Pieken, uitblinken, presteren; woorden die toebehoren aan echte toppers. Veel collega's zien Hun inzet ais de gewoonste zaak van de wereld. In Elke dag de Beste leren we hun persoonlijke drijfveer en ambities kennen. Waar ga jij in groeien? We trappen af (37), een van de drie kwaliteitsmedewerkers bij AH 1622 in Oss. 1 1 Aha hoog is. Flexibiliteit maaktje werk afwisse- iend. Hetvoorkomtdatje i Kwahteitsrondes verdienen de meeste aan voornaamste taak, schoonmaken, is niet direct leuk maar ook niet per se saai. Mijn motivatie haal ik uit mezelf en de mensen om mij heen. Samen maken we het leuk en daar- door wordt de dag meer waard. Plezier is de beste remedie tegen sleur. Wat telt? Trots en zelfwaardering of de mening van een ander? 'Beide. Complimenten van klanten en collega's zijn leuke extra's. "Ik heb nog nooit zo'n schone winkel gezien", is toch fijn om te horen. Maar je eigen mening vind ik minstens zo belangrijk. Loop maareens door een andere supermarkt, dan merkje datje als kwaliteitsmedewerkerflink gegroeid bent inje kijkop de winkel. Dat compliment kunjejezelf geven.' dacht. Met de checklist in de hand lopen we schappen na. Klopt het promotiemateriaal, de stickers? Hoe zit het met de houdbaarheids- codes? Extra alert zijn we op de kwaliteit van verse producten met kortlopende codes. We hebben zogezegd een schoonmaak- maar ook een signaleringsfunctie. Vertoont een pad gebreken dan geven wij het door aan de leiding. Soms pakken we zelf een stuk schap aan. Het kosttijd, maar geeftje winkel zoveel meer kwaliteit.' Als kind wilde je poiitieagent worden. Dat talent voor een wakend oog heb je dus benut. Niet op straat, maar in de winkel. Wat heb je jezelf geleerd? school me niets. Als vader van drie kinderen is dat wel veranderd. Nu weet je dat de weg naar het resultaat telt. In alles. Zo heb ik tien jaar aan taekwondo gedaan. In mijn eerste wedstrijd trapte ik mijn tegenstander zwaar knock-out. Een schok. Ik kon aan de winst geen plezier beleven en dat is zo belangrijk. Doordraven inje werk zonder plezier te erva- Focus je graag op een taak of ga je voor afwisse lin ren levert niets op, behalve geld. Daarom sta Ik ben ook klusjesman - lampen vervan- ik nu ook open voor extra opleiding of aanvui- gen, een deur repareren - en spring gerust een kwartiertje achter de kassa als de nood lende cursussen. Leren kun je proberen, ver- geten kan altijd nog.'

Allerhande | 2008 | | pagina 11