Jubileum bij Franchise De inschrijving voor de Dam tot Damloop, het grootste hardloopevenement van Nederland en de grootste bedrijvenloop ter wereld, start dit jaar eerder dan ooit. Wees er op tijd bij! Want vol is ook echt vol. WEDSTRIJDLOOP BUSINESS WANDELTOCHT OVER DE LOOP LOOPTRAINING, TIPS, VOORBEREIDING? Check: www.mijnfitenfun.nl. Op 11 maart bestond de Albert Heijn Franchise Vereniging 25 jaar. Tijd voor een feest met een terug- en een vooruitblik. Vruchtbare samenwerking Aha 10 A Vroeg van start Op zondag 21 September gaat de 24e editie van de Dam tot Damloop van start. Het aantal col lega's uit distributiecentra, het hoofdkantoor en winkels dat deelneemt aan deze recreatieve loop neemt jaarlijks toe. De afstand: 16,1 kilo meter tussen Amsterdam en Zaandam. En 6,4 kilometer in Zaandam. Voor de Wedstrijdloop Business kunnen zich echte die-hards aanmelden, deze moeten namelijkbinnen 1 uur en 5 minuten kunnen finishen. Deze lopers starten in een apart wedstrijdvak en vormen samen het Ahold-team. De Dam tot Damwandeltocht vindt plaats op zaterdag 20 September. Dit parcours is 9,18,26 of 40 kilometer lang. Ook kun je gaan Nordic Walken op de afstanden 9 en 18 kilometer. Gezellig om aan mee te doen met een groepje collega's! INSCHRIJVEN Wanneer Van 7 april tot en met 18 mei. Via 2 aparte inschrijfformulieren: 1 voor de Dam tot Damloop en 1 voor de Dam tot Damwandeltocht. Aanmelden Wedstrijdloop Business kan alleen via mail: DamtotDam@ahold.com. Waar Winkelmedewerkers: inschrijfformulier WinkelWeb. DC-medewerkers: inschrijfformulier SupplyWeb. HK-medewerkers: inschrijfformulier Intranet. Definitief Het aantal startbewijzen is beperkt. De organisatie moet ieder jaar mensen teleurstellen. Zeg je na inschrijving alsnog af, dan ontneem je andere collega's de kans om mee te doen. Dus: inschrijven is meedoen. Definitief. In 2007 namen in totaal 35.000 deel- nemers deel aan de Dam tot Damloop. De Businessloop trok een recordaantal van 25.000 deelnemers. De absolute wereldtop, Zersenay Tadesse uit Eritrea, legde het parcours af in 45,52 minuten. Betalen Nieuw dit jaar is dat medewerkers moeten betalen als zij niet deelnemen en toch hebben ingeschreven. Veel plezier met de voorbereiding, tot in September! Zo'n 27 jaargeleden stond Abel Banus, ondernemer uit Appingedam, op de stoep van Albert Heijn met het verzoek franchiser te mogen worden. Na enig aarzeling werd de samenwerking een feit. Twee jaar later werd de Albert Heijn Franchising Vereniging opgericht. Inmiddels zijn erzo'n 200 franchisewinkels aangesioten en kan de samenwerking een groot succes genoemd worden. Dirk Anbeek, directeur Franchise en Vastgoed, verwelkomde de gasten, waar- onder alle ex-voorzitters van de Franchise Vereniging en (op een na) aile ex-directeu- ren van Albert Heijn Franchise. Zij werden later op de avond in het zonnetje gezet. Dirk gaf een presentatie over de ontwikkeling van Franchise en zijn visie op de toekomst. De huidige voorzitter Jan van Vliet memo- reerde ook verleden en toekomst en over- handigde aan Dick Boer, als blijk van waar- dering een beeldje dat de samenwerking symboliseert. Na de diverse andere speeches en tijdens borrel en diner was er volop gelegenheid elkaar te spreken. Er werd een film over 25 jaar Franchise vertoond en er waren diverse optredens van artiesten.

Allerhande | 2008 | | pagina 10