In Memoriam pagina 8 FLITSEN Op 24 juni 1954 kwam de heer B. Wijnbergen bij Albert Heijn in dienst als bediende in het filiaal te BruAssum. Via de gebruikelijk weg klom hij op tot reservechef in diverse filialen in Zuid-Limburg. Na eni ge tijd werd hij benoemd tot bedrijfsleider van de ZB Kerk straat te Heerlen. In mei 1970 volgde benoeming als bedrijfsleider van de Supermart Keiweg te Oosterhout. Een jaar later werd hij in dezelfde functie overgeplaatst naar het nieuwe filiaal in Oosterhout op het Zui derhout. Tot op de dag van vandaag zwaait hij daar nog de scepter. Het jubileum wordt gevierd op maandag 25 juni a.s. ten huize van de jubilaris. De heer J. Vet trad op 28 juni 1954 in dienst bij Simon de Wit als lid van de sjouwploeg. Juli 1956 stapte hij over naar de afdeling Transport als chauffeur, een functie die hij nu nog vervult. Het jubileum zal op vrijdag 29 juni a.s. in het DCZ worden gevierd. Op 14 juni a.s. is de heer J. Rep 25 jaar bij A hold in dienst. Begonnen als deegmaker op de beschuitbakkerij is de heer Rep tot medio 1972 werkzaam geweest als afdelingschef op de afdeling koekbakkerijen te Zaandam. In verband met de verplaatsing van deze bakkerijen naar Tilburg werd de heer Rep overgeplaatst naar het hoofdkantoor - afdeling Sociale Verzekeringen, waar hij werkzaam is als ziektewetrappor teur. Het jubileum zal op genoemde datum in kleine kring worden gevierd. 40 jaar geleden trad de heer R. Broek bij de produktiebedrijven in dienst op 6 juli 1939. Hij is gestart op de emballage-af deling. Daarna werkte hij onge veer een jaar op de Verpakkings afdeling, waarna hij werd overge plaatst naar de afdeling Drups van de Suikerbakkerij. Op die afdeling zijn hem alle kneepjes bijgebracht van het suiker bewer ken. Hij was daar o. a. werkzaam als toffeekoker, caramelkoker, drupsbewerker. In de jaren, dat de heer Broek werkzaam was in deze functie viel hij vaak op door het regelmatig insturen van zeer bruikbare idee ën. Dit illustreerde zijn vakman schap. De heer Broek was ongeveer 34 jaar werkzaam op de afdeling Drups, toen deze afdeling gedeel telijk werd opgeheven. Overgebleven van de Drups is de verpakkingsafdeling SB III, waar de heer Broek, als enige produk- tiemedewerker de fabricage van de butterscotch voor zijn reke ning neemt. Tevens is hij op de SB III de steun en toeverlaat van de afdelings chef. Op 15 juni 1954 trad de heer W. v.d. Haar in dienst bij Albert Heijn als administratief contro leur in het rayon Haarlem, ver volgens Den Haag en Rotterdam en daarna Amsterdam. In 1958 werd hij overgeplaatst naar het HK, waar hij diverse werkzaamheden verrichtte, die vooral betrekking hadden op de opening van ZB 's en SM's. In oktober 1960 werd hij belast met de vleesadministratie van 11 SM's. Vanaf september 1961 was hij eerst waarnemend-chef en vanaf 1 januari 1962 chef van de afdeling administratie- en ba lanscontrole filialen. Van begin 1968 tot december 1971 district coördinator admini stratie. Na zijn ziekte, werd hij eind 1972 belast met het samen stellen van handboeken admini stratie. Het laatste jaar is de heer v. d. Haar ook ingeschakeld bij de administratieve reorganisatie in de Miro 's. Het jubileum wordt gevierd op 15 juni Koninklijke onderscheiding de heer Ir. H. Glazenburg Ter gelegenheid van de 70e verjaardag van Hare Majesteit de Koningin is de heer Ir. H. Glazenburg benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. Op 27 juni a.s. viert de heer C. van Oeveren zijn 25-jarig dienst- jubileum bij Melkexport Stero- vita bv te Dordrecht. Hij startte als heftruckchauffeur, maar door zijn kennis op het gebied van motorvoertuigen kreeg hij na enkele jaren een plaats bij de technische dienst. Sindsdien verzorgt hij o.a. het onderhoud van de heftrucks. De heer Van Oeveren heeft geen problemen met het besteden van zijn vrije tijd. Het restaureren van een antieke klok is hem net zo goed toevertrouwd als het revise ren van een motor. Ook het zendamateurisme heeft zijn belangstelling. Sinds 1975 heeft hij een zendmachtiging. In december 1977 kwam AH Goes in de greep van de trouw- griep. Zoals bekend, is griep een be smettelijke ziekte. Op 30 december 1977 waren de eerste slachtoffers gevallen n.l. Cobie Does met Huib Westdorp. Daarna had de trouwgriep nog verschillende slachtoffers in zijn greep. Corrie Walhout en haar Joop Quinten werden op 10 maart 1978 erdoor geveld evenals Ans Smit en Jack Tilroe op 16 juni 1978. Nog was dat niet genoeg geweest want op 24 november 1978 werd Yvonne de Jong samen met Kees v/d Meulen door die ziekte be vangen. AH dacht toen dat de trouwgriep nu wel voorbij zou zijn, maar een paar maanden later sloeg hij weer toe: twee AH werknemers werden 't slachtoffer. Het waren Jaap Moelker en Elly Visser, hij kruidnier en zij cais sière (zie foto). GESLAAGD Op 18 april j.l. zijn te Zaandam geslaagd voor de Simon Assisten tencursus: filiaal H. Steenis 0410 T.A.W. Haas 0102 R. de Bruin 0516 F.W. Vink 0701 E. v.d. Akker 0718 J.J. de Galan 0719 H.J. Leek 0615 T. Doelman 0427 A.J. Daenen 0209 P.J.G. de Haas 0306 Op 4 juli 1979 viert de heer B.A.M. Trienekens zijn 25-jarig jubileum. Hij begon zijn carrière bij Albert Heijn als bediende in filiaal Veghel. Na een onderbre king in verband met het vervullen van zijn militaire dienstplicht kwam hij op 1 april 1957 in dat filiaal terug. Van deze datum tot 27 februari 1961 was hij als bediende werk zaam in Veghel, den Bosch, Tilburg en Waalwijk. Op laatstgenoemde datum werd hij benoemd tot assistent-chef. Op 16 mei 1961 werd de heer Trienekens benoemd tot BL van een ZB te Amsterdam en op 8 oktober 1963 van het filiaal te Wijchen. Midden 1968 ging hij de opleiding tot SMBL volgen en op 10 maart 1969 werd hij be noemd tot BL van de supermart Hoensbroek en op 26 maart 1973 van de ZB Hengelo, Enschede- straat en vervolgens van Ensche de Weth. Nijhuisstraat. Op 18 april, de dag waarop hij 65 werd, overleed de heer C.VAN OS Hij trad bij ons in dienst op 26 juli 1951. Voor hij door ziekte zijn werkzaamheden in november 1976 moest neerleggen beheerde hij onze kantine. Wij verliezen in hem een gewaar deerd en gezien medewerker en kollega die nog lang bij ons in herinnering zal blijven. Onze deelneming gaat uit naar vrouw en kinderen. Melkexport Sterovita bv Dordrecht. DANKBETUIGINGEN Hartelijk dank, mede namens mijn vrouw en kinderen, voor de vele blijken van belangstelling bloemen en cadeaus ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubi leum. F. Griep Terneuzen, fil. 1102 Namens mijn man wil ik de BL van 1119 en mijn collega's hartelijk danken voor de belangstelling die ik zowel tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis als bij mijn thuiskomst heb ondervonden. M.A. Albers-v. Drie Veenendaal Langs deze weg wil ik, mede namens mijn man, de Directie, Personeelfonds, Ondernemingsraad, Chefs en collega's heel hartelijk danken voor de prachtige bloemstukken en cadeaus, die ik ter gelegenheid van mijn 12l/2-jarig zaken- jubileum heb mogen ontvangen. De van vele zijden ondervonden belang stelling en de hartelijke ontvangst op de afd. CF verpakking hebben op ons eem onvergetelijke indruk gemaakt. G.A. Huijer-Boon Zaandam Hartelijk dank aan allen voor de leuke attenties tijdens mijn 12V2 jarig zaken- jubileum. T. Willems-Janssen Op 6 april j.l. overleed op 81-jari- ge leeftijd de heer B. SNIJDERS Vóór zijn pensionering werkzaam bij het produktiebedrijf te Zaan dam. Op 13 april j.l. overleed op 83-jarige leeftijd de Heer L. HOEKSTRA, gepensioneerd BL van Albert Heijn. Op 5 mei j.l. overleed op 76-jarige leeftijd de heer J. BREHLER, gepensioneerd medewerker Pro duktiebedrijf te Zaandam. Op 10 mei j.l. overleed in de ouderdom van 79 jaar de heer F.C. MAZER, gepensioneerd medewerker Albro Zwanenburg. Mogen zij rusten in vrede. Mede namens mijn vrouw dank ik directie en personeelsfonds voor de enveloppes met inhoud die ik ter gele genheid van mijn pensionering heb gekregen. Wij waren er erg blij mee. Ook het bloemstuk was geweldig. Wij danken mijn collega's en al mijn vrienden die bij mijn afscheid aanwezig waren. Het was een geweldige middag. D. Hakvoort Krommenie (Portier Oome Dirk) Langs deze weg wil ik al diegenen die mijn 12-jarig zakenjubileum tot een onvergetelijke dag gemaakt hebben har telijk danken. T. Hop fil. 1214 Putten Namens mijn man en mij heel hartelijk dank voor de bloemen en cadeaus die we op onze 25 jarige huwelijksdag mochten ontvangen. J.H. v. Kooten-Wind Harderwijk Langs deze weg wil ik Directie en Personeel bedanken voor de gelukwen sen en bloemen, die ik ter gelegenheid van ons 12V6 jarig huwelijk mocht ontvangen. C.J. Geene-v.d. Stolpe Goes Bij deze wil ik de Raad van Bestuur, personeelsfonds en collega's zeer harte- kijk danken voor de cadeaus en de belangstelling bij mijn 25-jarig zakenju bileum. B.J. Kok Zaandam Hierbij bedank ik, mede namens mijn familie, de Directie, Chefs, collega's, personeelsfonds, en alle belangstellen den voor de bloemen en cadeaus en voor de mooie toespraken, bij mijn afscheid wegens pensionering. Nel Vree Amsterdam Te koop aangeboden: Gunstig gelegen hoekwoning met ste nen schuur, voor- en achtertuin, CV, in Koog a/d Zaan, Kampakker 11 (plan Westzijderveld). Vraagprijs: f 230.000 k.k. Oplevering: in overleg ca. juli 1979. Indeling: parterre; entree met gardero be, toilet, hal, woonkamer annex open keuken (ca. 40 m2). 1e verdieping: 3 slaapkamers met resp. 14 m2, 13,5 m2, 9,5 m2, badkamer met douche (plaatsing van bad is mogelijk) en vaste wastafel en 2e toilet. 2e verdieping: grote zolderkamer 19 m2, berging, CV boiler (120 liter). Bijzonderheden: plavuizen vloer, open haard, en zijraam in woonkamer, spouwmuur isolatie, achtertuin op het westen. Te bevragen bij: L. H. Somsen, Kamp akker 11, Koog a. d. Zaan. Tel. 075-352375. Wie heeft voor mij een gebruiksaan wijzing van een PMC afwasautomaat. Mevr. Jonkers Ruigoord 97 Rotterdam 26 tel. 010-829005.

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 8