is altijd in voor een geintje' ik hou van Jeroen Scholten qaat vaak even langs bij Mark Coumans van Albert Heijn, Gennep UJ t- Q LU QC q LU LU CO LU O LU LL 2 O o t— o LL dollen Mark en Jeroen (beiden 23 jaar) kennen elkaar al vanaf de basisschool en waren toen dik bevriend. Omdat ze ieder naar een andere middelbare school gingen, verloren ze elkaar uit het oog. Mark is zeven jaar geleden tijdens zijn studie detailhandel stage gaan lopen bij Albert Heijn, waar hij nu winkelmedewerker is. Het was een leuke verrassing voor de jongens om elkaar daar weer tegen te komen. Jeroen: 'Mark is zo'n enthousiaste medewerker, ontzettend behulpzaam, staat iedereen heel geduldig te woord -jong en oud. En altijd in voor een geintje. Zo duwen we elkaar af en toe voort in een winkelwagentje, hard racen tussen de schappen. Maar buiten werktijd hoor, haha! Als Mark werlct, werkt hij ook keihard. En hij weet echt alles te vinden. Ik herinner me een keer dat ik in de winkel ergens naar op zoek was; Mark werkte die dag toevallig niet. Ik heb hem toen op zijn mobiel gebeld, en ja hoor, hij wist precies waar het lag.' Inmiddels doet Jeroen regel- matig boodschappen bij Albert Heijn. 'Vaak loop ik even binnen om snel iets te halen voordat ik naar school ga, of ik doe de boodschappen voor mijn moeder. Zij is natuurlijk superblij dat ik zo graag naar Albert Heijn ga, haha!' Mark bevalt het werken bij Albert Heijn nog steeds erg goed. 'De sfeer is vrolijk, ik heb aardige collega's, kortom: het is zeer relaxt werken hier. Het contact met de klanten vind ik het leukst, natuurlijk helemaal met Jeroen!' Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? Meld het ons via www.ah.nl/allerhande.

Allerhande | 2008 | | pagina 29