tr Idee werd rijkelijk beloond Dankbetuigingen In Memoriam pagina 8 FLITSEN Op 21 januari 1979 viert de heer G. W. Roetert Steenbruggen zijn 25-jarig jubileum bij Meester Wijhe bv. Dit 25-jarig dienstverband werd opgebouwd in 2 periodes en wel van 3l-10-'49 tot en met 18-10- '63 en vanaf 8-1 -'68 tot heden. De heer G. W. Roetert Steen bruggen begon als loopjongen, waarbij hij allerlei "klusjes" uit voerde. Vervolgens werd hij in de expedi tie tewerkgesteld. In zijn vrije tijd volgde de heer G. W. Roetert Steenbruggen eni ge slagersvakcursussen, reden waarom hij uiteindelijk in de uitbeenafdeling terecht kwam. Het dienstverband werd onder broken door enige jaren Neder landse Spoorwegen. De heer J. Poelman viert op 25 januari a.s. zijn 25-jarig zakenju- b ileum. Hij is begonnen bij Albert Heijn in filiaal Goes als bediende. Op 1 februari 1960 werd hij assistent-chef aldaar en op 27 januari 1961 reserve-chef. Van 3 juni 1961 tot 15 december 1965 werkte hij als bedrijfsleider in filiaal Delft. Daarna volgde Ridderkerk en op 9 november 1970 werd hij overge plaatst naar filiaal Douzastraat 6 te Leiden, waar hij nog steeds de leiding heeft. Het jubileum wordt op de dag zelf gevierd. De heer A. W. Stoop is op 1 februari a.s. 25 jaar in dienst bij Albert Heijn. Hij is begonnen als winkelbedien de. Na een aantal functies te hebben bekleed, zoals ambulant, assistent-chef, reserve-chef en tij delijk BL werd hij op 6 maart 1961 benoemd tot bedrijfsleider van de Zelfbediening Groene- straat te Nijmegen. Op 7 december 1970 werd hij benoemd tot KSM-bedrijfsleider. Op 17 oktober 1972 volgt benoe ming tot Supermartbedrijfsleider van filiaal Roostenlaan in Eind hoven en met ingang van 8 april 1975 werd hij overgeplaatst naar filiaal Frans Leharplein te Eind hoven, waar hij tot op heden bedrijfsleider is. Het 25-jarig jubileum wordt ge vierd op 1 februari a.s. met een receptie van 17.00 tot 19.00 uur in Restaurant Stadswandelpark te Eindhoven. 7 september 1978 was de grote dag van Bert Smeenk en Anneke Goutier uit Purmerend. Zij hebben elkaar leren kennen op de huishoudafdeling waar An neke nog steeds met veel plezier werkzaam is. Bert is met onderbreking van zijn diensttijd nu als A.C.i.o. op de hobby-afdeling werkzaam. Bert en Anneke, Miro 1706 wenst jullie veel geluk. Op 29 december j.l. werd in het Brabantse Oosterhout een AH-huwelijk voltrokken. De bruid heette Kitty van Gurp, ze is 19 jaar oud en werkt in de slagerij van de AHSM aan de Zuider hout in Oosterhout. De bruidegom was Harry van den Broek, 28 jaar, en werkzaam als eerste verkoper in de AHSM aan de Keiweg in dezelfde plaats. In de zaak aan de Zuiderhout hebben ze elkaar leren kennen, maar Harry werd later overgeplaatst met het oog op betere promotiekansen. Zie ook pagina 11 waar Harry over zijn hobby, radiografisch bestuurde auto's, vertelt. Op maandag 27 november ontving de heer R. v.d. Ven [r] uit handen van de voorzitter van de ideeënbuscommissie Albro Tilburg, de heer L. Klein, een beloning van f I960,-. Het bedrag werd hem uitgekeerd voor zijn voorstel om de Grote Kerstkranskoek zodanig aan te passen, dat machinale inpak mogelijk werd. Tot dusver was het verpakken van deze koek een arbeidsintensieve aangelegenheid. Uitslag examen le assistenten Simon SM Op 23 november j.l. zyn geslaagd voor het examen le assistent SM Simon de heren: P.P. Geilswyk Til. 0718 M. Breuer fil. 0326 Th. Wit fil. 0602 W. v.d.Aar Til. 0619 L. v.d.Berg fil. 0193 T.A. v. Popta fil. 0415 A. Steur fil. 0735 Op woensdag 6 december 1978 zijn geslaagd voor het examen le verkoper A-AHZB de heren: D. van Veen fil. 5794 G. v.d.Schoor fil. 5816 C. Wouters fil. 5504 C. Warnaar fil. 5684 M. v.Buchem fil. 5913 A.Jacobse fil. 5771 B. Vet fil. 5590 C. Houtman fil. 5644 M. v.Reynen fil. 5756 W. v.Reencn fil. 5550 A. Overmaat fil. 5542 M. Smit fil. 5684 Wij willen iedereen, ook namens onze kinderen, hartelijk dank zeggen voor de belangstelling, cadeaus en bloemen, bij ons 40-jarig huwelijksfeest. F. van Lieshout-de Rooij Tilburg Gaarne wil ik mede namens mijn vrouw, alle aanwezigen bij mijn afscheid op 17 november j.l. wegens pensionering har telijk bedanken voor de bloemen, ca deaus en beste wensen. G. Smid Zaandam Hierbij bedank ik mede namens mijn vrouw en kinderen, iedereen voor de gelukwensen, bloemen en geschenken welke wij bij ons 40-jarig huwelijksjubi leum mochten ontvangen. J.C.A. Peterse Haarlem Voor de blijken van medeleven die ik tijdens mijn ziekte van mijn collega's uit filiaal 1222 heb ontvangen, wil ik ze graag langs deze weg hartelijk bedanken Mw.J.S. van Dijk Oss Gaarne wil ik langs deze weg, mede namens mijn vrouw en kinderen, de Directie, collega's en oud-collega's, per- soneelsfonds en alle andere belangstel lenden hartelijk danken voor de geluk wensen, bloemen en cadeaus naar aan leiding van mijn 25-jarig zakenjubileum. J.A. Schoppers Eefde Voor belangstelling, bloemen en ca deaus, welke ik bij mijn 25-jarig jubi leum mocht ontvangen, zeg ik directie en medewerkers van Melkexport Stero- vita hartelijk dank. A.J. Stobbelaar Dordrecht Voor de bloemen en felicitaties ontvan gen ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijksfeest zeggen wij u hartelijk dank. Mevr.W.S. Blok-Slierendrecht Den Haag Mede namens mijn vrouw en kinderen danken wij voor de fraaie bloemen en cadeaus die wij ter gelegenheid van het 12V2-jarig zakenjubileum mochten ont vangen. M.J.F. Elich Apeldoorn Mede namens mijn vrouw en kinderen danken wij voor de fraaie cadeaus en bloemen die wij ter gelegenheid van het 12V2-jarig zakenjubileum mochten ont vangen. Fam.H. Jansen Epe Hierbij wil ik iedereen bedanken, die door middel van mondelinge en schrifte lijke felicitaties, bloemen, cadeaus en toespraken, blijk hebben gegeven van hun belangstelling bij mijn 25-jarig zakenjubileum. Dit alles heeft er toe bijgedragen dat deze dag voor mij bijzonder plezierig is geweest. J.E. Fieret Vlaardingen Mede namens mijn man wil ik de Directie bedanken voor de gelukwensen en prachtige bloemen die wij mochten ontvangen ter ere van ons 12V2-jarige huwelijk. In het bijzonder dank ik de bedrijfslei ding van de Miro in Heerhugowaard voor de aparte wijze waarop ik ben getrakteerd. Mw.M.C. Kalisvaart-Jongerius v. Duivenvoordestraat 5 Heerhugowaard Op zondag 5 november j.l. over leed tengevolge van een noodlot tig ongeval op 19-jarige leeftijd onze medewerker CORNELIS POST. We zullen hem niet vergeten. Bedrijfsleiding en medewerkers Miro 1709 Enschede. Op 12 november j.l. overleed na een langdurig ziekbed in de leeftijd van 17 jaar ALEXANDRA BROUWER. Zij was korte tijd een prettige collega van ons, aan wie wij nog dikwijls denken. Ons medeleven gaat uit naar haar familieleden. Medewerkers Simon Kraaiennest. Met grote verslagenheid verna men wij, dat op 45-jarige leeftijd tengevolge van een verkeersonge val op 27 november j.l. is overle den mevrouw C. POTZE. Zij was ruim anderhalf jaar werk zaam in onze kassagroep. Met haar heengaan verloren wij een spontane en collegiale mede werkster. Bedrijfsleiding en medewerksters Miro 1709 Enschede. Op 6 december j.l. is, op de leeftijd van 47 jaar, geheel onver wacht overleden mevrouw J.P.M. BOSMAN-DIJKER. Zij was sedert 5 december 1966 in dienst van Marvelo te Zaandam, laatstelijk als medewerkster op de Ontbijtkoekafdeling. Wij verloren in haar een zeer gewaardeerd kollega en mede werkster. Haar echtgenoot en kinderen wensen wij veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Directie Marvelo. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden als gevolg van een verkeersongeval van onze medewerker en collega FELIX JANSEN. Felix was 22 jaar. Zijn jeugdig enthousiasme en kameraadschap in het werk zul len steeds bij ons in gedachten blijven. Onze deelneming gaat uit naar zijn familiè, die wij oprecht alle kracht toewensen dit grote verlies te dragen. Directie en Personeel Distributiecentrum Tilburg. Op 24 november j.l. overleed in de leeftijd van 75 jaar de heer J.A. POPPING. Vóór zijn pensionering werkzaam op het HK. Op 12 december j.l. overleed op de leeftijd van 66 jaar de heer M.A. KLAASSE. Vóór zijn pensionering bedrijfs leider bij Albert Heijn. Mogen zij rusten in vrede.

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 8