MARVELO PRODUCEERT 1,75 MILJOEN AH JUBILEUMDROPJES Pannebier voor bouwers bungalow Inzamelingsactie bouw Coentunnel 1,2 miljoen gulden Jury kiest naam bungalow: Steentjeshuis P.J.M. van Stekelenburg: Niet Jan en Alleman opkopen"^ AH-TV geen half werk Wim van der Ster: „Detail handel is een echt vak"Pa, Albro- AH 1+1 3 Oplage:58.000Personeelsblad Ahoid nv44e jaargang 5-maart 1987 «iiïi: txiÈÉE CO Flitsen V.l.n.r. mevr.], van der Heide, mevr,]. Delgado, mevr. R. Todorovic, de heer R. Ay en de heer W. Way. De vakantiebungalow in Doorn krijgt de naam 'Steentjeshuis'. Dat is het resultaat van de door de Werkgroep 100 jaar uitgeschreven naamgevingsprijsvraag. Uit de ruim 350 in zendingen koos de jury na langdurig beraad ten slotte unaniem voor Steentjeshuis, omdat deze vondst een treffende link legt naar de naam van de actie, te weten: Steentjesactie. De start van de geldinza melingsactie om tot een versnelde bouw van de Coentunnel te komen, naast de bouw van de Wij- kertunnel om de Velser- tunnel te ontlasten, heeft binnen anderhalve maand 1,2 miljoen gul den opgebracht. Volgens een woordvoerder van de Kamers van Koophandel is dit hoopvol'. De actie loopt tot eind maart en moet in totaal 5,5 miljoen gulden opbrengen. Daar bij is afgesproken dat, wanneer dit lukt, de pro vincie Noord-Holland eenzelfde bedrag op tafel zal leggen voor de aanleg van beide tunnels. De bouw van de Coentunnel zou dan in 1989 kunnen aanvangen in plaats van, zoals gepland, in 1992. Thans kost de filevorming voor de Coen- en Velsertun- nel het bedrijfsleven jaarlijks 96 miljoen gulden, wat zal oplopen tot ten minste 132 miljoen gulden in 1994. In middels heeft Minister Smit- Kroes van Verkeer en Water staat het licht op groen gezet voor een versnelde bouw van de Coentunnel, aldus het Financiële Dagblad. Dit na een positief advies van de Gemeente Amsterdam en Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. De Kamers van Koophandel hebben toe gezegd dat bedrijven en in stellingen hun geld terugkrij gen wanneer de tweede Coentunnel niet op tijd ge reed komt. Voor elk jaar dat de voltooiing na 1994 plaats vindt, storten de Kamers bij dragen boven de honderd gulden terug. Alleen de kos ten (±10%) worden in mindering gebracht. De sa menwerkende Kamers wil len op die manier garande- Vervolg op pagina 2 Woensdag 11 februari jl. konden de Ahold- en de Albert Heijn-jubileum- vlag in top op de bunga low in Doom. Op die dag werd door de bouwers van het vakantiehuis voor gehandicapten, het jubi leumgeschenk van het Ahold-personeel aan het Prinses Beatrix Fonds, de laatste dakpan op dak ge legd. Reden genoeg voor een klein feestje, waarbij het traditionele panne bier niet ontbrak. Het bier was, evenals de harti ge hapjes, afkomstig uit het AH-filiaal in Doorn. Daarnaast kregen de 14 bouwvakkers allemaal een enveloppe met in houd uit handen van voorzitter J.K. van der Torren van de Werkgroep 100. Op de feestelijke bij eenkomst waren ook ar chitect Den Hartog, aan- In de komende maan den gaat Nederland 1,75 miljoen dropjes in de mond stoppen na eerst de voor dit snoep goed opvallende vorm en afbeelding te heb ben bekeken. Een man met hondekar, een paard-en-wagen, een mandfiets, een bezor ger op een bakfiets, een bestelauto uit de jaren twintig en een moder ne 30 tons vrachtwa gen. Kortom: een drop- actie ter gelegenheid van het eeuwfeest van Albert Heijn. Verder op pagina 5 nemer Van der Engel en de heren Bakker en Kars van het Prinses Beatrix Fonds aanwezig. Ondanks de strenge vorst van de af gelopen maanden ligt de bouw van de bungalow goed op schema. „Het huis komt zeker op tijd klaar", aldus voorzitter Van der Torren. „Het ge heel ziet er nu al prachtig uit. Het is echt klasse!" De bungalow zal in juni van dit jaar worden over gedragen aan het Prinses Beatrix Fonds. De winnende naam was een inzending van de heer C AJ. van Beek, bedrijfsleider van het AH-filiaal in Delfzijl. De winnaar ontvangt voor 200,- AH-artikelen. Troost prijzen gingen naar B. Trie nekens uit Hengelo, R. v.d. Bulk uit Pijnacker, me vrouw R. Fetten uit Eindho ven en E. Paalman uit Krommenie. Zij wonnen res pectievelijk een kistje wijn van Alberto, een pakket Etos- artikelen, een etentje bij AC Restaurants en een etentje bij Indisch restaurant Jaya te Zaandam. De jury, bestaande uit vertegenwoordigers van het Prinses Beatrix Fonds, Ahead Advertising, Public Relations en de Werkgroep 100 jaar, toonde zich bijzon der verrast over het grote aantal inzendingen. „Zoveel hadden we er in geen 100 jaar verwacht", aldus een van de juryleden. De win nende naam zal binnenkort in passende stijl op de muur van de vakantiebungalow worden aangebracht. Pag. 10

Personeelsbladen | 1970 | | pagina 1