PAPIER BAKKEN 73 450 2.5° 6?5 "Autobutler" 1.- voor de kinderen 69 Placemats 3?s 450 95 Ovenvast glas 2? 215 3?5 25 I 175 in Dekschaal Mengkom Personenweegschaal 12.® Bubble Roly-Poly Swedish 75-70-65 Sundown 1.10 - 90 Tumbler 59 Executive 1.60-1 .45-1 .25 COFFEE drinken op Amerikaanse wijze Irish Coffee "MAGIC MOUNTS MUURHANGERS '3; FORMAAT 90 65 m Op en top Amerikaans, een originele aanwinst voor woon-, studeer- of slaapkamer. In 4 verschillende, vrolijk gekleurde, metalen uitvoeringen. Gedecoreerd met namen van bekende Amerikaanse kranten eh tijdschriften. Ook als lektuurbak te gebruiken. Bloemmotief dat door de speciale druk- methode het effect geeft van bedrukte stof. In twee uitvoeringen. Modern-klassieke uitvoering: camee in médaillon PER STUK Inderdaad uw „autobutlér". Handig af- valbakje dat in iedere auto past. In een handomdraai weg te klappen onder het dashboard. Gemakkelijk zelf aan te brengen. Van Shannon kwam de Ierse koffie naar Amerika, misschien doet ze nu ook Nederland aan? Doe in een" ovenvaste, voorverwarmde -koffie- beker 2 theelepels suiker en giet hierop zoveel hete koffie dat de beker voor driekwart is gevuld. Roer de suiker door de koffie (ge bruik wat meer als dat beter in de smaak valt). Giet hierop ongeveer 2 eetlepels Ierse svhisky en leg er. een kopje van geslagen room op. Zeer apart, typisch Ameri kaans model koffiebeker. In melkwit, mét de naam Irish Coffee of met bruine voet. Ook voor sorbets te gebruiken. Wit Gedecoreerd SSS-eS'i--:: Zelfklevende Onmisbaar in-elk huis. In Amerika heten ze: Magie Mounts-Magische Plakkers, die voor muurvaste beves tiging zorgen. Pakken op elk- glad" oppervlak, .zoals tegels, hout en steen. Kaart 18 stuks Een eigen melkbeker met grappige afbeelding van clown. Wandblikopener,.reuze han dig, reuze gemakkelijk. Muur bevestiging, geen sta-in-de- weg; na gebruik omklappen. >w\ „Cereal": het speciale ontbijtbordje voor Corn flakes, Havermout of Crispies. In rose, geel, caramef of olijf. Bijpassende mok voor melk of koffie Zo ontbijt een een Amerikaans gezin! De Amerikaanse ontbijttafel is handig en praktisch gedekt. F.lk detail, van placemat tot en met de melkbeker, geeft op eigen wijze cachet, aan een fris en vrolijk gedecoreerd, gezellig ontbijt. Dë juice" staat al klaar in een fris, doorzichtig sapglas. Op de place- mat zet Mam het speciale ont bijtbordje voor Com Flakes, Haver- moutvlokken of Crispies. Daddy of. de boys drinken melk. of koffie uit de bijpassende mok. Kleuterlief drinkt uit een grap- 1 9 pig gedecoreerde melkbeker. Niet alleen de maag maar ook het oog wil wat heb- ben. Een goed „gemeu- O bileerde" tafel voor een handig, gemakkelijk en gezond ontbijt. a V errassend-handige combinatie in étui voorzijde kam en nagelvijl achterzijde nlint-remover", de moderne schuier, waarmee u alle stofjes en pluisjes in een wip van uw kleding verwijdert. Voor het efficiënte huishouden en een smaakvol gedekte tafel. Exclusief voor Albert Heijn: „Suisse Chalet"-decor. Bij zondere aanbieding, bijzonder laag in prijs! Met knopdeksel. Twee ma ten: 1 liter TA liter In drie maten 1 liter T/a liter. ±2VJiter Vele Amerikaanse gezinnen controleren hun gewicht op deze stevige personenweegschaal. Op de duidelijke schaalverdeling is het gewicht af te lezen dat vergeleken kan worden met de calorieëntabel van de Calory Chart. De basis voor een leuk ge dekte tafel. 4 soorten in diverse, moderne uitvoe ringen en dessins. Per stuk a Ovaal model, gevlochten als een Genemuider mat. b Met charmante decoratie van fruitstalletje. In pastel- bleu, of -rose. c Bloem dessin in rood of geel. d Anjerdessin op transparante ondergrond, waar door, indien op witte ondergrond gelegd, heel origineel een ruimtelijk effect wordt verkregen. Deze onderzetter met asbest onderkant heet "Calory Chart" omdat de voedingswaarde in calo rieën op tabel staat uit gedrukt. Op tafel uiteraard bijzonder op zijn plaats. i blddl uil- Streel uw tong met een kostelijke drank en uw oog met deze zeer apart uitgevoerde glazen,die de inhoud extra cachet geven Sapglas en Longdrink glas Uw „vaste" sapglas bij het ontbijten longdrinkglas in het gezellige uurtje. Model met verzwaarde voet. Kleur: ijsblauw. VI till Bemetelllseerd Transparant Voor de edele dranken. Kunnen niet omvallen en liggen perfect in de hand. In transparant wit en in gemetalliseerde kleuren amethist, emerald, topaas en safier. nnnnT BamatilDtaard Transparant GROOT a nr -jr- FORMAAT I.ZD 10 Zweedse vormgeving uit Amerika. Met in springende voet. Drie maten: resp. Eenvoudige, strakke lijn in aparte uitvoering: zware bodem met facetten. In de „sundown"-schemerkleur bruin/paars. Twee maten resp. Twee soorten origineel gedecoreerde glazen: met olympische ballen in blauw, groen en geel of met Amerikaanse boter- stempeis in oranje-geel. PER STUK Hetzelfde model als „Sundown", maar met brede platina- kleurige band. Drie maten resp. Cd albert heijn Amsterdam-Oost, Helmholtzstraat 63 Amsterdam-Osdorp, Osdorpplein 33 Apeldoorn, Deventerstraat 10 Arnhem, Winkelcentrum Presikhaaf, Hanzestraat 145 Geleen, Rijksweg 2 Heerlen, Homerusplein Den Heider-Centrum, Jullana- plein 9 's Gravenhage, De Stede 10.* Laren, Zevenend 2 Rotterdam-Hoogvliet, Binnenban 265 Rotterdam-Pendrecht, De Slinge 690 Roosendaal, Nieuwe Markt 66 Rijswijk, Winkelcentrum, In de Bogaard C1-14 Utrecht-Kanaleneiland, Van Starkenborghof 132

Allerhande | 1966 | | pagina 4