Vrouwen Advies Commissie in Ter neuzen Openingen Kopij voor Flitsen- geen kleurenfoto's inzenden Wist U... AH-Flitsen Pagina 5 De redaktie is erkentelijk voor alle tips, bijdragen, foto's en dergelijke die wor den ingezonden. Het komt voor, dat een ar tikel bekort moet worden. Wij vertrouwen, dat de in zenders dit aan ons over laten. Er is soms te weinig plaatsruimteen het kan voor komen, dat het artikel naar verhouding te lang is. Be knopte beschrijvingen zijn zeer welkom. Ook gebeurt het dat wij pola- roid-kleurenopnamen ont vangen. Deze zijn tot onze spijt onbruikbaar om te cli cheren. Wij hebben harde, glanzende zwart-wit afdruk ken nodig, die komen goed door in de krant. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Op 1 oktober j.l. ging in Diemen de nieuwe Albert Heijn SuperMart in het winkelcentrum aan het Claes van Maarssenplein open. Een moderne zaak, die past in een gemeente gelegen onder de rook van een dynamische stad als Amsterdam Op de foto: de bedrijfsleider, de heer I. J. Guyrakovics, met echtgenote en zoontje te midden van zijn medewerkers enige ogenblikken voor het openzwaaien der deuren. Op 7 oktober j.l. werd onze SuperMart in Arnhem, Drieslag 4, geopend. Op bovenstaande foto bedrijfsleider T. Kooiman en zijn gezin met het verkoopteam. De heer L. P. N. A. M. van de Water, bedrijfsleider van onze ZB in Putte (N.-B.) opende op 22 oktober j.l. zijn nieuwe zaak. Naast hem, met de bloemenhulde, zijn echtgenote. Op woensdag 22 oktober werd in Hoogherheide onze Zelfbediening her opend. Deze vestiging werd maar liefst 3 maal zo groot. Zoals gebruikelijk bij dergelijke festiviteiten werden de bedrijfsleider, de heer J. C. Jongenelen, en zijn echtegenote voor de officiële opening met zijn medewerkers vereeuwigd. Van bovenstaande foto's van openingen blijken er 3 genomen te zijn van het personeel op een rij. Zouden HH bedrijfsleiders van nog te openen SM's willen proberen enige variatie in de opstelling te bedenken? Of komt het omdat de heer Van Petten ziek is? (Red.) Het hoofd van het AH-district Oost, de heer Oranje, heeft zich de afgelopen maanden enige malen aan een tafel geschaard met een zestal Terneuzense dames, leden van de plaatselijke afdeling der Vrouwen Advies Commissie. Deze VAC richt zich in het alge meen vooral tot de bouwers van woningen, die luisteren naar de verlangens en ideeën welke de vrouw in de normale huishou delijke praktijk voelt opkomen. Het klubje in het stadje aan de Westerschelde vond evenwel, dat bij de inrichting van de nieuwe SuperMart de stem van de gebruiksters eveneens gehoord moest worden en schreef daarom een brief aan Albert Heijn. Contact gevraagd „Toen de SM in aanbouw kwam", vertelt de heer Oranje, „wilde men graag eens praten en ik ben toen met de heer H. de Roode, één der divisieleiders, bij de VAC in Ter- neuzen op bezoek geweest.De beide AH-funktionarissen werden ontvangen door zes zeer praktisch ingestelde dames, aan wie aan de hand van tekeningen een duidelijke uiteenzetting werd gegeven over de inrichting, het assortiment en de ruimteverdeling in de nieuwe zaak. „Het bleek ons", aldus het districtshoofd uit het oosten, „dat men zich geen juiste voorstelling had gemaakt van de te verrijzen SuperMart en dat was ook geen wonder, omdat een bedrijf als dit in heel Zeeuws-Vlaanderen nog niet was te vinden." Wel ter zake doende waren onder meer de ge uite verlangens betreffende de in richting van een koffiebar en een ruimte waar de kinderen zouden kunnen worden achtergelaten. „Wij hadden deze wensen al vaker ge hoord", zegt de heer Oranje, „maar om technische redenen is het niet altijd mogelijk daar gevolg aan te Personeelsblad van Albert Heijn NV 26e jaargang nr. 13, 21 november 1969 Verantwoordelijk eindredakteur: H. K. Engel Plv. verantwoordelijk eindredakteur: J. Ph. Ypma Adres: Westzijde 26, Zaandam Tel. 02980-27000, toestel 220 gevenHij vatte de bespreking samen als een „nuttig en leerzaam gesprek, dat echter niet meer was dan een uitwisseling van gedach ten". Bij opening uitgenodigd Natuurlijk werden de zes dames, die werden aangevoerd door de plaatselijke VAC-sekretaresse me vrouw S. M. Köster-Koper, uitge nodigd om aanwezig te zijn bij de officiële ingebruikneming van de SuperMart en hoorden de heer J. van Meer in zijn speech van een „waardevol kontakt" gewagen. Het groepje bleek, nu alles klaar was, wel degelijk onder de indruk van de efficiënte wijze waarop van de beschikbare ruimte gebruik was gemaakt. Ook de omvang van het assortiment overtrof verre de ver wachtingen en vooral de afdeling vers vlees trok bewonderende blik ken. Wel hadden de zes Terneu zense huisvrouwen graag nog wat meer non food-artikelen in het filiaal gezien. Enige tijd later gaf mevrouw Kos ters opnieuw de wens te kennen enige ideeën betreffende de Super- Marts te bespreken en daarom reisde de heer Oranje vorige week andermaal naar Zeeuws-Vlaande ren. Wederom kwam de koffiebar ter sprake en verder werd er stil gestaan bij de vraag hoe men in een grool modern zelfbedienings- bedrijf toon tot een goed kontakt tussen personeel en klant kan komen. De dames prezen in dit verband het meisje van de delicatessen- afdeling in Terneuzen dat, hoewel de afrekening aan de check-out geschiedt, toch altijd vriendelijk „dank u wel" zegt. „Zij bedankt dus niet voor het geld, maar voor de klandizie", konkludeerde het VAC-groepje, dat daarover zeer te spreken was. ...dat op het hoofdkantoor in het hoogseizoen een groente inkoper soms 160 (éénhonderd zestig) telefoontjes per dag afhandelt Wij hebben niet alleen respekt voor de groente-inkoper, die dit grote aantal gesprekken voert, maar ook voor de dames van de telefooncentrale, die deze verbindingen tot stand brengen. dat onze onderneming niet alleen de grootste kruidenier is van Nederland, maar ook de grootste slager, groenteboer en wijnhandelaar. (vervolg OPW-reisverslag van pag. 4) De gehele groep bij de stroomversnellingen van de Niagara Falls. De heer en mevrouw: Hoendervangers (Zwolle), Koen (Dieren), Kortleve. Leyenaar (Huizen), Schot (Wassenaar), Raap (Steenwijk), Verbruggen (Deventer), van Vulpen (lerseke), v.d. Wolf (Bilthoven) en de heer Iking ('s-Gravenzande) met zijn verloofde mej. v. d. Stelt.

Personeelsbladen | 1969 | | pagina 5