Hoe fit ben jij? en trainingen! www.mijnfitenfun.nl is er voor jou! Stoppen met roken is misschien het beste cadeautje dat je jezelf kunt geven, maar nu kun je er ook mooie prijzen mee winnen. In de 'Fit Fun Stoppen met Roken-wedstrijd'. Wie stopt en in ieder geval 1 maand (van 31 mei tot 1 juli 2008) niet rookt, dingt mee naar de hoofdprijs: een super-de-luxe 8-daagse wellnessvakantie voor 2 personen naar een 5-sterren hotel op Malta! HOEKUNJE WINNEN? WAT KUN JE WINNEN? HOE DOE JE MEE? Fit Fun maakt meer bewegen, gezonder eten en lekker leven gemakkelijker. Kijk maar op de website. In april start er een nieuwe serie clinics en trainingen, waar jij gratis aan mee kunt doen. Zoals salsadansen, roeien, skeeleren, beachvolleybal of ultimate frisbee Veel Fit Fun! Leer frisbeeen met leuke 7 Aha Wie durft... te stoppen? Om jezelf de beste kans van slagen te geven, kun je als medewerker van Albert Heijn Company gratis meedoen met het Moos- systeem, het meest succesvolle stoppen- met-roken programma van dit moment. Bij aanvang ontvang je een persoonlijk plan van aanpak met uitleg over ontwenningsver- schijnselen en start je met een aantal weken afbouwen. Je went alvast aan het niet-roken en ontvangt regelmatig tips per sms om het stop- pen zo makkelijk mogelijk te maken. Op 30 mei rook je samen met je collega's die ook meedoen aan de wedstrijd je laatste sigaret. Hou je het een maand vol dan ding je mee naar de hoofdprijs, die prachtige vakantie naar Malta. Op de website www.mijnfitenfun.nl kun je je aanmelden voor de wedstrijd en het stoppen- met-roken programma. Als je het formulier invult, dan ontvang je automatisch alle nodige informatie over hoe te stoppen met roken via het Moos-systeem en over de wedstrijd. Op de website vind je ook alle prijzen en wed- strijdvoorwaarden. Het aantal plaatsen is niet onbeperkt, geef je dus snel op! De super-de-luxe vakantie naar Malta wordt aangeboden door De Jong Intra vakanties. Albert Heijn Je kunt je er inschrijven voor sportieve clinics, trainingen en je vindt er tal van aanbiedingen zoals korting op fietsen en sportartikelen. Test ook jouw leefstijl! Ga gauw naar www.mijnfitenfun.nl. Je gebruikersnaam is je mede- werkersnummer (die vind je op je loonstrook). Je persoonlijke code vind je op de kaart die je in januari per post thuis hebt ontvangen. Kaart verloren, persoonlijke code kwijt? Stuur een mail naar: mijnfitenfun@ahold.com Een leuke uitdaging voor jou en je collega's. Sportief en gezellig bovendien. Op www.mijnfitenfun.nl vind je alle info! oefeningen - gooien, rennen en vangen - en al snel speel je wedstrijdjes in teamverband. We hebben de leukste locaties voor jou en jouw collega's geselecteerd. Wat dacht je van een park of het strand? Geef je nu op.

Allerhande | 2008 | | pagina 7