gootsteen 1 afwaskwast nooit.meer beslagen huishoud tips van lezers Een selectie uit de tips van schimme reinigen Op ah.nl staan al meer dan 6000 huishoudtips van Albert Heijn en van lezers. Hier vind je het antwoord op al je huis- houdvragen. Heb jij ook een handige tip en wil je die delen? Ga naar www.ah.nl/huishouden en stuur ons je tip. AllerHande publiceert elke maand een selectie. glimmende Ellen Kluit-Grashoff uit GRONINGEN Lisanne Lens uit AMSTERDAM Heb je ook een huishoudvraag of wil je een huishoudtip delen? Ga naar www.ah.nl/huishouden. allerhandigst Ruimte keuken Object gootsteen Probleem doffe vlekken Product waspoeder Een gootsteen blijft soms doffe vlekken houden. Maak een sopje met wat Biotex of Dreft (waspoeder) en borstel met de afwas- borstel door de bak. Even goed naspoelen en het glimt weer als nieuw! Werkt ook uitstekend bij kranen andere onderdelen van roestvrijstaal. Karin Videler uit HEERDE Ruimte vochtige ruimtes Object plafonds, muren en voegen Probleem schimmel Product bleekmiddel Schimmel op het plafond, de muren of de voegen van de badkamer en/of het toilet verdwijnt volledig als je het insmeert met Laat even intrekken neem het daarna af met I een vochtige doek. I Manon Postema uit I TILBURG I Ruimte keuken Object afwasborstel Probleem vies Product soda Als je afwasborstel vies is, hoef je niet direct een nieuwe te kopen. Vul een kom met heet water en een flinke scheut soda en/of zout. Even de borstel erdoor roeren, een uurtje laten weken en de borstel is weer stralend. Ruimte badkamer Object spiegels Probleem beslagen spiegel Product afwasmiddel Ook zo'n last van beslagen spiegels in de badkamer na het douchen? Een beetje afwasmiddel op een doekje doet wonderen. Verspreid het afwasmiddel voor het douchen goed over de spiegel. Als je strepen ziet, nog even extra doorwrijven. Je kunt nu gerust gaan douchen, zonder beslagen spiegels. Wei om de zoveel tijd herhalen. AllerHande 155

Allerhande | 2009 | | pagina 155