Ik heet Tom, maar daarom ben ik nog geen mens. HARPOL Hé! Hoor ik alweer chips knapperen... twee tubes voor Wat is Molenaars Kindermeel anders edan een recept uit de Natuur? smiths Bonzo A V Alleen actief HARPOL geeft u zó'n intens schoon toilet I Geheel gietijzeren binnenwerk bij gashaard extra voordelig Nu 1 blikje Heinz baby voeding gratis Tijdelijk 3 blikjes van 1.41 voor 94 cent HEINZ0 m Altijd Vers, Altijd Lekker! 2-Hf.™ diner Dan moeten het Smiths Chips zijn! Chips - Frietsticks - Cllipito's GMBPflTS ZEGGEN. TANDPASTA ALLERHANDE SEPTEMBER Sommige mensen vergeten dat wel eens. Zij beschouwen mij zó als huis vriend datzij mij rustig voedsel geven dat zij zelf ook eten. Goed bedoeld mensen, maar hele maal fout. Want ik ben nu eenmaal anders. Ik heb een ander gebit dan u. Ik heb een vacht te onderhouden, u niet. Ik heb een heel ander darmkanaal. Ik ben een zoutarme eter. En omdat ik anders ben moet ik ook ander voedsel hebben dan u. Voed sel dat helemaal op mijn bouw, mijn eigenschappen is afgestemd. Dus: Bonzo gevitamineerde vlees brokjes. En Bonzo-Diner, de licht- verteerbare warme hondenmaaltijd. Alles wat ik nodig heb zit daarin. In precies de juiste verhouding. En zó klaargemaakt dat ik het erg lekker vind. Onthoud het dus: jk ben geen mens. Maar als u een beetje mens bent, geef 't me clan: Bonzo vleesbrokjes en Bonzo Diner, elke dag I '■".V.V.V.V.V Kn:tr\v 0 Voor een vlekkeloze vakantie vlieg per KLM Harpol doet al het werk. Strooi actief Harpol 's avonds in de closetpot. Terwijl u slaapt, gaat Harpol alle ongerechtigheden te lijf. Overal - ook daar waar een borstel niet kan komen - weekt Harpol vuil, vlekken en aanslag los. Doodt het alle ziektekiemen. Als u 's morgens doortrekt, hebt u het veilige gevoel: mijn toilet is onberispelijk... het mag gezien worden. Ja, Harpol, dèt is mo derne hygiënel Nu uitsluitend in nieuw plasti- pak: extra hygiënisch, kan niet roesten. En de prijs is thans slechts f 1,50. in het „kleinste kamertje* bewijst uw helderheid! 'n Befaamd £gecWtts}product. 3 handige verpakkingen Geëmailleerd plaatstalen binnenwerk Is veel goed koper, manr kan na enkele Jaren gebruik doorroesten. wy geven u het advies om bij het kopen van een gas haard in de allereerste plaats op de technische uit voering te letten en dan pas op het model, de kleur en hot merk. Zo moet o.a. het materiaal van het binnen werk van een gashaard cor- rosiebestendig moet zUn. om dat by gas waterdamp vrij komt en hierdoor corrosie- vorming optreedt. Gebleken is dat 9 van de 10 gashaarden een geëmailleerd PLAAT STALEN BINNENWERK hebben dat kan DOOR ROESTEN en by opwarmen en afkoelen een hinderlijk tikkend geluld geeft. Op deze gashaarden wordt een fabrieksgaran tie van slechts 12 maanden ge geven. Ieder een weet dat kolenhaarden een geheel giet Üzeren binnenwerk en daardoor tientallen jaren mee gaan! U doet er verstandig aan bij aanschaf van een gashaard voor een grote woonkamer er speciaal op te letten, dat U geen gashaard met een geë maneerd plaatstalen binnen werk geleverd krijgt, maar - net als by kolenhaarden - een gashaard met een geheel giet ijzeren binnenwerk. Alleen als dit garantiezegel op de achterzyde van de gas haard beves tigd zit, koept U een gas haard met een geheel glet- yzerenbinnen- werk, waarop een mensen- leeftyd garantie. De La Scala gashaard van maar liefst 11.000 Kcal/u. heeft dit garantiezegel. Dit verklaart de enorme vraag naar deze gashaard. Laat U door een handige verkoper dus niet de eerste de beste gashaard „aanpraten". Voor de La Scala betaalt u Iets meer. maar u weet zeker dat u een gashaard koopt met een geheel gletyzeren binnenwerk waarop een men senleeftijd garantie. Voor net verwarmen van een middelgrote woonka mer komt de Scalino in aanmerking. Geen 3000 of 5000 Kcal/u. - meestal te klein! - maar zo'n 8000 Kcal/u. Dat is de capaci teit van de Sca lino! U zit dus nooit in de kou. plaats van zo'n 500 gulden of meer be taalt u voor de Scalino 384.- geheel compleet. En 65.- extra voor de ingebouwde modulerende thermostaat, die u een besparing van zo'n 20 tot 25% op uw brandstof kosten geeft. Voor slaap-, studeer-, en kinderkamer komt de Teenager ln aan merking. Capaciteit geen 2000 of 2500 Kcal/u., maar 3500 Kcal/u. En de prijs? Geen 300 gul den of meer. Maar 249.- geheel com pleet. Vervol gens de grote verrassing van de Jaarbeurs: de Seal wand gasradlator van 3000 Kcal/u. Dus geen 2000 of 2500 Kcal/u. Voor alle ver trekken waar geen schoor steen is. Al leen een afvoer door de muur la voldoende. Men demon streert u het Totale Ver- warmings systeem, de mo dernste en voordeligste manier om uw hele huls te verwarmen. Stookkosten? Zo'n 50% lager dan van een gas c.v.-systeem met radia toren! En waar tienduizen den huisvrouwen op hebben gewacht: de KeukenGang verwarming.Het byzetgasfomuis dat door zyn ca paciteit van 4000 Kcal/u..inplaats van 2000 of 2500 Kcal/u., behalve de keuken ook de yskoude gang heerlijk ver warmt. Let dus bü het kopen van een byzet gasfomuis in de allereerste plaats op de capaciteit. Voor de KeukenGang verwarming betaalt u geen 300 gulden of meer. maar ƒ245.-. Extra voor praktisch handdoek- droogrek ƒ20.-. Voor school en be- H drijf komt de Wor- H ker van 8000 Kcal/u. K"! ln aanmerking. IÖI Ook van de Wor- ker Is de prUs op- flB vallend laag. Na- meiyk 229.-geheel compleet! En voor diegenen die hun be staande kolen- of olie centra le-verwarming ombouwen om van het lage aardgastarief voor c.v.-doeleinden te profi teren, is reeds voor 430.- de volautomatische Algasbran- der leverbaar. De lnteressan- te en uitge breide brochure „Van gas haard tot centrale-verwar ming!" wordt u gratis toege zonden als u even schrijft aan Moderne Ver warmings me thoden. Afdeling Aardgas, postbus 790, A'dam. Doe het vandaag nog. Het is be slist de moeite waard. En vergeet vooral niet om deze publicatie uit te knippen en naar uw handelaar mee te COLGATE GARDOL tandpasta beschermt tegen tandbederf, omdat GARDOL een onzichtbaar schild vormt rond uw tanden. Alléén COLGATE bevat GARDOL- voor minder boren, minder vullingen! Ooigat DE MEEST VERKOCHTE TANDPASTA TER WERELD SPINAZIE WORm® tiidoiijfe BABYVOEDING Vandaag. En morgen. En overmorgen. Vijf weken lang. Tijdelijk krijgt u 1 blikje Heinz Babyvoeding uit het nieuwe drieling- pak cadeauWaarom? Omdat Heinz wil, dat u kennis maakt met Heinz Babyvoeding. En omdat Heinz vindt, dat alleen het allerbeste goed genoeg is voor uw kleintje. Alles wat uw baby voor een gezonde groei nodig heeft zit in alle Babyvoeding varië teiten van Heinz. En Heinz wil dat u dat wéét. Daar om krijgt u een blikje ca deau van Heinz. Maak er gebruik van I

Allerhande | 1966 | | pagina 4