A. Groot een grootmeester? Foto-jury kwam bijeen en oordeelde Tafeltennisclub startte seizoen Populaire pondszakken -peest nqetodft Nieuw personeel fabrieken kantoor AH-FLI TSEN 3 Sinds enige tijd is er een artikel in de K.B., dat bij het publiek goed is ingeslagen. Het is een speculaasje, dat, verpakt in ponds-pakken, en tegen een zeer populaire prijs een grote vlucht heeft genomen. De pakmachine spuwt per dag dui zenden pakken uit en ondanks dit aantal kan aan de vraag ternauwer nood worden voldaan. De bakkers zijn uiteraard verheugd, dat dit artikel het zo goed doet en doen hun best om de produktie zo groot mogelijk te maken. „de aanhouder wint". Tot de volgende AH-Flitsen Foto wedstrijd Een rulle landweg in een verlaten landschap leverde de heer H. A. M. van Veldhoven de 2e prijs op bij de algemene foto's. DE FOTOWEDSTRIJD 1959 is ten einde. Honderden Albert Heijners hebben gefotografeerd, tientallen hebben hun resultaten ingezonden en de jury maakte een einde aan de span ning betreffende de uitslag. Wij zouden een verkeerd beeld inneren we aan het spreekwoord: geven van de werkelijkheid als we zouden beweren dat de wed strijd qua aantal inzendingen en kwaliteit een groot succes is ge weest. Niettemin waren er heel aardige foto's bij, maar het aantal dat ver boven de middelmaat uit stak was toch gering te noemen In het begin van dit jaar werd bij de aankondiging de inde ling: a. mooie foto's b. algemene foto's en c. leuke foto's voorgesteld en het was mo gelijk om aan 2 of zelfs de 3 wedstrijden deel te nemen, mits de foto's aan de verschil lende eisen voldeden. Dit heeft onze heer Ab Groot (koekbakkerij) kennelijk uitge daagd. Hij stuurde foto's in en hij won de drie eerste prijzen! En toch is de jury bestaande uit de heren J. Breeschoten, J. Mijn- ders en J. Stroet met een gerust geweten huiswaarts gekeerd. Haar waren namelijk de namen van de inzenders niet bekend, zodat zij zelf pas later vernam tot haar grote verbazing dat de heer A. Groot wel heel overtuigend zijn stempel op de wedstrijd had ge- gedrukt. Eveneens bleek dat de heer van Veldhoven beslag legde op twee tweede prijzen en de heer D. Bruin een tweede en een derde prijs. Eveneens een compliment ten vol le waard. De algehele uitslag is: a. mooie foto's: le prijs: A. Groot. 2e prijs: H. v. Veldhoven. 3e prijs: A. Bruin. b. algemene foto's: le prijs: A. Groot. 2e prijs: H. v. Veldhoven. c. leuke foto's: le prijs: A. Groot. 2e prijs: D. Bruin. In de groep mooie foto's kwamen 3 foto's voor bekroning in aanmer king, omdat ze een dergelijke ver heffing ook inderdaad verdienden Dit kan niet worden gezegd van de groepen algemene en leuke fo to's. Een eerste en een tweede prijs konden terecht worden toe gekend, maar de jury vond onder de overblijvende foto's geen exem plaar dat een derde plaats ten vol le waard was. Ergo kende zij in de beide groepen geen derde prijs toe, waartoe zij uitdrukkelijk de bevoegdheid had gekregen. Zoals bekend is bestaat een eerste prijs uit 25,een tweede uit 15,en een derde prijs uit 10,--, te besteden aan foto-arti kelen. Alle prijswinnaars feliciteren wij van harte en alle deelnemers her- Eindelijk was het dan zover, ledereen had vol ongeduld uitgekeken naar de aanvang van de tafeltenniscompetities. Op maandag 12 okto ber hadden de eerste ontmoetingen plaats. Het le heren team bestaande uit de heren Hagendijk, Greven en Klaver moest in het O.G. de strijd aanbinden tegen een sterke le klas club uit Amster dam en het damesteam be staande uit de dames Vink, Soft en Groot moesten het op nemen tegen een 3e klas da mesteam uit Amsterdam. Het eerste herenteam kon geen overwinning uit het vuur sle pen, ondanks het zëer goede spel van de heer Hagendijk die 3 games won. Ons le team verloor met 64. Bij het le damesteam ging het al evenmin goed. Door het uit vallen van mevrouw Goudriaan die wegens griep niet kon spe len, moest mej. Groot invallen. Voor haar was dit een grote opgave aangezien zij nog nooit in de competitie gespeeld heeft. De tegenpartij verscheen maar met 2e dames, zo dat AH met een voorsprong van 3—0 begon. Helaas ook hier lukte het niet de overwinning uit het vuur te slepen. Het eindigde in een gelijkspel 5—5. Het 2e herenteam 3e klas bestaande uit de heren Gelderman, Schaaps- ma en Van Overloop gingen op bezoek bij de Holl Kon. Lloyd. Ook deze beginwedstrijd had een spannend verloop. Hier moest het dubbel spel de beslissing brengen van een gelijk spel of een overwinning. Het werd tenslotte een overwinning in 3 sets. De stand was dus 64 voor AH. Al met al kunnen we zeggen dat het weer een zenuwachtig begin was, zo als elk jaar maar dat dit wel zal verbeteren in het verloop De 3e prijs in de groep mooie foto's viel de heer D. Bruin ten deel met deze kristalzuivere opname. Goedgelovige dame In Maastricht staan twee klan ten in de winkel, een dame en een heer. De dame koopt een koek, waarop de heer zegt: „Daarbij krijgt U gratis een rol toiletpa pier." De dame gaat weg met haar koek van de competities. Twee dagen later komt zij weer Verder kunnen we verheugd zijn over het steeds langzaam toenemende in de winkel en zegt: „Juffrouw, ledental. Hieruit blijkt dan toch wel dat er genoeg animo voor is, ik heb deze week geen rol toilet- maar dat men niet goed durft, omdat men het spel niet kent en be- papier gehad, die was toch gratis vreesd is voor commentaar van anderen. Trek u zich daar niets van i bij de koek Deze week was ik in aan en als u zin hebt om te spelen, kom dan gerust op maandag of Amsterdam en daar hadden ze ook woensdag eens kijken. geen toiletpapier bij de koek, hoe Verder heeft de vereniging weer een nieuwe wedstrijdtafel gekocht j kan dat nu?" en deze is onlangs in gebruik genomen. 19-11: K. Janssen, 12 *4-jarig zakenjubileum. 22-11: G. J. de Jong, 12%-ja rig huwelijksfeest. „De Pink" in floodlight. De heer H. A. M. van Veld hoven was de maker. 2e Prijs mooie foto's. Wij heten welkom C. Molenbroek K.B. P. G. M. de Vries Emb. P. Doorhof S.B. J. de Graaf C.F. W. H. Koopman K.B. E. A. Rietveldt-Hagenzieker K.B. T. D. Donkelaar-Duyts S.B. L. H. Zuydwijk Exp. K. Pereboom-Borgman V.A. C. C. Kelder C.F. H. Netel C.F. R. de Kort C.F. Y. Pot S.B. J. E. Buis V.A. W. Lina K.B. P. Schneider K.B. G. Steenbakkers C.F. G. Wierda V.A. M. Hoogland V.A. S. D. Pieterse C.F. J. R. Jonker K.B. M. C. J. Laisina-MaasK.B. P. Korringa-Hansen K.B T. Arends O.G. G. Bresser K.B. A. M. C. Verbeeten-Dagniox S.B. T. Postliuma S.B. P. A M. Hofkens, Adm. Contr. T. Hoogervorst Loonadm C. M. P.umphorst Fact. Afd. Mej. W. VisTechn. Bureau N. T. u. d. Velde, Bedr. Ec. Afd. J. S. Beernink Fact. Contr. Mej. G. Tromp Lab. Mej. W. Nauta Cantme Mej. A. Blom Pers.Z. fil. Mej. Th. Burgers Cantine Mej. A. Smit Lab. Hierboven: Deze exotische viervoeter was het onderwerp waarmee de lieer A. H. Groot de beste plaat maakte bij de algemene foto's. Hieronder: Een indrukwekkende wolkenhemel door de heer A. H Groot magnifiek vastgelegd, le Prijs mooie foto s. Van de kassière-cursus Tijdens een wandeling door de uin van ons Ontspanningsgebouw zegt 't ene meisje tegen het an dere: ,,Hé, heb ik jou niet eerder gezien?" De heer D. Bruin had succes met dit watersproeiende 1 „Ja, vanmorgen toen je je „blind jochie. 2e Prijs bij de leuke foto's. stond te tikken!"

Personeelsbladen | 1959 | | pagina 3