c* Op vellen de Similaun op Bartelson bezoekt Driekamp- wedstrijden waren een succes 4 AH-FLITSEN Op 1 April mocht de heer J. W. de Vries de dag herdenken van zijn 25-jarig jubileum. J. Sikkes sprak de jubilaris toe namens het personeel (O.-zijde en C.M. 1 en overhandigde een bloemenmand. Cobi Sondaar S.B. bedankt allen die blijk hebben gegeven van hun belangstelling bij haar ongeval en haar 71,4-jarig jubileum. S. Meijn was 12 'a jaar getrouwd, onze fe licitaties deden wij per enveloppe. Ook P. Schaap L.F. was 1214 jaar getrouwd. Beide heren van ons gefeliciteerd. Ook was er vreugde bij de fam. P. Vink waar een dochter geboren werd en de fam. E. Vonk waar een zoon werd ge boren, J. de Boer is ook weer uit het zie kenhuis thuis, moet nu nog wat aansterken en kan dan weer (la ten wij hopen) straks zijn werk verrichten. Zo zie je maar dat een mens wel eens vol goede moed is zoals Co Lagrand en later is er weer iets waar men niet op re kent. Allemaal hadden wij toch gedacht op een goed resultaat, maar op deze manier kwam er geen genezing. Wij hopen nu voor Co dat in Renkum de observatie daar een gunstig verloop zal heb ben. J. Schoen is inmiddels ook weer zo ver hersteld, dat hij 't werk weer mag hervatten. Ook de heer Bas werkt weer hele dagen. De heer Knauff is ook weer geheel Het viel niei mee De Similaunlwt. Ziet U dat de sneeuw er tegenop gewaaid ligt Dank brengen Notulen van de vergadering van Directie en Contact commissie op 9 April 1954 Aanwezig Mej. C. Moederzoon en Mej. J. van der Wiel en de heren Ir. J. v. Wijk, J. Sikkes, J. C. Berghege, J. Overmeer, J. W. Hekkert, S. Vos, M. v. Vliet en H. K. Engel. Zitplaatsen O.G. Stoelen zijn er genoeg maar er zijn te weinig tafels. Er zijn in tussen nieuwe tafels bijbesteld. Weer een top, maar. nu in de sneeuw We zullen het heus niet weer doen. Maar in Maart 1952 zijn we zo optimistisch geweest om gedurende 37 uur per trein, bus, jeep en slee en te voet naar Vent in Tirol te trekken. Vent is een plaatsje uitsluitend geschikt voor toeren. Er zijn geen z.g. skiliften, waarmee je de bergen opgetrokken wordt. Je moet die bergen daar zelf maar op zien te klimmen. Daartoe bind je vel len onder je ski's van pluche of zeehondenvel, die het terug glijden op hellingen voorkomen. Onze vrienden, die met Europees steeds maar steeg en waar geen verlof uit Indië waren, zaten er eind aan leek te komen. De gids al 3 weken en hadden op ons ge- voelde zich natuurlijk kiplekker wacht om een gezellige hutten- en ook onze vrienden voelden zich tocht te maken. De gids, Vinzenz, best. Mijn vrouw en ik knapten hadden ze al besproken en de echter subiet af en zijn werkelijk experts beweerden dat de route aan het eind van onze krachten naar de Similaun nu wel lawine- 's avonds om half zes in de hut voor de bewezen attenties vrij was. De Similaun is een berg aangekomen. De verklaring van vlak over de grens, in Italië, met de gids was, dat we nog niet aan Ben Suvaal bij zijn huwelijk. l egn hufc Qp 300Q m De top ig 3g00 i de hoogte gewend waren en dat G. C. Breeuwer tijdens zijn ziekte. m In Vent zaten we op 1900 m Gonnie van der Hagen bij haar jubileum. violde Fam. P. Schaap bij hun 12 V&-jarig De vierde dag gingen we dan op huwelijk. weg met ons vieren, achter Vin- Mevr. P. C. Vink bij de geboorte zenz aan. Om 9 uur startten we, aan Directie en Personeel we de tocht beter aan het einde van onze vacantie hadden kunnen maken. Italiaanse Douane. In de hut troffen Italiaanse van haar dochter. maar om 10 uur moesten we al douanebeambten en werden we Mevr. H. K. Engel tijdens haar afbinden, omdat we een stuk met met een of andere pittige in- ziekte. de ski's op onze nek moesten lo- heemse drank bij gebracht. Er E. Vonk bij de geboorte van zijn pen om langs lawines heen te werd een pan rijst op het fornuis hersteld en mag zich weer in een stalling motoren en bromfietsen. goede gezondheid verheugen. Kla- ra Nikolaas is ook aan de beteren- zoon. J. Schoen tijdens zijn ziekte. komen. Om 12 uur spraken we gezet en een stuk vlees aan het bij een bergstroompje onze rug- spit gebraden. In de rijwielstalling is er voor de bromfietsen in de rekken voldoen de hand al zal t nog wel wat (je piaats Degenen, die op de mo- duren voor ze weei haai weik ,..0_o^n to b-nmon -zullen prh- jzakken aan. tor wensen te komen, zullen ech ter elders stalling moeten zien te verkrijgen, aangezien er geen duren voor kan verrichten. Straks komt er voor ons allemaal (laten wij hopen) weer een mooie apartë°"nimte vrijgemaakt "kan tijd aan als de zon haar stralen wolden voor de motoren. over ons heen laat schijnen, daar hebben wij allemaal behoefte aan. Expeditie .Amsterdam, ook 't aantal zieken daalt dan Vertegenwoordiging in de Con- snel. De heer en mevrouw H. Bak- tactcommissie en aansluiting bij het Personeelfonds. De Expeditie Amsterdam kan zich door de vertrouwensman van de Expeditie Zaandam in de Contact commissie vertegenwoordigd ach ten. Tegen inschakeling bij het Personeelfonds bestaat geen be zwaar. Koffie en theeverstrekking in de fabriek. Behalve in de winter de Expedi tie, Leeggoed en Kaasafdeling, is het niet doenlijk om de gehele fa briek van koffie en thee te voor zien. Daar leent zich nu eenmaal de ligging van de afdelingen niet voor. ker S.B. zijn ook 25 jaar ge trouwd. Wij wensen u prettige da gen en de komende jaren veel ge zondheid. Laat ik dan besluiten u alle pret tige Paasdagen toe te wensen en tot de volgende keer. Biljarten Zaterdag 20 Maart vonden de 3- kamp-biljartwedstrijden plaats in Regeling 30 April, ons O.G.. Deelnemers: P. V. Ho- J nig, P. Schoen en Ontsp. Ver. A.H. i 5 Mei. Op verzoek van de ï-egering, waai de Werkgeverskring Zaanstreek Bridge We gaan op weg naar de top Daarna volgde een flink steil stuk met tot slot een overhangende rots waar uw verslaggever beslist last van hoogtevrees had. Toen moesten we de gletscher op, die De wisselprijs was beschikbaar zich achter gesteld heeft, zal Ko- gesteld door P. V. Honig, waar- ninginne-verjaardag, Vrijdag 30 Het eerste team, dat met 22—31 door deze vereniging dan de lei- April een vrije dag zijn, die door- verloor (abusievelijk opgegeven De verwachte nederlaag kwam Het beloofde commentaar op on ze eerste wedstrijd kan kort zijn. de bondscompetitie afgelopen De verwachte nederlaag is geko- blijken de resultaten van onze Tafeltennis ding had. betaald wordt. teams niet onbevredigend te zijn. De eer aan de dames: ons eerste damesteam behaalde in de 3e kl 35) stond, toen er nog 4 spellen g een fraaje tweede plaats achter te ingewikkeld. mnactan urnrHpn nnp 3 r. van slapen 's nachts kwam niet veel op die hoogte. Onze vrien den maften als rozen. De volgende morgen woei het hard en het sneeuwde. Om 1 uur klaarde het echter wat op en be sloot Vinzenz dat we het er wel op konden wagen. Wy op weg naar de top. Eerst weer 12 uur op ski's, toen afbinden en werden we met touwen aan elkaar ge bonden ca. 5 m. afstand van el kaar. Vinzenz met een pikhou weel voorop. Dit klinkt allemaal wel een beet je stoer, maar gevaarlijk was het heus niet, misschien hoorde het wel bij de „show". Na een half uur klauteren waren we op de top. Het was wel een mooi uitzicht, maar het was ver duveld koud, —30° C. met harde wind. Hoewel wij het niet zo ern stig namen, bleek Vinzenz het helemaal niet leuk te vinden dat de vingers van mijn vrouw be vroren waren en hij stond er op, dat we meteen maar weer met de afdaling begonnen. Terug in de hut voel je je toch voldaan, dat je het hem gelapt hebt en ben je de momenten ver geten, dat je moreel niet zo best was. 's Avonds weer gezellig aan de rijst met toebehoren. Laat de anderen maar met spaghetti knoeien, dat is ons Zaankanters Er was veel belangstelling voor Op 1 en 5 Mei wordt er normaal gespeeld moesten worden, nog 3 j het sterke Shell 1 proficiat me- deze wedstrijden. Evenals vorige gewerkt. Mocht een personeelslid punten voor. Het eindresultaat is vrouw Qelderman c.s. jaren merkten wij ook weer de op 1 of 5 Mei een halve snipper- echter voor de eerste keer alles- heer J. Heijn op, hetgeen door ons zeer op prijs gesteld wordt. Na de opening door de heer C. Swart, werd de le wedstrijd Ho nigA.H. gespeeld. Uitslag Ho nig 0 A.H. 12 punten. Tweede wedstrijd HonigPieter Schoen en uitslag 2 punten Honig, 10 punten P. Schoen. Laatste wedstrijd A.H. -P. Schoen en uitslag A.H. 8 P. Schoen 4 punten. Totaal uitslag A.H. 20, P. Schoen 14 en Honig 2 punten. Het was jammer dat Honig met te zwakke spelers uitkwam. En kelen van hun beste spelers wa ren door ziekte verhinderd, het geen hun noodlottig is geworden. De wisselprijs bleef voor het twee de jaar in ons bezit. Volgend jaar gaat de strijd verder. G. A. v. Rooyen. dag willen hebben, dan uiterlijk een week tevoren wor den aangevraagd, opdat de be drijfsleiding daar rekening mee kan houden in verband met het productie-programma. Kinderkamp. Het bedrijf zal er niet toe over gaan om weer een kamp te orga niseren voor de kinderen van 8 tot en met 12 jaar. Wel zal er, evenals het vorige jaar, een dag een bustocht voor deze groep kin deren worden georganiseerd. Algemeen. De emissie van nieuwe aandelen wordt toegelicht, hetgeen even eens in de A.H.-Flitsen staat ver meld. In verband met de opschuivingen in de Expeditie zal er een adver tentie worden geplaatst voor een nieuwe reserve-chauffeur. De drinkkoppen in ons O.G., waar te veel blutsen af zijn, zullen wor- den uitgeschoten. De ingang van de kleedkamers Hierbij een bridge-probleem voor zal zoveel mogelijk worden vrij de bridgers stersin ons bedrijf. Er wordt gespeeld Sans-Atout. N.-Z. moeten 7 van de 8 slagen maken. zins bevredigend. En wat te zeggen over het tweede team? Zwijgen maar, heren? Nee, want deze verpletterende ne derlaag is niet goed te praten. Mijn idee is, dat de zenuwen u te veel parten hebben gespeeld, an ders kan ik dit niet verklaren. Het derde team heeft volkomen aan de verwachtingen beant woord. Weliswaar ook hier een nederlaag, maar met volkomen normale cijfers. En nu staan we al weer voor onze 2e wedstrijd, ditmaal tegen de fa. Schön, Rokin 81-83 te Amsterdam, waar we op Maandag 12 April heengaan. Vol gens ontvangen berichten moet er hier wel kans op een gelijk spel inzitten. We zullen in elk geval ons best doen. Onze Paas-wedstrijd houden we op Donderdag 15 April, zodat u de eieren bijna vers op uw Paas- tafel kunt krijgen. H. Ons eerste herenteam kwam voor het eerst in de 2e klasse uit en eindigde op de vijfde plaats. Voor waar geen slecht resultaat. Het tweede herenteam, spelend in de 3e kl. H., heeft geruime tijd kam pioenskansen gehad. Echter, het voortdurend spelen met invallers bleek funest. Dit team eindigde nu op de vierde plaats. Volgend jaar beter mijnheer Govers! Ons derde team tenslotte, voor het eerst in de derde klasse, be reikte de zesde plaats met 42 vooral ook dank zij prima werk van captain Vink. Als nieuwe leden konden wij be groeten de heren G. Paay en C. Kaat, die beiden geen nieuwelin gen in onze sport bleken te zijn. Wij wensen hen veel succes in de A.H.-kleuren. P. J. Goudriaan. Dan weer een nacht niet slapen. De volgende dag besluit Vinzenz dat mijn vrouw en ik maar terug naar Vent moeten met z'n tweeën. Vroeg weg, want om 1 uur is er mist voorspeld en dan vinden we de weg niet terug. De terugtocht is gelukkig vlot verlopen, want je komt niemand tegen om de weg te vragen. Onze vrienden gingen met Vin zenz nog verderop naar andere hutten. De volgende dag zagen we echter ook hen terug keren. Wy, ongetrainde mensen uit het vlak ke land, moeten niet denken dat we allés kunnen. Het geldt wel voor onsportief, maar voortaan zoeken we toch maar weer een oord, waar je je ook eens aan een skilift naar boven kunt laten trek ken. De trappen in de fabriek zijn blijkbaar onvoldoende training voor ons, om het zonder te stellen. gehouden. Het werken in de Expeditie op 30 April zal worden beperkt. Bekeken zal worden of het moge lijk is de gehuwde vrouwen op Zaterdag uit te betalen, aangezien het afwezigheids-percentage op Zaterdag groot is. De kaartverdeling: K. V, B, 10 Wist U, dat Judo meisjes tussen de middag altijd een stoel bemachtigen Volgende keer brengen wij een artikel van de heer Koop man over de plannen van Willy Lust. K. 8, 6. 2. R. B, 4, 2; H. 10; 2; R 5; H A, 10; i O.: K. 9, 7; R 8. 6; H K, V; S 8, 5. W.: K 6, 5, 4; H 8, 6, 3; S 9, 3. Stuur uw oplossing eens in. Mis schien krijgt de beste een klein prijsje. De gletscher. Het zwarte stipje onder de rechtse schaduw is ons groepje. Met een vergrootglas kunt U 5 personen onderscheiden

Personeelsbladen | 1954 | | pagina 5