•Qcentmindfix Alle gerechten uit deze Allerhande op een rij. Om zelf je eigen kerstmenu samen te stellen. SOB OB B B □B □on □BO OQB □on ODB Zoeken naar recepten Op ah.nl vind je duizenden inspirerende recepten. Met behulp van een handig zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten In deze Allerhande zijn getest op de hoeveelheid ingredienten, kook- en oventijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties; de exacte temperatuur varieert per oven. Wil je precies weten hoe warm jouw oven is? Gebruik dan een oven- thermometer. Heb je een heteluchtoven? Trek dan 10 procent van de opgegeven temperatuur at. Heb je een gasoven? Stand 1 staat voor 150 °C; per stand komt er 25 °C bij. Opmerkingen bij de receptuur Niet alle producten en ingredienten die worden genoemd in Allerhande zijn verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Is een product niet aanwezig? Wend je dan tot de servicebalie. Receptprijs is richtprijs De bij de recepten vermelde prijs is een richtprijs. Deze wordt berekend op basis van de hoeveelheid benodigde ingredienten. Tussen de vervaardiging en het verschijnen van deze Allerhande kunnen prijzen van ingredienten aangepast zijn. Maten, gewichten en afkortingen el afgestreken eetlepel tl afgestreken theelepel ml milliliter kg kilogram g gram min. minuut Bij de recepten in Allerhande kom je de volgende icoontjes tegen: Deze gerechten kun je heel goed van tevoren bereiden. n Dit gerecht is geschikt voor kinderen. Bevat geen alcohol, geen scherpe ingredienten (zoals rode peper of cayennepeper) en geen extreme smaken (zoals erg bitter of zuur). Vegetarische gerechten zonder vlees, vis of kaas met dierlijke stremsels. 59 Dit gerecht kan goed worden ingevroren. Koel het gerecht binnen een uur af, noteer de datum van invriezen en bewaar het niet langer dan drie maanden bij minimaal -18 'C. Ontdooi bij voorkeur in de koelkast en warm snel en door en door op. B Alle ingredienten van dit recept bestel je in de AH Boodschappen webwinkel: ahnl/boodschannen Q In dit recept komt een kooktechniek voor die uitgelegd wordt in een instructiefilmpje. Je vindt dit filmpje op ah.nl/allerhande Keuzeklavers: Gezonde keuze Producten met het Gezonde Keuze Klavertje bevatten minder verzadigd vet, zout of suiker of meer vezels dan vergelijkbare producten en zijn daarom binnen de productgroep de gezondste keuze. Bewuste keuze Producten met het Bewuste Keuze Klavertje bevatten minder verzadigd vet, zout of suiker of meer vezels dan vergelijkbare producten en zijn daarom binnen de productgroep een verstandige keuze. VOORGERECHTEN 030 Asperge-peterselie- pannetje uit de oven 019 Caesarsalade op toast 029 Carpaccio met gegrilde venkel OB 053 Cocktail met gerookte kip 028 Forel op toast 148 Garnalencocktail 186 Grapefruitcocktail ED 052 Groenten met ansjovissaus 186 Kabeljauw met Citroen bo 020 Paddenstoelentompouce 027 Salade met eendenborst en vijgen □E 148 Serranoham 031 Sint-jakobsschelpen met citroengroente OBQ 149 Spinaziesoep 019 Tomatenbouillon 086 Zalm met mierikswortel- creme 086 Zalmtartaar Q 019 Zeeuwse oesters met vinaigrette TUSSENGERECHTEN 020 Kreeft met romige knoflooksaus Q 186 Pappardelle met sinaasappelroom E 052 Viskoekjes van kabeljauw O HOOFDGERECHTEN Vlees 094 Gevulde filetlapjes met munt en limoen 065 Konijn op z'n Limburgs 149 Runderpie 093 Scharrelbiefstuk met pestoboter 053 Varkensfiletrolletjes 021 Varkenshaas met balsamico-uien 095 Varkensmedaillons met appel 062 Varkensrollade met knoflook en tomaat Vis 086 Gevulde zalmfilet 194 Kreeftsalade 096 Surimi-risotto 097 Visduo met wijn-dillesaus Gevogelte 061 Scharrelkip met sinaasappelvulling Vegetarisch 195 Kerstcurry 099 Open lasagne 018 Oven-camembert 098 Pompoentaartje met belegen kaas allerhande 12-2010

Allerhande | 2010 | | pagina 208