hamsteren dc wmkelwaqm van... oh AH Huismerk vis groente wokfruit Maak alvast ruimte, want tot en met 20 januari kun je weer volop inslaan tijdens de Hamster- weken van Albert Heijn! Je krijgt op heel veel producten heel veel voordeel met kleurenkorting: elke kleur zijn eigen korting, tot wel 50 procent! De producten uit winkelnieuws zijn in de meeste Albert Heijn-winkels verkrijgbaar. Mocht je onverhoopt WOK&FRUIT Alice: 'Ontbijten doe ik met magere yoghurt en vers fruit, als lunch eet ik een boterham met kaas. 's Avonds kook ik graag, maar niet te ingewikkeld. Kant-en-klare producten koop ik zelden, want ik vind het veel te leuk om mijn gerechten zelf te maken. En dan zo gevarieerd mogelijk; rijst met gebakken groenten, aardappelpuree met knolsel- derij en stoofvlees of een pastagerecht. Daarbij gebruik ik altijd verse ingredienten. Ik mag dan geen grote eter zijn, ik wil niet bezuinigen op een lekkere maaltijd. Zweedse kaviaar of een mooie biefstuk met een saus van wilde paddenstoelen gaan er zo af en toe er prima in!' Weer eens een ander wokgerecht op tafel? Succes verzekerd met Wok Fruit. De twee varianten roerbakmix bestaan ieder uit vier soorten groenten. De ene bevat paprika, witte kool, rode ui en sugar snaps, en krijgt een tropisch tintje door de toegevoegde blokjes ananas, appel, cashewnoten en curry woksaus. De andere is een mix van de groenten paksoi, witte kool, paprika en rode ui met verse mango en stukjes rode appel. De bijverpakte rozijnen-kokosmix maakt de schotel extra lekker. Wok Fruit ananas-appel en Wok Fruit mango-appel, schaal 475 g Kijk voor de actuele prijzen in de winkel. Voor opgroeiende kinderen introduceert Iglo een nieuwe soort visstick: Kombino. Iglo Kombino bestaat uit 100 procent visfilet met een laag saus van spinazie of mozzarella-tomaat. Het gerecht bevat belangrijke mineralen en vitamines als jodium en vitamine B12 en geen kunstmatige stoffen. Je kunt de vis in de oven, de frituur- of de koekenpan bereiden. Iglo Kom bino, doos 4 stuks a 100 g 3.99

Allerhande | 2008 | | pagina 20