KO V* BERENBROODIE 9 '1 meuws N uit de Albert Heijn-winkel V Brood nodi Waldkorn Classic Weg vocht! PepsiTwist r/> 0.99, 400 gram, 1.25. 3 Voor alle broodliefhebbers: waldkornbrood met lijnzaad, rogge, mout, zonnebloempitten en nog veel meer verantwoorde ingredienten. Zak, 400 gram, 0.85. Vocht in huis kan allerlei vervelende gevolgen heb- ben: geurtjes, roest, condens ofzelfs schimmel. De Bison Vochtvreter gaat hier de strijd mee aan! Vochtvreter Ultra, 450 gram, 9.95, Mini Vochtvreter 55 gram, 4.49. 3 Een frisse, fruitige drank waaraan geen suiker is toege- voegd. Nu ook in de smaken aardbei-framboos en perzik- banaan. Pak, 1 liter, 1.11. S Proberen! Pepsi met een vieugje citroen! Lekker verfrissend. Fles, 1,5 I. 1.22. 5 ■■I Appelstroop zit boorde- vol ijzer en is niet alleen lekker fris en zoetzuur van smaak, maar ook een prima alternatief voorzoet broodbeleg. Aan Frutesse Rinse ap pelstroop is extra ijzer toegevoegd. Nog beter dus voorje lichaam! Pot, 450 gram, 1.49. Was het vroeger geen feest, als je een plakje worst van de slager kreeg? Ook volwassenen kunnen vaak genieten van een stukje worst als hartig tussendoortje. Slager Stegeman heeft de traditionele leverworst nu alvast voorgesneden in plakjes. Lekker voor op de boterham, handig als hartige versnapering. Slager Stegeman Slagersleverworst, 125 gram. AH Hagelslag zit in een vrolijk pak met kinderliedjes. Bij elke smaak is een bekend dieren-kinderliedje afgebeeld, zodat je je boterham zingend en fluitend kunt opeten. Elk beestje komt op elke verpakking terug. In melk, puur en mix. Pak, 250 gram,

Allerhande | 2002 | | pagina 19