperinle personeclspiijs per zeefdruk ingelijstfL-450.- (zwarte aluminium lijst) Let op: winkelwaarde in galerie fl 1250,-' prijs hele serie van 6 zeef drukken in luxe Linnen bewaarmap fl 2.295.- (niei ingelijst) gelimiteerde oplage van 200 gesigneerde zeefdruk ken per afbeelding afmeting zeefdruk 45x45 cm afmeting lijst 65 x 70 cm (staand) aflevering in januari per bo de aan huisadres schaal in een braadzak zit. Je doet het product in z'n ge heel in de oven en na 25 mi nuten kun je aan tafel. Mak kelijk en verschrikkelijk lekker!' Een nieuwe klassie ker! 'De RELATIEGESCHENKPRODUC TEN', vertelt manager ge schenkenservice bij Deli XL Marius van de Kolk. 'In Neder land is het onderhand tradi tie geworden dat mensen in december een relatiegeschen kenpakket van hun werkge ver of zakelijke partner krij gen', zegt hij. 'Daarnaast is het natuurlijk erg leuk om zelf zo'n pakket cadeau te Jos Duin (37), manager Opera tional Support AH DC Pijnacker: *Wij willen minimaal 95% van onze orders op het afgesproken tijdstip afleveren. Files, moeilijke bereik baarheid, maar ook personele on derbezetting staan dat vaak in de weg. Dit voorjaar was ons diepte punt een magere 60%, een groot probleem voor de winkels. Een ac tief personeelsbeleid en technische innovaties zoals onze Roll on-Roll off-vrachtwagen moeten dit voorko men. Minister Netelenbos was tij dens haar bezoek onder de indruk van de RoRo-tmck. Buurtbewoners en winkelpersoneel zijn enthousiast over de korte laad- en lostijden, maar sommige gemeenten liggen dwars over de lengte van de truck. Overleg met de politiek moet dan uitkomst bieden.' Marco Canadaz (27), teamleider Expeditie, AH Thuisservice, Heem stede: 'Voor ons is zowel de buik- aanvoer als de distributie naar de klanten van levensbelang. Het ge beurt niet vaak dat onze bevoorra ding te laat is, maar in dat geval merk je dit direct in onze orderver werking. De productie kan niet wachten en soms worden de laat ste boodschappen zelfs tot in de bezorgauto's aangevuld. Lastiger is het met onze distributie. Onze klan ten bevinden zich meestal in de stadscentra. Als je dan achter de vuilniswagen op de Prinsengracht doen. Momenteel liggen er ook bestelformulieren in na genoeg alle Albert Heijn-filia- len. Mensen kunnen dat in vullen en een aantal dagen later staat het klaar. Wat is er leuker dan je vrienden te ver rassen met een goedgevuld pakket?' in Amsterdam belandt, valt het niet mee om je afspraken na te komen.' Peter Barendsen (20), verkoper II AH Nieuwmarkt, Amsterdam: 'Het aantal keren valt mij nog mee, maar als het gebeurt hebben we hier een probleem. Een uurtje kun je nog wel goedmaken, maar met meer vertraging worden de schap pen te laat bijgevuld en grijpen de klanten soms mis. Volgens plan ning komt de vrachtwagen om kwart voor twee. Als hij pas in de namiddag arriveert, valt het vakken bijvullen samen met de topdrukte in de winkel. Toch moeten de win kels in het centrum blijven be staan. De klanten doen graag hun boodschappen 'om de hoek'.' Mare Dijksterhuis (22), parttime verkoper Gall Gall Korenbeurs, Groningen: 'Onze vrachtwagen is vrijwel altijd op tijd, maar door het verbod op vrachtvervoer tussen elf en vijf in de Groningse binnenstad luistert de planning heel nauw. Ook hebben we hier te maken met las tig lossen, zeker tijdens de markt op dinsdag. Dan moeten we met de rolcontainers bier en fris wel zo'n honderd meter door de drukte manoeuvreren. Toch zie ik niets in het verplaatsen van winkels uit het centrum. Toen we tweehonderd meter verderop iets uit de drukte zaten, hadden we de helft minder klanten.' Zeefdrukken van Rob Scholte Naam: Dhr./Mevr Straat, huisnummer Plaats: Telefoon overdag: Hierbij bestel ik de volgende zeefdrukken van Rob Scholte. ingelijst in zwart aluminium lijst op het formaat 65 x 70 cm, of de hele serie in een rood linnen verzamelaarsmap. x A - Kurk Hessen x C - Collage flessen x E - Craquelé flessen x B - Kauwgum flessen x D - Borstel flessen x F - Gebroken flessen x de luxe bewaarmap met alle zes de zeefdrukken Mocht de zeefdruk van mijn keuze niet meer voorradig zijn. dan is mijn tweede keus (al of niet invullen) Mijn tweede keus is: Nadat u mijn bestelling bevestigd heeft en mij een acceptgiro heeft toegezonden, voldoe ik met die acceptgiro het volledige te betalen bedrag. Bezorging gebeurt op het hier boven genoemde adres. Bestelkaart vöèr 6 januari ingevuld opsturen of faxen naar: Vrienden van de Goede Wijn, Antwoordnummer 236,1500 VC Zaandam, F 075-6598602 li1 Liefhebber van het werk van Rob Scholte maar nooit de mogelijkheid gehad om lamst van hem te be machtigen? Grijp dan nu je kans. De Vrienden van de Goede Wijn geeft alle lezers van Flitsen de unieke kans om voor maar 450 gulden een zeefdruk van Rob Scholte aan te schaffen. De eerste 100 inzenders die 2 of meer zeefdrukken hestellen, ontvangen gratis een doos met 6 flessen Cru de Bourgeoise wijn ter waarde van fl 107,70, voorzien van etiketten met de zeefdrukken van Rob Scholte! Minister van Verkeer en Waterstaat Tineke Netelenbos was op bezoek bij Albert Heijn. Er werd gesproken over logistieke problemen als files en het bevoorraden van de winkels in de binnensteden.

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 11