Feestelijk besluit van Simon's koffie-aktie Hoofdprijs Simon- verloting Harmeien Weekend naar Parijs FLITSEN pagina 9 De hoofdprijs van de Simon-ver- loting, een reis naar Parijs, is gewonnen door Jack Caron, als part-timer werkzaam in Simon- filiaal 204 te Groningen. Jack studeert aan de pedagogi sche academie en was zodoende niet in staat om op woensdag 28 november persoonlijk de prijs in ontvangst te nemen, welke werd uitgereikt tijdens het feest dat in Harmeien georganiseerd was ter gelegenheid van de afsluiting van de koffie-aktie van Simon. Op de foto: bedrijfsleider B. Faber, die de prijs in Harmeien voor Jack in ontvangst genomen had, overhandigt "de enveloppe" aan de gelukkige winnaar, die binnenkort met zijn verloofde richting het voor hem nog onbe kende Parijs zal vertrekken. Met een daverend feest in de Kloosterhoeve in Harmeien werd op 28 november de koffie-aktie van Simon afgesloten. Het personeel van elf winnende Simon-filialen zorgde ervoor dat het een waardige afsluiting werd van een bijzonder gestaagde aktie. "Je doet niet gauw iets nieuws met koffie," zei de heer Th. van Duimen, directeur Operations, tijdens de prijsuit reiking. "Daarom was het een wonder lijke zaak om te zien hoe bij zo'n wedstrijd alle fantasieën die in een filiaal leven, op de meest originele manieren tot uiting kwamen. Daarin zijn zo veel goede ideeën verwerkt, dat het jammer is dat de andere 106 filialen hier niet bij kunnen zijn." De bedoeling van deze aktie, die gehou den werd van week 42 t/m week 46, was het herwinnen van een behoorlijk deel van de koffiemarkt. Daartoe werd een nieuw assortiment ontworpen: Dessert, Santos en Korting. De Simon-filialen stonden vanaf 18 oktober in het teken van de aktie. Aan de aktie was voor de filialen een wedstrijd verbonden. Ze werden beoor deeld op omzetstijging in Simon-koffie en op de aankleding van de winkel in z'n geheel en van het koffieschap in 't bijzonder. De jury die daarover een oordeel moest vellen, bestond uit de DL's Th. Bos en C.P. van de Bosch, de BL's J. Lubbers, H.J.A. van Schaik, A.H. Ozinga, P. Noom en C. de Vries en de heer T.J. van der Laan, hoofd Verkoop van Simon en het brein achter de hele aktie. De filialen konden maximaal een waar dering van 100 punten halen. Volledig heidshalve volgen hieronder nog eens de uitslagen. ZB's: I. filiaal nr. 314, Laan van Nieuw Guinea, Utrecht 100 punten 2. filiaal nr. 418, Voorthuizenstraat, Den Haag 93 punten 3. filiaal nr. 209, Thomas a Kempis- straat, Zwolle 91 punten 4. filiaal nr. 516, Schieweg, Rotter dam 91 punten 5. filiaal nr. 311, Biltstraat, Utrecht 88 punten SM's: 1. filiaal nr. 193, Goudse Rijweg, Rotterdam 100 punten 2. filiaal nr. 122, Kouvenderstraat, Hoensbroek 96 punten 3. filiaal nr. 204, Verl. Hereweg, Gro ningen 95 punten 4. filiaal nr. 326, Kooilaan, Leiden 95 punten 5. filiaal jin. 196, Dorpsstraat, Castricum 94 punten S-discounts: 1. filiaal nr. 853, Pastoor Spiering- straat, Uden 97 punten In Harmeien ontvingen de bedrijfslei ders van de drie winnende filialen een oorkonde uit handen van de heer Van Duimen. Alle medewerkers kregen een fraaie glazen "filosofen-lamp", terwijl daarnaast een aantal aantrekkelijke prijzen, waaronder een reis naar Parijs, via loting werd toebedeeld. De feestvreugde in de Kloosterhoeve werd extra geïnspireerd door muziek van het Trio Limited, het Trio Los Ranchos, door zang van Conny Vink en last but not least een dolle polonaise onder leiding van de hoofdpersonen uit de Dik voor Mekaar Show! En omdat feest vieren op een lege maag een hachelijke onderneming is, was er gezorgd voor een heerlijke barbecue maaltijd.

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 9